ADIYAMAN 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ADIYAMAN Garantili ve En iyi Medyum


ADIYAMAN Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ADIYAMAN Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

09-05-2022

   Rabia Cicek - ADIYAMAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben Rabia. Ailemin tek kızıyım ve ana babama düşkünüm. Hocamla tanışma hikayem miras davası yüzünden oldu arkadaşlar. Babamı ve annemi emekli etmek için pirimler ödedik. Sebep şuydu, onlar emekli olacaklar ve ayaktan düşünce kimseye muhtaç olmayacaklar. Amma öyle olmuyormuş bu işler, ödemeler bitmeden, anneciğim banyoda düştü ve artık yardıma muhtaç kaldı. Onu aldım, babamla bizde kalıyorlardı ve neredeyse bebek gibi baktım anama. Gene olsun, gene bakarım. Yıllarca hiçbir gelin ellemedi, hiçbir erkek kardeşim gelmedi yardımıma. Kocamla yıkadık yeri geldi de annemi. Babam da annem de emeklilerdi. Babam demişti ki anneme baktığım ve onlar bizimle yaşadıkları için, emekli maaşlarını biz kullanalım. Ama 3 ay geçmedi ki babam bana da kocama da ağır sözler etmeye başladı. Kardeşim Murat’ı aradı ve onları almasını istedi. Polise şikâyet edip onlara eziyet ettiğimiz yalanlarını söyledi. Murat da karısı Hasibe de anneme bakmıyorlardı, biliyorum ama neden böyle olmuştu. Hocamı bu boşlukta arkadaşım Münevver abla sayesinde tanıdım. Allah bin kere razı olsun tüm soru işaretlerimi ve o insancıkların dertlerini çözdü. Meğerse babamlara bizden soğumaları için bir tane dilleri ağızları bağlansın da onların zulümlerine ses etmesinler diye de bir tane büyü yaptırmışlar. Önce soğutma büyüsünü çözdük, sonra diğerini. Hocam oradan okudu, ben evimden. Tam dediği saatlerde dediği işlemleri yaptım. Evimde yaptıkları büyüyü buldum, hocama yolladım derken düzeldi her şey. Babama kredi çektirip kullanmışlar, ama hiçbir zaman onların paralarında olmadı gözüm, onlar şuan sağlıklı ya. Hocam Allah sana uzun ömürler versin, tuttuğun altın olsun.