GAZİANTEP Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

GAZİANTEP Garantili ve En iyi Medyum


GAZİANTEP Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. GAZİANTEP Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

30-05-2021

   Alperen Yılmaz - GAZİANTEP

Konu:Papaz Büyüsü

Platonik olarak uzun yıllardır şu an ki hayat arkadaşıma aşıktım. Ona takıntılı olacak derecede bağlıydım. Onu göremeden yapamıyor, onun ilgisini çekmek için elimden geleni yapıyordum. Ama her şey nafile onun ilgisini çekemiyordum. İçinden çıkılamaz bir hal almıştı benim için hayat. Onu çok seviyordum ama bir türlü bir ilişkiye ikna edemiyordum. O benim hayatımdaki kadındı. Rüyalarımda onu görüyor, onun dikkatini çekmek için var gücümle ulaşıyordum. Tek isteğim onunla bir birliktelik kurmaktı. İşte böyle bir ruh hali içerisindeyken Deste hocamla tanıştım. Kendisini bir arkadaş tavsiyesiyle tanımıştım. İçten tavırlarıyla, iletişim becerileriyle bana hocadan öte dost oldu. Canım hoca iyi ki sizi tanımışım, siz olmasaydınız hayat arkadaşımla bir yuva kuramayacaktım. Sizin vasıtanızla onu kendime çektim ve bağladım. Deste hocayla ilk randevumuz esnasında ona ağlayarak içimi tamamen döktüm. O da benim detaylı olarak dinledi. Birlikte anlaşarak papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Papaz büyüsünü daha önce duymuştum, oldukça etkili bir büyü çeşidi olarak biliniyordu. Deste hocam bana büyünün bütün aşamalarını ve sürecin nasıl işleyeceği hakkında bilgilendirdi. Böylelikle Deste hocayla beraber papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Papaz büyüsü yaptırdıktan sonra etkilemeye çalıştığım o kız benim bugün hayat arkadaşım, eşim oldu. Benimle sevgililik hayatı bile düşünmeyen o kız benim yanımdan ayrılmayan bensiz bir hayat düşünemeyen biri oldu. Bütün bu süreç Deste hocam sayesinde oldu teşekkür ederim size hocam.