72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Günümüzde pek çok büyü çeşidi vardır. Ancak büyülerin çeşidinden daha önemli olan bir şey varsa, o da güvenilir bir medyum tarafından büyü yaptırmanın zaruri olduğudur. Hoca kimliğine bürünen, insanlara türlü yalanlar söyleyen o kadar çok sahtekâr medyum var ki; her ben medyumum diyene güvenmemek lazımdır. Aksi taktirde ödediğiniz ücretin boşa gitmesi bir yana işlem hatalı tutabilir ya da hiç tutmayabilir. Naçizane uyarılarımızı yaptıktan sonra konumuza geçebiliriz.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nedir?

72 saatte gideni geri getirme büyüsü olarak da bilinen bu işlem, medyumlardan en çok istenen işlemdir. Medyumların ruhani varlıklardan, çeşitli tılsımlarla yaptıkları büyünün en önemli özelliği, kısa sürede etkisini göstermesidir. İşlemler uygulandıktan sonra geri gelmesini istediğiniz kişi 3 gün içerisinde size döner. Bu başlangıçta istediğiniz ölçüde olmayabilir. Ancak eğer doğru medyum ile çalışmalara başladıysanız kişiden 3 gün içerisinde ufak belirtiler alınacaktır.

72 Saatte Geri Getirme büyüsü Kimlere Yapılır?

Hepinizin aklına ilk anda sevgili ya da eş geldiğini tahmin ediyoruz. 72 saatte geri getirme büyüsü zaten genellikle de bu konuda kullanılıyor. Büyü çok etkili olduğu için yaptırmadan önce iyice düşünmenizi tavsiye ediyoruz. olası bir sıkılma durumunda karşı taraf işlem etkisinde olduğu için kişinin hayatına bile mal olabilirsiniz. Sonradan vicdan azabı çekmemek için doğru karar verdiğinize emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her medyumun işlem yapışı birbirinden farklıdır. Öyle ki, okunacak dualardan tutun da, tılsımları yazış şekli bile farklılık gösterir. Bu nedenle 72 saatte geri getirme büyüsünün yapılışı hakkında tam ve net bilgiler vermek olanaksızdır. Yine de yapılması muhtemel işlemler şöyle sıralanabilir:

  • Medyum işlemleri karanlık ortamda yapar. Ruhani varlıklarla bu şekilde iletişim kurabilir.
  • Yapılacak tılsımlar safran, kalem ya da farklı mürekkepler kullanılarak yazılır. Bu da işleme göre değişiklik gösterecektir.
  • İşlem yapılırken kişinin fotoğrafı, kişisel bir eşyası vb. şeyler kullanılır.
  • Okunacak dualar ya da söylenecek tılsımlı sözcükler bir sıraya bağlıdır. Özenle sıra bozulmadan okunur.
  • Hoca yapması gereken işlemleri yaparken sizin de neler yapmanız gerektiği hakkında detaylı olarak bilgi verir. Sizin de yapılması gereken işlemleri özenle ve sırayla yapmanız gerekir. Aksi taktirde 72 saatte gideni getirme büyüsü işlemi gerçekleşmez.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Belirtileri

Yaptırdığınız büyünün sonuç verdiğini anlamak için ilişkinizde şu türlü olaylar görmeniz olasıdır:

  • Sizi hiç aramayan kişi bu süre içerisinde en azından bir mesajla dahi olsa görüşmeye çalışır.
  • Sözünüzden çıkmaz, siz ne isterseniz onu yapar.
  • Size eskisinden çok daha büyük bir bağlılık duyar.
  • İlgi sevgi noktasında doruklarda yaşarsınız. Eski günlerinize kıyasla çok daha büyük bir sevgiyle geri döner. Öyle ki, bu durum bazen sizi sıkabilir.
  • Ailesi dahil sizin hakkınızda olumsuz tepki veren kimseyi ciddiye almaz. Sizin için tüm dünyayı karşısına alabilir.

Tüm bu belirtiler sizde de görülebilir. Bu birinin size işlem yaptırmış olma ihtimalini güçlendirir. Umursamaz ya da geç kalırsanız ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer kendinizde bu belirtileri görüyorsanız hocamıza başvurmaktan çekinmeyin. İlmi bilgisi üst düzeyde olan hocamız işlem yapmakta olduğu kadar bozmakta da oldukça başarılıdır. Farklı ritüeller konusunda yüksek bilgiye sahip olan hocamız garantili medyum dendiğinde en çok arananlardan bir tanesidir. Cep yakmayan bir ücretle sizlere gereken işlemleri yapar ve aklınıza takılan soruları gerek işlem sırasında gerekse sonrasında içiniz rahatlayana kadar cevaplar. Danışanlarıyla daha çok arkadaş olmayı amaçlayarak ilk önce kendisine güvenen, yardım isteyen insanları tanımayı tercihe der.