Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

 Ermeni büyüsü iki kişi arasındaki sorunları ortadan kaldırıp bir araya getirmek, aralarındaki bağı güçlendirmek, aşık etmek amacıyla yapıldığı gibi iki kişi arasını açmak, soğukluk oluşturmak ve aralarına mesafe koymak için de tercih edilen büyü çeşididir.

 Ermeni büyüsü eski tarihlerde keşfedilmiş ve günümüze kadar gelmiş olan güçlü bir büyü çeşididir. Ermeni papazların veya medyumların yapması üzerine Ermeni büyüsü ismi verilmiş ve bu şekilde anılmaya devam etmiştir. Yapılan çalışmalar ile başarı oranı yüksek olan bu büyü dilden dile aktarılarak en bilinen ve meşhur olan büyü çeşidi özelliği taşımaktadır.

 İslam dünyasında büyüler genel olarak vefk olarak hazırlanır, gereken Esmaul Hüsnalar okunur, ayetler ve tılsımların ardından büyü işlemleri gerçekleşmiş olur. Ermeni büyüsü ise Hristiyanların dış kaynaklı büyüler ile hüddam ilmi olarak bilinen tılsımlardan yararlandığı bir büyüdür. Hüddam olarak isim verilenler ise cinli varlıklar olmaktadır.

 

Ledün ve hüddam ilimlerine sahip olmanın yanında cinni varlıkları yönlendirerek yapılması gereken ermeni büyüsü yanlış yapılması halinde tehlikeli sonuçlara sebep olacaktır. Yeterli bilgi birikimine ve donanıma sahip olan kişilerin yapacağı ermeni büyüsü için cinini varlıklar ile nasıl işlem yapacağı da bilinmesi gerekmektedir. Cinni varlıklar aracılığı ile yapılan ermeni büyüsünün kontrolü sağlanamadığı takdirde büyü yaptırana, yapana ve çevresindeki kişilere zararı olmaktadır.

 

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Ermeni büyüsü  hem rahmani hem de şeytani olarak bilinmektedir. Yapan kişinin tercihine göre değişen bu büyü çeşidi kötü niyetli olarak da yapılabilir. Şeytani olarak yapılan kötü büyüler için cinni varlıklar çağrılarak organ, kan ve deri yardımı ile yapılmaktadır. Rahmani büyülerde ise bu ise organ, kan ve deri gibi materyaller kullanılmaz. Yeterli bilgiye sahip olan medyumlar insanların yararına olması için ermeni büyüsünü tercih etmektedirler.

 Ak büyü için gerekli olan celb ve vefk işlemleri hazırlanarak yapılan ermeni büyüsü için kişinin enerji yoğunluğu, niyeti ve yıldızı kullanılarak yapılır. İşlemlerde kullanılan diğer işaretler ise tılsımlar, özel ayinler ve dualar olmaktadır. Tüm bu donanıma ve bilgilere sahip olan medyumlar ile özel yapılan işlemler sayesinde istenilen sonuca ulaşılmaktadır.