BURSA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BURSA Garantili ve En iyi Medyum


BURSA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. BURSA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

05-07-2021

   Ahmet Kardelen - BURSA

Konu:Aşk Muskası

Arkadaşlar normalde böyle medyum ve büyü konusuna çok uzaktım. Asla inanmaz büyü yaptıranlara karşı da önyargılı davranırdım. Gerçekten kimseyi yargılamamak ve yapılan şeylere karşı da önyargılı davranmamak gerekiyormuş. Hayatım öyle bir anda tepetaklak oldu ki ne yapacağımı şaşırdım. Son çarem bir arkadaşımın önerisiyle Deste hocaya gelmek oldu. Deste hoca işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve son derece açıklayıcı bir şekilde çalışan biri olması sebebiyle gönlüm çaldı. Hayatında birbirinden bağımsız bir şekilde çok fazla tersine giden olay vardı. Aşk hayatımda yolunda gitmiyordu, iş hayatım tepetaklak olmuştu. Yıllardır birlikte zaman geçirdiğim insanlarla olan ilişkilerim bozulmuştu. Deste hocamın aşk büyüsü sonrasında yalnızca aşk hayatım ve ilişkilerim değil iş hayatım da değişti. Benim gibi bir durumda olan kişiler için tek önerim deste hocam ile en azından bir kez konuşmalarıdır. Bulamadığınız çözümü bulacağına ve sizin rahatlamanızı sağlayacağına eminim. Herkese tavsiyemdir ben böyle bir etki alacağımı düşünmezdim ancak her şey istediğimden de iyi oldu. Medyum arıyorsanız ve büyü konusunda daha önce deneyiminiz yoksa tercihinizi deste hocadan yana kullanabilirsiniz. Deste hoca büyü öncesinde ve sonrasında tüm bilgileri vererek sizlere gerekli yardımı yapacaktır. Bu sayede herhangi bir endişeye düşmeden aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra gördüğünüz etkilere şaşıracağınıza eminim. Her türlü konuda büyü yaptırabilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.