BATMAN Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BATMAN Garantili ve En iyi Medyum


BATMAN Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. BATMAN Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

10-02-2021

   Bahri Aynihan - BATMAN

Konu:Aşk Muskası

Kız arkadaşım kendini çok beğenmiş, burnu havada gezen bir tip olarak pek çok erkeğin olduğu gibi benim de dikkatimi çekmeyi başarmış, güzelliğinin de farkında olan biriydi. İş yerine yeni gelmiş bir eleman olarak onun ilgisini çekmek benim için gün geçtikçe daha da önemli hale geliyordu. Bu böyle aylarca devam ederken, benim özgüvensiz ve ezik halim de hayatımı da olumsuz etkiliyordu. Güzelliği beni daha da fazla etkilemeye başlamış, artık iş yerinde ondan başka kimseyi gözüm görmez olmuştu. Ne yapıyor ediyor, öğle yemeklerinde onunla birlikte olabilmek için gittiği restorana gidiyor, dikkatini çekmek için karşısına oturup, onunla göz kontağı kurmayı kendime bir görev biliyordum. Günler böyle geçtikçe beni daha da stres sarıyordu. Artık iş hayatımdaki mutluluğum giderek ona endeksli hale gelmişti. Bu şekilde beni görmezden geldiği süre boyunca ne yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilemez şekilde her yeri deli gibi araştırdım. Hiçbir çözüm bulamadığım gibi, aşık olduğum kızın bir sevgilisinin olduğunu da öğrendim. İşte bu durumdan sonra işler çığrından çıktı ve o arada Deste Hocanın karşıma çıkması ve yaptığı aşk büyüsüyle tüm hayatımı tam tersine çevirdi. Arkadaşıma aşık olduğum kızdan bahsettiğimde Deste Hocayla tanışmam ve ondan randevu almam gerektiğini söyledi. Önce çekimser olsam da şimdi bu kızla nişanlılık yoluna girdiğimi düşününce iyi ki Deste Hoca gibi insanlar var diye düşünüyorum. Varlığıyla hayatımda çok şeyler değişti. Allah Deste Hocadan razı olsun.
05-06-2020

   Songül Billur - BATMAN

Konu:Papaz Büyüsü

Medyum hocam sayenizde nişanlımla evlendik. Nişanlım beni ilk nişan olduğu günün bir ertesi günü aldatıp istemediğimi söylemişti. Nişanı attı. Ailesinin zoruyla evleniyordu. Beni hiç sevmediğini söyledi bu iş böyle gitmez ben başkasını seviyorum dedi.. Fakat ben ona aşık olmuştum. Dedikleri o kadar ağır geldi ki.. Sonra size geldim hocam ve hayallerime kavuşmamı sağladınız. Sizinle papaz büyüsü için işlem yaptıktan sonra nişanlım beni aradı. Sizinle papaz büyüsü için yaptığımız işlemin daha 12. Günüydü. Beni arayıp görüşmek istediğini söyledi. Buluştuk. Daha sonra da beni çok sevdiğini ve aşık olduğunu söyledi.. Senden ayrılmak istemiyorum dedi. O kadar şaşırdım ki anlatamam. Bir yandan da mutluluğumu yaşıyorum. İyi varsınız hocam. Birçok medyuma gittim fakat bu kadar etkili bir sonuç görmedim. Medyum hocam sizin sayenizde tekrar nişan yüzlerinizi taktık.. 2hafta sonrasında da evlendik. Şimdi o kadar mutluyuz ki. Beklemiyordum bu kadarını. Bana aşık olduğunu söylemesi zaten en çok mutlu eden cümle oldu. Daha ne isterim ki. Sevdiğim insan yanımda çok şükür. Mutluyuz ve bana o kadar aşık ki. İki dakika ayrı kalamıyor. Yaptığınız, işlem inanılmaz tuttu. Sevdiğim insana kavuştum hocam. Sizin sayenizde çok mutluyum. Ailem ve çevrem de mutlu oldu. Kimse bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordu. Annemler de şaşırdı. Herkes şaşkın bende tabi ki. Allah sizden razı olsun hocam. Her şey için teşekkür ederim.