KİLİS Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

KİLİS Garantili ve En iyi Medyum


KİLİS Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. KİLİS Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

12-06-2021

   Harika Polat - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Anneannem bağlama büyüsünün çok eski zamanlara dayandığını söylemişti. Anneannem ilk kez söylediği zaman ilgimi çeken bu büyüyü zaman içerisinde araştırmaya başladım. Dini nikah kıyılırken, asma kilit kilitlenirken ya da damadın bacağına ip bağlanırken gibi pek çok şekilde bu büyünün gerçekleştirilme yöntemi olduğunu öğrendim. Küçük yaştan itibaren büyüyle ilgili olunca insan büyü konusunda oldukça cesaretli oluyor. Aşık olup kısa bir süre sonra terk edilince gözümü karartıp bağlama büyüsü yaptırabileceğim bir medyum arayışı içerisine girdim. İnternette onlarca medyum numarası olsa da deste hocanın yorumlarını görünce kendisinden yardım almak istedim diyebilirim. Sonuçta ne kadar çok yorum o kadar çok memnuniyet ve bilgi diyebiliriz. Deste hocayı aradıktan sonra sağ olsun bana kısa süre içerisinde randevu oluşturdu. İlk görüşmemizi gerçekten çok net hatırlıyorum. Genç bir kız ve oldukça anlayışlı bir medyum nasıl konuşursa o kadar detaylı ve kibar bir konuşma geçti aramızda. Sonra bağlamak istediğim kişi ile ilgili birkaç bilgi verdim. Bu bağlama büyüsü sanıldığı gibi çok uzun sürelerde falan yapılmıyor. Deste hocanın istediği şeyleri eksiksiz götürürseniz çok kısa süre içerisinde bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bende aşkından öldüğüm ancak beni yarı yolda bırakan kişiye bağlama büyüsü yaptırdım. Sonucunda şimdilik geri dönüşlerin olduğu, yalvarmadan bir gün geçmeyen, peşimde deli divana olan bir insanla baş başayım. Kesinlikle Deste hocadan yardım alabilirsiniz.
17-11-2020

   Hatice Daşdan - KİLİS

Konu:Papaz Büyüsü

Deste hocam size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sizden 2 ay önce papaz büyüsü hizmeti aldım, mükemmel sonuçlarla karşı karşıya kaldım. Sayenizde papaz büyüsüyle eşimle aramızdaki ilişki düzeldi. Sizden papaz büyüsü hizmeti aldıktan 24 saat sonra kocamla aram düzeldi. Samimi tavırlarınız ve içtenliğinizle çok güzel bir hizmet deneyimine eriştim. Papaz büyüsü yaptırmayı düşünen kişilere tek tavsiyem kesinlikle Deste hocadır. Deste hocam sayesinde mükemmel bir büyü hizmeti deneyiminden yararlandım. Allah sizden razı olsun hocam. Kocamla boşanma aşamasındaydık. Sizin sayenizde evim yıkılmaktan kurtuldu. Size ne kadar minnetlerimi sunsam az kalır. Sizin sayenizde evimde huzur, hanemde bolluk oldu. Sizden hizmet almadan önce ilk başlarda çok tedirgindim. Fakat hizmet aldıktan sonra tedirginliğim tamamen geçti. Açıkçası itiraf etmem gerekirse sizden aldığım hizmeti bu kadar mükemmel sonuçlanacağını bilmiyordum. Fakat yanılmışım hocamız sihirli elleriyle harikalar yaratıyor. Deste hoca bu alanın bir numarasıdır. Deste hocamdan alacağınız hizmetlerle sizde boşanma aşamasından kurtulabilir, hanenizi huzura kavuşturabilirsiniz. Deste hoca sizlere her konuda yardımcı olacak, bütün sorunlarınıza merhem olacaktır. Hocamız büyü süreci boyunca benimle sürekli iletişim halinde oldu. Bütün süreç boyunca benden yardımını hiç esirgemedi. Deste hocam bana bir abla ve anne oldu. Böylelikle bu zorlu günlerden onun desteğiyle çok kolay bir şekilde kurtuldum. Papa büyüsü yaptırmak isteyen kişiler için birinci tercihim Deste hocadır.