Büyü Bozma

Büyü bozma nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Büyü bozma nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Sonra Cin‘e o kimseyi serbest bırakması için emir verilir.


Ancak; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.
büyü bozma Bu bakımdan; büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına etki edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya devam eden kişiyi etkisi altına alarak kendine bağımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğmek.


Bunun dışında 3.cü bir yol daha vardır ki, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “Cin Yakmak” denir. Yani cin elini kişiden çekmediği takdirde yanmakla yani ölmekle yüz yüze kalır. Bazen de cinin ailesinden diğer bir cin işe el atar ki, böylece iki-üç cinin yanmasına kadar iş uzar.


Bugün iç sıkıntıları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme olayları, özellikle kadınlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden kaynaklanmaktadır. Ancak bu durum henüz tıbbi olarak tespit edilemediği için uyuşturucu ilaçlarla yapılan tedaviler bir sonuç vermemektedir.


Büyü Bozma Duası Ayet-el-Kürsi, İhlas, Muavvizeteyn ve Fatiha surelerini sık sık okumak insanı cinden korur. Cinden kurtulmak için en etkili dualardan biri “Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym” dir. Cin Mektubu da büyünün bozulması ve cinlerden kurtulmanın en etkili yollarından biridir.


Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır.Medine halkı Resûlullahı öldürmek amacıyla efendimizin Medine’ye hicretinden önce harekete geçti. Yahudiler bazı planlar yaptılar.


Lebid bin Asım’dan yardım istediler. Lebid, falan mahallede Hayre adında sihir yapmakta çok ileri yaşlı bir kadın var, onu bulun dedi. Bulup o kadına çok para verdiler. Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm yaparak güvercin yavrusunun üzerine sardı. Medine’nin dışında harap bir kuyunun içine koyup, ağzını kapattı. Resûlullah efendimiz hastalandı, âzaları hareketsiz kaldı. Bu durum 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam geldi, durumu haber verdi.


Kuyudan güvercin çıkarıldı fakat düğümleri çözemediler. Cebrail Aleyhisselam “Muavvizeteyn (Felak ve Nâs)” surelerini getirdi. Resulullah bu sureleri o düğümlerin üzerine okudu. Her âyeti okudukça bir düğüm çözüldü. İki suredeki 11 ayet okununca, 11 düğüm tamamen çözüldü. Resulullah Efendimiz hastalıktan tamamen kurtulup, sıhhate kavuştu.Büyünün bozulması için önereceğimiz bir diğer dua, “Cin Korunma Duası”dır.


Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

02-02-2022

   Ada Çiçek - DÜZCE

Konu:Büyü Bozma

Hocamıza büyü ile ilgili yapılan yorumlara baktığımda etkileri konusunda acaba mı? Demiştim. Sonra başıma hiç beklemediğim bir olay geldi ve hayatım tersine döndü. İlk önce 5 yıllık nişanlım beni aldattı, sonrasında güvendiğim pek çok insandan kazık yedim. Sonraki günlerde bir arkadaşın internetteki yorumunu gördüm. Hocamızı önerdiklerine rastladım ve ondan yardım istedim. Hocamız ilk aşamada benden başıma gelenler konusunda biraz bilgi aldı. Kesinlikle bu bilgiler öyle diğer hocaların sorduğu gibi şunu mu yaşadın bunu mu yaşadın? Şeklinde değildi. Sonra bana neler yapmam gerektiğini ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini anlattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalacağını biliyorum. Öyle böyle değil her konuda yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Öyle büyüyü yaptım parasını alayım sonrasında da ne yaparlarsa yapsınlar, sonuç almasalar da olur demiyor. Her aşama ile ince ince ilgileniyor ve ellinden geleni yapıyor. Büyü konusunda benim gibi tereddütte olan ve daha önce büyü yaptırmamış olanlar varsa aşk büyüsü ve diğer büyü çeşitleri için hocamızdan yardım alabilirler. Diğer büyü yapan kişilere göre çok daha uygun fiyatlarının olduğunu da söyleyebilirim. Hocam, hocam, hocam diyorum başka bir şey söylemiyorum. Olmazı olduruyor ve bunu yaparken kendinizi kötü hissetmenizi de engelliyor. Kesinlikle merak ettiğiniz her şey için deste hocamın kapısını çalabilirsiniz. Deste hocam şüphesiz en iyi yol göstericiliği yapacaktır.