YOZGAT Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

YOZGAT Garantili ve En iyi Medyum


YOZGAT Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. YOZGAT Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

27-08-2021

   Rabia Katı - YOZGAT

Konu:Aşk Muskası

Nişanlımla birlikte evlilik planları yaparken, bir yandan da ileride birlikte işleteceğimiz aile dükkanının düzenlemeleri hakkında konuşuyorduk. Dükkâna alınacak elemanlar, teknolojik aletler konusunda gece-gündüz plan yaparken maddi anlamda da geleceğimiz için daha iyi neler yapacağımız konusunda kafa yoruyorduk. Düğünden sonra evimizin yakınındaki iş yerimizi kayınpederimden devraldık ve çalışmaya koyulduk. Eşim para konusunda çok titiz bir insandır ve bu konuda iyi bir muhasebeci almayı daha uygun görüyordu. Birkaç ay sonra iş başvurusu yapan bir muhasebeci hanım görüşmeye eşim tarafından çağrıldı ve o gün bütün dengeler değişti. Eşim ve kadının yakınlaşmalarını fark ediyordum ancak anlamlandıramıyordum. Bu nedenle kimseyi de zan altında bırakmak istemedim aslına bakılırsa. Sonrasında ikisinin mesajlaşmalarını yakaladığımda beynimden vurulmuşa döndüm. Eşime sorduğumda artık beni hayatında istemediğini, o gençliğimizdeki büyük aşkın bittiğini söyledi ancak ben hala ilk günkü gibi ona aşıktım ve ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu. Çok üzgündüm. Çok yakın bir arkadaşım Deste Hocayı bana tavsiye edene kadar. Deste Hocaya randevu aldım ve arkadaşım ile birlikte gittik. Yaptığı aşk büyüsüyle birlikte çok kısa bir süre sonra eşim yine bana eskisi gibi aşkla bakmaya başladı. Muhasebeciyle yaşadığı tüm olayları anlattı ve artık ne işte ne hayatında onu istemediğini söyledi. Şimdi eskisinden çok daha mutluyuz. Allah Deste Hocamın ayağına taş değdirmesin. Allah ondan razı olsun. Benim hayatımı düzeltti. Her gün dualarımdasın hocam.