HATAY Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

HATAY Garantili ve En iyi Medyum


HATAY Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. HATAY Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

26-07-2021

   Şeyma Kale - HATAY

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocamla tanıştığımda intikam ateşim tamamen sönüvermişti. Canım hocam bana her zaman her konuda yardımcı oldu. Deste hocayla tanışmadan önce hayat benim için hiçbir şeyi ifade etmiyordu. Hayattan tat almıyor, yaşamak istemiyordum. Yaşamak benim için zulümdü. Bu zulmün sorumlusu ise eşimdi. Eşim beni en yakın arkadaşımla aldatmıştı. En yakın arkadaşım olan kişiyi çocukluğumdan beridir tanıyordum. Birlikte yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. O kişiden böyle bir ihanet görmek beni derinden sarsmıştı. Depresyon ilaçlarıyla ayakta durmaya çalışıyor, geceleri kabuslar görerek uykularımdan uyanıyordum. Bu zorlu süreçte o mükemmel insanla tanışıverdim. O mükemmel insan Deste hocadan başkası değildi. Deste hocam sorunlarımı dinledikten sonra beni teselli etti. Üzülme intikamını çok güzel ve kolay bir şekilde alacaksın, dedi. Samimi tavırlarıyla Deste hoca benim en iyi arkadaşım olmuştu. Birlikte uzun uzun konuştuktan sonra sabun büyüsü yaptırmaya karar verdik. Hem eski eşime hem de bana ihanet eden çocukluk arkadaşımdan intikamımı bu vasıtayla alacaktım. Deste hocam bana sabun büyüsünün bütün ince detaylarını anlattı. Bu büyünün geri dönülmez sonuçlar doğuracağını ve tesirinin çok kuvvetli olacağından bahsetti. Ben de kabul ederek büyünün yapım aşamasına başlanılmasını istedim. Deste hocam sabun büyüsü uygulamasını gerçekleştirdikten sonra bana hayattaki en büyük darbeyi vuran o iki insan için hayat simsiyah oldu. Her ikisinin de ölümcül bir hastalığa yakalandığını duydum. Böylece Deste hocam vasıtasıyla intikam ateşim sönmüş oldu.