İSTANBUL Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

İSTANBUL Garantili ve En iyi Medyum


İSTANBUL Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. İSTANBUL Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

25-10-2020

   Ece Demir - İSTANBUL

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Merhaba ben 20 yaşında bekar birisiyim. Başımdan geçen olayı size anlatmak istiyorum. Annem ve babamın 25 yıllık evliliği var. Ama babam geçenlerde annemden ayrılmak istediğini söylüyordu ben de kulak misafiri oldum. Yasıl yani diye düşündüm. Böyle bir şey nasıl olabilirdi. Halbuki onlar gayet iyi geçiniyorlardı. Acaba ben mi fark etmemiştim aralarının kötü olduğunu. Annem ayrılmak istemediğini söylüyordu. Aradan 2 gün geçti babam evi terk etti. Ne yapar nereye gider ne oldu bu adama diye kendi kendime sorup dururken aklıma bir fikir geldi. Bu konularda uzman kişiler medyumlar diye duymuştum. Onlar neden, niçin gibi sorulara cevap verebiliyorlarmış. Hatta babamın geri dönmesi için de bazı büyüler de yapılıyormuş. Bunları internetten öğrendim. Medyum sayfalarında gezinirken sizin sayfanız bana daha ciddi ve iyi geldi hocam. İyi bir medyumla çalışmak istiyordum çünkü sorunuma çözüm bulmalıydım. Annem de üzülmemeliydi. Hocama telefon ettim randevu talep ettim. Yanına gittim hatta fazla paramın olmadığını bile söyledim. O da para için yapılmaz bu işler, neticede hayır işi ve evliliğin kurtulması önemli olan dedi. Babam için geri getirme büyüsü yaptı. Artık bekle dedi bana. 1 ay dolmadan babam eve geri döndü. Ben onun geleceğinden emindim çünkü size güvendim hocam. Siz ne dediyseniz çıktı. Pişman olduğunu söyledi evini özlediğini dedi. Babamı ben de çok özlemişim. Sağ olun hocam her şeyi size borçluyum.
28-08-2020

   Demet Yıldırım - İSTANBUL

Konu:Sabun Büyüsü

Eşim bundan yaklaşık 6 ay öncesinde beni hiçbir sebep yokken terk etmişti. Beni sevmediğini dile getirerek bana hiçbir açıklama yapmadan evden ayrıldı. Ancak yapmış olduğum araştırmalar neticesinde eşimin beni aldattığını öğrenmiştim. Bir kadın için aldatılmak hayattaki en kötü olay olarak bilinmektedir. Aldatıldığımı öğrendiğim an hayat benim için içinden çıkılamaz bir almıştı. Ben eşimi her zaman çok seven bir kadındım. Onun bana ihanet edebileceği hiç aklımın ucundan geçmezdi. Bu süreçten sonra içimde dinmek bilmeyen bir intikam ateşi süreci başladı. Sürekli olarak eşimden intikam almayı düşünüyordum. Ondan intikamımı almadan hayat benim için boş bir rüyaydı. Hayatımın kaosa döndüğü bu dönemlerde yakın arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocamla tanıştım. Deste hocama hayat hikayemi anlattığımda beni her açıdan teselli etti. Birlikte uzun uzun istişare ettik. Uzun istişareler sonucunda Deste hocamla sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Deste hocam bu büyünün geri dönülemez sonuçlara yol açacağını, dolayısıyla mutlaka kapsamlı olarak düşünmem gerektiğini bana söyledi. Bütün süreci kabul ederek büyünün yapılması için onay verdim. Deste hocam büyüyü yaptıktan sonra beni aldatan eşimin hayatı berbat bir duruma geldi. Eşim beni aldattığı kadınla da mutlu olamadı, psikolojisi alt üst olmuş duruma geldi. Sonrasında ise eski eşimin akıl hastanesine kaldırıldığını öğrendim. İntikamımı artık almıştım. Deste hocam bu süreçte benim intikam ateşimin sönmesinde doğrudan rol oynadı.
12-06-2020

   Ceren Yaldıran - İSTANBUL

Konu:Aşk Muskası

Merhaba benim adım Zehra ve eşim beni terk etti gitti. Halbuki ben onu çok seviyordum. Artık sevmediğini ve benimle birlikte olmak istemediğini söyleyerek arkadaşının evine taşındı. Yakında boşanma için mahkememiz de var. Ama ben onsuz bir hayat düşünemiyorum. Ne dediysem de onu kararından döndüremiyorum. Hocam size sormak istiyorum dağılmak üzere olan bu aileyi kurtarmak için ne yapılabilir? Ben aşk büyüsü yapılarak kocamın bana eskisi gibi aşık olmasını hedefliyorum. Eğer bana tekrar aşık olursa boşanmaktan vaz geçer. O zaman da yuvamız dağılmaktan kurtulur. Aşk büyülerinin eşler üzerindeki etkilerini okudum. Size aşk büyüsü yaptırmak isterim fakat ben farklı bir şehirdeyim. Acaba eşim için nasıl aşk büyüsü yapabilirsiniz? Uzaktan aşk büyüsü de oluyormuş bu konuda da bilgi verir misiniz? Size herhangi bir malzeme göndermem gerekiyorsa kargo ile gönderebilirim. Benim yapacaklarım varsa harfiyen uygulayabilir. Amacım eşimin geri gelmesi ama bana aşık olduğu için geri gelmesi. Geri döndürme büyüsü istemiyorum çünkü onun beni sevmeden geri gelmesini istemem. Aramızda olan o eski aşk canlansa ve eşim bana tekrar aşık olsa bu benim için daha iyi olur. Evliliğimiz daha yeni sayılır. İlk yıllarda alınan bu kararlar yanlış olabilir sonradan pişman da olabiliriz. O yüzden yuvamız yıkılmadan önce sizin yardımınıza ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Şimdiden teşekkür ederim hocam. Bana faydalı olacağınızı ve etkili bir aşk büyüsü yapacağınızı düşünüyorum. Selamlar.