KAYSERİ Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

KAYSERİ Garantili ve En iyi Medyum


KAYSERİ Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. KAYSERİ Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

11-12-2021

   Yelda Özdemir - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Deste hocamın sayesinde her şey düzeldi. 6 yıllık sevgilim bir anda ayrılmıştı benden. Deste hocam Allah sizden razı olsun. 3 aydır aramayan sormayan insan sizin yardımınız sayesinde aradı. Bağlama büyüsünün 16. gününde her şey istediğim gibi gitmeye başladı. Aramızda geçen diyalog eskisinden daha da iyi. Hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bizi barıştırdınız. Bağlama büyüsünde işlem yapar yapmaz ilk hafta ümidimi tam kesmişken bir anda 16. Gün her şey değişti. Bu sebeple de çok mutluyum. Birçok şey denemiştim ve faydası olmamıştı. Ama sizin yapmış olduğunuz işlem kısa sürede etkisini gösterdi. Eskiden benimle diyalog kurduğunda bu kadar sıcak ve sevgi dolu değildi. Fakat erkek arkadaşım şimdi bana inanılmaz aşık ve sevgi sözcükleri kullanıyor devamlı. Çevremdeki kimse inanmıyordu fakat şimdi herkes yakında evleneceğimi düşünüyor. Sizin sayenizde her şey süper gidiyor. Bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordum. Geçen hafta evlilik teklifi aldım hocam. Erkek arkadaşım ciddi düşüncelerini dile getirdi. Bu sebeple de bağlama büyüsü tuttu hocam. Sizin nefesiniz o kadar kuvvetli ki her şey istediğimden de iyi gidiyor. İyi ki varsınız Deste hocam. Birçok paragöz hoca mevcut iken siz harika bir insansınız hocam. Güvenilir bir hoca arıyorsanız Deste hocam hem güvenilir hem de yaptığı işlemler tutuyor tavsiye ediyorum. Bu sebeple de sağ olun hocam. Her şey için teşekkür ederim.
27-11-2021

   Sıla Tunç - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

4 Senelik evliliğim bitmişti. Dünya başıma yıkıldı sandım resmen. Eşimin ailesi kendini geri çekti. Hiçbir şekilde yardım etmedi. 7 aylık hamileydim birde.. Annem de babam da sırt çevirdi.. Eşim de aramayı sormayı kesti. Her şey ters giderken komşum sizi önerdi. Bende umudumu tam yitirmiştim ki siz çıktınız karşıma.. İyi ki tanıdım sizi hocam.. Bağlama büyüsü tutu. Hem de 12. Gün olmasına rağmen her şey değişti. Birçok tanıdığım şok oldu resmen.. Bende barışacağımızı beklemiyordum. Aradı ve özür diledi önce. Daha sonra da diğer yemek yedik buluşup. Eskisinden de çok sevdiğini dile getirdi. Bu kadar sene yaptığım her hata için özür dilerim dedi ve ağladı resmen.. ok mutluyum. Tarifi yok hocam bu mutluluğun. Çocuğum doğarken yanımdaydı. Hep ellerimi tuttu ve bana güç verdi. Yavrumuz dünyaya geldi ve o kadar mutluyuz ki istediğim her şey oldu daha ne isterim ki. Bu sebeple de sizin sayenizde çok mutluyuz hocam.. Evliliğim kurtuldu sizin sayenizde.. Çevrem de mutlu oldu. Bana sırtını dönen ailem de yanında artık. Herkes bir anda destek oldu. Allah sizden razı olsun. Tılsımın bu kadar hızlı tutacağını tahmin etmiyordum. Çevremde kim varsa sevdiğinden ayrılmış olan hepsine sizi tavsiye ediyorum. Denemediğim şey kalmamıştı ve hamilelik döneminde sıkıntılı bir süreçti yaşadığım. Ama çok şükür oğlum doğduğunda eşim yanımıza gelmişti artık. Bu bile bana inanılmaz güç veriyor. Çok teşekkür ederim hocam.
17-05-2021

   Mustafa Kara - KAYSERİ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Merhabalar benim adım Mustafa. Eşimi çok sevmeme rağmen beni terk edip annesine gitti. Aramızda büyük sorunlar da yoktu. Sadece ailesinn etkisinde kalarak kısa süre önce gerçekleşen yuvamızı yıkmak istiyor. Ben eşimi çok seviyorum ve onun bana geri dönmesini de çok istiyorum. Benim iyi birisi olmadığımı eşimin ailesi ona söyleyip duruyor. Halbuki eşimi memnun etmek için var gücümle çalışıyorum ama fazla para kazanamıyorum. Eşimin ailesi de zengin. Zaten evliliğimize de onay vermemişlerdi. Benim opnu kandırdığımı ve aklını çeldiğimi söyleyip duruyorlar. Eşimle severek evlendik ama onun hislerinde zamanla değişiklikler ortaya çıktı. Sanıyorum zengin hayatını ona veremediğim için benimle evlendiğine pişman oldu. Neticede aç değiliz açık değiliz sadece lüks bir hayat yaşayamıyoruz. Ama eşimi hep sevdim hala seviyorum. Terk edilmişliğin verdiği üzüntü ile ne yapsam diye düşünürken aklıma eşimin geri dömnmesi için büyü yaptırmak geldi. Başka hiçbşr şey onu geri döndürmedi. Deste hocamı araştırmalarım sonucunda buldum. Ona sıkıntımı anlattım. Bana hiç tasalanma üzülme dedi. Eşin kısa süre sonra sana döneck dedi. Geri getirme büyüsü yapıldı. Büyü için eşimin resmi yeterli oldu. Sonra beklemeye başladım. Kısa bir zaman sonra eşim beni aradı ve konuşmak istediğini söyledi ben de eve çağırdım. Bana pişman olduğunu ve beni çok sevdiğini söyledi. Ben de ona evine geri dön dedim. Şimdi birlikteyiz hocam. Size çok teşekkür ederim.
30-03-2021

   Pelin Tekin - KAYSERİ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Hocam sayesinde sevgilimle aram hiç olmadığı kadar iyi diyebilirim. Hayatımız yurt dışından Türkiye’ye dönme kararıyla değişti. Almanya’da yaşayan Türkler olarak erkek arkadaşımla evlendiğimizde ülkemize dönme ve orada yaşama kararı almıştık. Almanya’ya alışmış insanlar olarak radikal bir karar aldığımızın da farkındaydık. Almanya’da düğünümüz oldu ve balayına ülkemize geldik. Burası bize çok iyi gelecek diye düşünürken daha balayında eşimdeki değişimleri görmeye başladım. En ufak şeylerden tartışma çıkarıyor, sanki bilerek benden uzaklaşıyordu. Balayı bitip, tuttuğumuz eve döndüğümüzde sudan sebeplerden çıkan kavgalarımız artık daha da yükselmeye başladı. Eşimin evi terk ettiği gece sinir krizleri geçirmeye başladım ve artık dönmesini beklemekten başka yapacak bir şeyim yoktu. Allah hocamızı karşıma çıkarsın diye ülkeme döndüğümü düşünmeye şimdi başladım diyorum. Umutsuzluğumun yerini umut alsın diye buralarda karşılaşma fırsatımız oldu. Deliler gibi araştırma yapmaya başladım. Nereye gidebilirim, neresi bana şifa olur diye düşünürken medyumumuzla karşılaşmak her şeyi değiştirdi. Geri getirme büyüsüyle birlikte eşim sanki bir melek oldu. Çalışmalarımıza başlayalı 20 gün kadar olmuştu ki, eşim sanki bir anda kendine geldi. Eve döndüğünden beri her şey yoluna girdi. Allah yüce gönüllü hocamın yolunu açık etsin. Seanslarımız bitti ama eşimin ilgisi ve aşkı devam ediyor. Gözüm kapalı tavsiye edeceğim insanlardan biri olarak hocama danışın ve yuvanızı kurtarın derim. Her kuruş kendisine helal olsun.
19-03-2021

   Şeyma Çay - KAYSERİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Canım medyum hocam size ne kadar çok teşekkür etsem, hakkınızı ödemem imkansız. Sizinle tanışmadan önce hayat benim için tamamen bitmişti. Yaşamak benim için anlamsız bir hal almıştı. Siz bana tekrardan can suyu vererek beni hayata döndürdünüz. Medyum hocayla tanışmadan önce eşim ortada hiçbir sebep yokken beni aldatmıştı. Hayatımızda yabancı bir kadın olmasına rağmen eşimi çok seviyordum. Ondan ayrılmayı asla düşünemiyordum. Ancak eşim beni aldatmaya başladıktan sonra eve gelmemeye başladı. Beni aldattığı kadınla birlikte olmaya ve onun yaşamaya başladı. Bu süreç beni derinden etkilemiştir. Geceleri kabus görerek uykulardan uyanıyor, depresyon ilaçları içmeye başlamıştım. Psikolojim artık tamamen bozulmuştu. Bir şeyler yapmalıydım, ama ne yapmalıydım? Bir arkadaşımın vasıtasıyla medyum hocamla tanıştım. Medyum hoca beni dinleyerek bana adet kanı büyüsü yapma teklifinde bulundu. Adet büyüsünün bütün detaylarını iyice bana anlattıktan sonra bende büyüyü onayladım. Bu benim son çaremdi, eşime kavuşmak için. Adet kanı büyüsü yaptırdıktan sonra eşimin davranışları ve ruh hali tamamen değişti. Eşim ayaklarıma kapanarak benden özür diledi. Bir daha hiçbir şekilde seni aldatmayacağım diyerek bana sözler verdi. O günden sonra benim hayatım tamamen değişti. Eşim beni daha çok seviyor, bana daha çok sahip çıkıyordu. O benim her şeyimdi. Medyum hocamdan aldığım hizmet vasıtasıyla mükemmel bir hizmet deneyiminden ayrıcalıklı olarak kavuşma deneyimine erişmiş oldum.
11-12-2020

   Sultan Muslu - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Deste Hocam, işinin ehli harika bir hoca gerçekten. Benim için hazırladığı bağlama büyüsü için tılsım çok kısa sürede etkisini gösterdi. İlk hafta belirtiler ortaya çıkınca çok mutlu oldum. Hocam, şu an mutluysam sizin sayenizde. Birçok şey denedim ama nişanlım en son başkasıyla konuşmaya başlayıp nişanı atmıştı. Artık her şey bitti sanmışken bir anda istediğim gibi yoluna girdi her şey. Ailem dahi nişanlımı istemez olmuştu bana yaptıklarından dolayı. Çevrem devamlı üzüldüğümü görünce kahroluyordu. Gitmediğim hoca kalmamıştı. İyi ki sizi tanıdım hocam. Siz benim hayallerimi gerçekleştirdiniz tekrar eskiye döndü her şey sizin sayenizde. Bu sebeple de çok mutluyum. Nişanlım, tılsımı sizinle ilk yaptığımız süreçte geri döndü. Bende çok şaşırdım. Hiç beklemiyordum. Deste hocam çok etkili bir tılsım olduğunu ve her şeyin eskisinden daha güzel olacağını söylemiştiniz. Fakat dediğiniz gibi oldu hocam. Siz inle tılsımı hazırladıktan sonra 3.gün başladı her şey. Sonrada gerisi hızlıca geldi. Nişanlım barışmak istediğini ve beni çok sevdiğini söyledi. O kadını bıraktı. Bu sebeple de eski mutluluğumuza döndük. Hatta eskisinden bile daha çok mutluyuz. Birçok kişi ümitlenme demişti ama şimdi çevremdekilerde şaşkın. Ben bile ümit etmemiştim. Sizin sayenizde her şey eskisinden de iyi oldu hocam. Düğüne az kaldı. Ellerinizden öpmeye geleceğim. Hayatımı değiştirdiniz resmen. Tam mutsuzken şimdi gelecekle ilgili hayaller kuruyorum. Çevremde sıkıntılı bir süreç yaşayan görünce hemen sizi tavsiye ediyorum. Siz olmasanız şimdi ne yapardım bilmiyorum. Nişanlım eskisinden bile daha anlayışlı sevgi dolu. Çok teşekkür ederim Deste hocam, iyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun.
30-05-2020

   Ege Özer - KAYSERİ

Konu:Sabun Büyüsü

Başımıza gelen korkunç olaydan sonra işi iyi yapabilen ve uzman bir medyum arayışına girmek zorunda kaldık. Bu tip olaylar hep başkalarının başına gelir sanırdık. Bulduğumuz medyumun bu işi çözebileceğine de ihtimal de vermemiştik .Kız kardeşimi bir süre önce birisi sevmiş ve babamdan istemişti. Gönül bu. Kız kardeşim onu istememişti. Olay kapandı diye düşündük. Bu olaydan bir süre sonra kız kardeşimin tavırları değişmeye başladı. Hayal aleminde gezer gibiydi. Bir anı bir anını tutmuyordu. Aslında çok mülayim bir yapıya sahip olan kardeşim artık bize karşı da anlam veremediğimiz bir şekilde kötü davranıyordu. O kadar kötü davranmaya başladı ki inanılmaz bir şekilde bir gün anneme bağırdı. Bu durum kardeşimin hayatta yapmayacağı bir şey. Bu olaydan sonra onunla ilgili endişelerimiz iyice arttı. Bir komşumuzun önerisiyle profesyonel bir medyum aramaya başladık. Yolumuz Allah razı olsun Demet Hoca ile kesişti. Onun hakkında yapılan güzel yorumlar yersiz değilmiş. Kardeşimi gördü. Bakım yaptı. Kardeşimi beğenen ve babamdan isteyen çocuk ve ailesi kız kardeşime sabun büyüsü yapmış ve büyü kardeşimi etkisi altına almış. Zorla güzellik olmaz sözüne inat sinsice kardeşimin arkasından yapılan bu sabun büyüsü farkına varmasaydık kardeşimin hayatını mahvedecekti. İşinin ehli son derece yetenekli ve tecrübeli bir insan olan Deste hocam sayesinde kız kardeşimin hayatı düzeldi. İyi ki varsın hocam. Allah Deste hocamdan razı olsun.
10-03-2020

   Zeynep Karasu - KAYSERİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Eşimin memuriyetinden dolayı görev yerlerimiz sıklıkla değişir ve ülkenin her yerinde mutlaka komşularımız, tanıdıklarımız olurdu. Kayseri’ye atamamız çıkınca oraya yerleşme durumumuz hasıl oldu. Eşyalarımızı toparlayıp yola çıktık ve yeni bir hayata başladık. Güzel ve sıcakkanlı insanlarından dolayı burayı çok sevdik. Burada kaldığımız süre boyunca yeni insanlarla tanıştık. Buraya alışmış ve bir çevre edinmiştik. Çevremizdeki ailelerle sık sık bir araya geliyor ve keyifli toplantılar yapıyorduk. Böyle olunca buranın her şeyine daha da alışmıştık. Komşumuzun genç kızı annesiyle birlikte sık sık bize geliyor ve bu toplantılarımıza eşlik ediyordu. Biz de onu kendi kardeşlerimizden ayırt etmiyorduk ancak bu kızda beni rahatsız eden bir şeyler olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Yaşından büyük tavırları ve cazibesini ön plana çıkaran kıyafetleriyle sanki buradan değil gibiydi. Öyle olunca benim için rahatsız edici oluyordu. Sonrasında her şeyi değiştirenin o kız olacağını kesinlikle bilemezdim. Eşim hayatında birinin kızına, karısına bakmış biri değilken bu kızla meğer ilişkiye başlamış. Nasıl olduğu konusunda en ufak bir fikrim yoktu öncesinde ama sonradan öğrendiğime göre eşimi sürekli takip etmiş ve iş yerine, gittiği her yere gitmiş. Önceleri eşim istememiş olsa da işler değişmiş. Bunu öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı. Hocamızla tanışmamızda tam da bu döneme denk geldi. Üzerimizde soğutma büyüsünün olduğu ve eşimin evine gelmek isteyip de gelemediğini hocam sayesinde öğrendim. Allah iyi ki onu karşıma çıkardı ki, yuvamı soğutma büyüsünü bozduğunda kurtardım. Bastığı yer incinmesin hocamın ki daha benim gibi pek çok insana umut olsun.