SAMSUN Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SAMSUN Garantili ve En iyi Medyum


SAMSUN Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SAMSUN Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

27-05-2020

   Sunay Işık - SAMSUN

Konu:Aşk Muskası

Öyle kötü bir ihanet yaşadım ki bu ihanetin ardından hayatım hiç beklemediğim bir yöne evrildi. Bir sene geçmeden insan ilişkilerimim tamamı yıkıldı. Böyle bir sarsıntıyı yaşayacağımı hiç beklemiyordum. Ailem, arkadaşlarım ve tüm yakınlarım bana suçluymuşum gözüyle baktı. Kendimi öyle çok suçladım ki sanki ihaneti eden de tüm hataları yapan da bendim. Tüm zararın kendime olduğunu ve kendime eziyet ettiğimi çok sonra anladım. Bu ayrılıkla ilgili arkamdan çok fazla konuşuldu sanki ben ihanet etmişim gibi iftiralar atıldı. Ben bu süreçten nasıl çıkacağımı bilemedim sonra internette hocamın ismini gördüm. Hocama gittim ve ilk etapta sadece danışmak istedim. Neyi nasıl ne zaman yapacağımı ne zaman nasıl davranacağımı bana söyledi. Öyle çok döktüm ki içimi ağlaya ağlaya anlattım tüm başıma gelenleri. Ben anlattıkça o beni dinledi ve ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini söyledi. Büyüye bulaşacağımı, büyü yaptıracağımı hiç düşünmezdim ama benim psikolojimi bozan insanların yaptıklarının yanına kalmasını istemedim. Hocamdan aşk büyüsünün zararlarını, yan etkilerini ve diğer tüm etkileri öğrendim. Bana yapılanların yanlarına kalmayacağını, gerçekten haksız olduklarını kesinleştirdikten sonra büyüyü yaptırdım. Arkadaşlar tam üç ay. Üç ayın sonunda bana öyle bir dönüş oldu ki! Başıma gelen her şeyin hayra dönüşünü gördüm. O bana iftira atan insanlar, bana ihanet eden eski eşim hepsi bana muhtaç oldu. Hocamı herkese öneriyorum. Haksızlığa uğradıysanız hakkınızı savunun.