Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nedir?
Adet kanı büyüsü, kadınların adet kanının kullanılarak yapıldığı büyüdür. Oldukça etkili bir büyü olması sebebiyle pek çok amaç için adet kanı büyüsü kullanılır. Hijyenik olarak oldukça rahatsız edici bir büyü gibi görünse de tılsımı tüm olumsuz yönlerini ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi adet kanı büyüsü nedir? sorusunun cevabını araştırmaktadır.

Yalın bir anlatımla adet kanı büyüsü kadınların adet kanları sayesinde istedikleri kişiyi etki altına almalarını sağlayan büyüdür. Büyü yapılan erkeğin bilinçaltını kontrol etmeyi sağlayan bu büyü sayesinde karşı taraf büyüyü yaptıran kişiye aşık olur. Saplantı derecesinde büyük bir aşk adet kanı büyüsü ile elde edilebilir. Etkisinin oldukça büyük olması sebebiyle umutsuz ve karşılıksız aşkın içine düşen pek çok kadın adet kanı büyüsü yaptırmaktadır. Peki, adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?
Adet kanı büyüsünü yaptırmanın birbirinden farklı pek çok yolu vardır. Öncelikle kadınlar elde etmek istedikleri kişinin yiyecek ya da içeceklerine adet kanlarını ekleyerek bu büyüyü gerçekleştirebilir. Yiyecek ya da içeceğe katılan adet kanı aşırı derecede dişilik özelliği taşıdığı için büyü kısa süre içerisinde tesirini gösterir. Ancak bu yöntem hijyen açısından pek olumlu değildir. Yine de etkisinin çok güçlü olması sebebiyle pek çok kadın adet kanı büyüsünü bu yöntem ile yapmaktadır. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsü için bir diğer yöntem ise beklemek ve bir bezden yardım almaktır.

Adet kanı büyüsünü yiyecek ve içecekler aracılığı ile gerçekleştirmek istemiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta büyüye adet olduğunuz gün değil bir sonraki gün başlamak olacaktır. Adetinizin ikinci günü bir bez alarak adet kanınıza buladığınız bir bezi boş bir odaya koyun. Bu aşamada medyumunuz okumanız gereken tılsımlı sözleri size söyleyecektir. Tılsımlı sözlerin okunmaması durumunda adet kanı büyüsü etkisini göstermez. Kana bulanmış ve gereken tılsımlı sözler okunmuş bezi bir gece boş oda içerisinde bekletin. Ertesi gün kırmızı ip alarak adet kanına bulanmış bezi kırmızı ip ile sarın. Medyumunuzun size gösterdiği yere giderek adet kanı büyüsünün son aşaması olan bezi gömme işlemini gerçekleştirin. Bu aşamada adet kanı büyüsü başarı ile tamamlanacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?
Adet kanı büyüsü belirtileri arasında pek çok belirtiye yer vermek mümkündür. Büyüyü gerçekleştirdikten kısa süre sonra büyü yaptırdığınız kişi size ilgi göstermeye başlar. Aranızda bir şey yaşansın ya da yaşanmasın karşı taraftan oldukça yoğun bir ilgi görürsünüz. Beklenmedik hediyeler ile karşılaşabilir ve hiç ummadığınız sürprizlerin içerisinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsünün bir diğer belirtisi ise eğer karşı taraf evli ise kısa süre içerisinde evliliği bozulur. Bozulan evlilikten soğuyan kişi boşanır ve büyüyü yaptıran kişiye yönelir. Bu nedenle pek çok kadın adet kanı büyüsünü elde etmek istediği erkekler için yaptırmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki etkisinin oldukça güçlü olduğu bu büyü profesyonel kişilerden yardım alınarak yapılmalıdır. Aksi bir durumda büyünün olumsuz sonuçları ile karşılaşmak olasıdır.

Adet Kanı Büyüsü Bozulabilir mi?
Adet kanı büyüsü kadınların adet kanlarının kullanılarak gerçekleştirildiği büyüdür. Dişilik hormonlarının etkisini en çok gösterdiği büyü olması sebebiyle bu büyüyü bozmak oldukça zordur. Örneğin pek çok büyü sıradan medyumlar tarafından kısa süre içerisinde bozulabilirken adet kanı büyüsünü bozabilecek oldukça az medyum vardır. Bu nedenle adet kanı büyüsünü bozdurmak isteyen ve adet kanı büyüsü bozulabilir mi? sorusunun cevabını arayan kişiler alanında profesyonel medyumlardan yardım almalıdır.

Müşteri Yorumları

24-10-2021

   Kıvılcım Taş - RİZE

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Eşimle yıllardır süregelen çatışmalarımıza bir çözüm yolu ararken hocama yapılan yorumları gördüm. Deste hocama hiç kötü yorum gelmemiş olmasını görmek benim dikkatimi çekti. Ardından biraz araştırma yaptım işte bu büyü işleri nasıl yapılıyor, herhangi bir kötülüğe sebep oluyor mu ya da yan etki görür müyüm? Gibi araştırmalardan sonra hocamla iletişime geçtim. Kendisi ve çalışanları kesinlikle çok ilgili. Beraber ortak takvimimize göre randevu oluşturduktan sonra belirlediğimiz gün ve saatte yanına gittim. Elinden geldiğince açıklamalar yaparak içimi rahatlattı. Ardından benim için adet kanı büyüsünün uygun olacağını gördü. Zaten sorunlarımın tamamı eşimle alakalıydı o yüzden büyüyü yapmakta zorlanmadık. Hocamın söylediği şekilde büyüyü yaptıktan sonra etkilerini beklemeye başladım. İlk aşamada çok büyük değişiklikler oldu diyemem. Uzun süredir yatakları ayırmış bir şekilde yaşıyorduk büyüden sonra eşim yanımda yatmak ve bu süreci sonlandırmak istediğini söyledi. Kavgalarımız azalmaya başladı, ailesiyle ilgili bana yaptığı haksızlıkların farkına vardı. Ardından birkaç ay geçti ve asıl etkileri görmeye başladım. Her konuda haklı olduğumu fark etti. Elinden geldiğince her istediğimi yerine getirmeye çalışıyor. Şu an için çok büyük değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle bu büyüden yararlanarak her türlü ilişki probleminizi sonlandırabilirsiniz. Deste hocam için yapılan çoğu yorum eksik kalmış bile diyebilirim. Bu kadar anlayışlı ve işini düzgün yapan bir hocaya denk geldiğim için de çok mutluyum.
11-10-2021

   Müge Sert - TUNCELİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Bu yıl ilk kez hocam aracılığıyla adet kanı büyüsü yaptırdım. İlk başta ben sadece tek bir yöntemle bu büyünün yapıldığını zannediyordum ama öyle değilmiş. Hocam büyünün farklı yollarla da yapılabildiğini söyleyince biz bir diğer yolunu kullandık. Allah razı olsun büyüden sonra kocam bana çok çok daha iyi davranmaya başladı. Aramızdaki tüm problemleri çözdük, çözüme kavuşturduk diyebilirim. Ufak tefek sorunlar herkeste olduğu gibi bizde de var ama büyük oranda ilerleme kazandığımızı söyleyebilirim. Artık pek çok şey beklediğimden ve hayal ettiğimden daha iyi. Kendisine ne desem az kalacak sadece Allah razı olsun diyebiliyorum. Yardımları ve o kadar korkmama rağmen benim için uğraşması gerçekten takdire şayan. Evliliğimi bir yıl önce yaptırdığım adet kanı büyüsü ile kurtardım. Böyle bir büyünün varlığından bile haberdar değilken şimdi eşimle birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşantımız var. Ne istesem yapıyor, gözü benden başkasını görmüyor. Eğer tereddüt eden ve büyünün işe yarayıp yaramadığı konusunda endişe eden varsa hocamla iletişime geçsin. En doğru ve güzel şekilde açıkladıktan sonra büyüyü yapıyor. Allah razı olsun hocam iyi ki varsınız. İyi ki yolum sizinle kesişmiş. Büyü yapıyorum diye insanları kandırmadığınız için ve kesin sonuç verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Allah sizden binlerce kez razı olsun. Gerçekten sizin sayenizde evliliğim kurtuldu.
10-09-2021

   İlayda Çoban - ZONGULDAK

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Yıllardır yaşadığım o kadar kalp kırıklığını hocam sayesinde atlattım. Psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Öyle zor dönemlerden geçiyordum ki ne yapacağını bilmeyen, nereye gideceğini bilmeyen sadece savrulan bir kayık gibiydim. Aile dostumuz benim durumumu görünce hocamın ismini verdi. 29 yaşındayım ancak bu zamana kadar ne bir büyü yaptırdım ne de büyücüye, medyuma, hocaya gittim. Korkarım zaten böyle şeylerden ama öyle bir duruma geldim ki elimden başka bir şey gelmedi. Sanki ayaklarım beni hocama götürdü. Bir gün uyandım hocama mesaj attım. Dedim ki bana bir yol gösterin ne yapmam gerekiyor? İlk önce benimle sakince konuştu ardından bana bir randevu oluşturduk. En kısa süre içerisinde kalktım hocamın yanına geldim. Daha onu görür görmez içimde bir his oluştu. Bunu size nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Kime söylesem büyü yapılan yerde farklı hissetmen çok normal dedi ancak bu his öyle böyle bir his değildi. Hocamla ilk olarak başımdan geçenler hakkında konuştuk. Yaşadığım her şeyi, hayatımı alt üst eden ilişkimi ve pek çok detay ona en ince ayrıntısına kadar anlattım. Sonra nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bana en ince ayrıntısına kadar bilgi verdi. Ardından benim için uygun olan büyünün adet kanı büyüsü olduğuna karar verip büyüyü uyguladık. O kadar kısa süre içerisinde olumlu dönüşler aldım ki bunca yıldır hocamla karşılaşmadığımız için üzülüyorum.
21-07-2021

   Pakize Koç - ELAZIĞ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Nişanlımla ilk başlarda çok güzel bir ilişkimiz varken birden aramıza soğukluklar girdi. Soğukluğun sebebini nişanlıma sorduğumda hislerinin değiştiğini söylemişti. Tam düğün zamanı gelişen bu durum beni şok etmişti. Karanlık günler beni bekliyor, geceleri çığlık atarak, ağlayarak uyanıyordum. Nişanlımın bu tavırları dengemi derinden sarsmış, 1 haftada 7 kilo birden vermiştim. Ne yapacağımı bilmiyor, yaşayan ölü gibi ortada dolaşıyordum. Bir şeyler yapmam gerekiyordu, hayatımın erkeğini kaybetmek istemiyordum. Bu sorun vesilesiyle medyum hocamla tanışma fırsatına erişmiş oldum. Medyum hocamla tanışmadan önce oldukça endişeliydim, daha öne hiçbir medyumdan hizmet almamıştım. Bu sebepten ötürü açıkçası tedirgindim ve korkuyordum. Nişanlım beni aramıyor, bana tek bir mesaj dahi atmıyordu. Medyum hocama durumu anlattığımda çok etkili bir büyü yapacağını bana belirtti. Yapacağı büyünün adet kanı büyüsü olduğunu söyledi. Büyünün nasıl yapılacağını, nasıl işleyeceğini bana teker teker anlattı. Nişanlımdan hiçbir şekilde ayrılmak istemediğim için tedirgin olsam da medyum hocanın teklifini kabul ettim. Böylelikle büyü yapması için medyum hocama onay verdim. Medyum hoca büyüyü yaptıktan sonra 7.gün nişanlım beni arayarak buluşmak istediğini söyledi. Nişanlımla buluştuğumda direkt bana sarılmıştı. Ben şok olmuştum. 7 gün içerisinde büyünün bu kadar tesir edeceğini tahmin edemezdim. Nişanlım bana soğuk davrandığı için pişman olduğunu belirtti. Bir daha seni hiç üzmeyeceğim diyerek bana evlenme teklifinde bulundu. Medyum hocam benim evliliğimin temellerini atmış oldu.
12-07-2021

   Kübra Karagöz - GİRESUN

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Bu yorumu adet kanı büyüsü araştırması yapan kişilere yol göstermek amacıyla yapıyorum. Bu büyü sektöründe yer alan binlerce hoca arasından Deste hocamın sayfasına denk geldiyseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Ben asla büyüye inanmayan, büyücüler ya da daha modern adı ile medyumlar konusunda hep alaycı konuşan bir insandım. Eşimle büyük bir aşk ile evlendikten sonra boşanma seviyesine gelince kendimi her türlü konuyu araştırırken buldum. Çünkü eşimle üçüncü bir kişinin varlığından şüpheleniyorduk. Evet, evet hem o benden hem de ben ondan şüpheleniyordum. Bir gün oturup konuştuğumuzda benimle ilgili şüphelerini dile getirdi ben de onunla ilgili şüphelerimi dile getirince karşılıklı olarak şok olduk. Çünkü ben asla hayatıma bir kişiyi daha alıp eşimi aldatacak bir insan değildim. Kuruntularımız gittikçe artarken internette bu konuda araştırma yaptım. Benim gibi olaylar yaşayan birileriyle daha karşılaşınca büyü konusunu gördüm. Birinin bize büyü yapmış olmasından eşim de ben de şüphelendik. Ardından Deste hocamın adını duydum. Kendisine gittiğimizde olayı anlattık ardından bize yapılan büyüyü bozdurduk. Bu konuda çok yorum yapmayacağım çünkü büyü bozdurmak gerçekten çok zahmetli ve zor bir işmiş. Çok şükür büyüyü bozdurduktan sonra adet kanı büyüsünü yaptık. Eşimin ve benim aramızdaki çekim ve bağ şimdi ilk zamanlardaki gibi hatta daha yoğun. Eşlerin haberi varken de büyü yapılabiliyormuş bunu da görmüş olduk. Eğer başka bir büyünün etkisi altındaysanız çivi çiviyi söküyor arkadaşlar.
19-03-2021

   Şeyma Çay - KAYSERİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Canım medyum hocam size ne kadar çok teşekkür etsem, hakkınızı ödemem imkansız. Sizinle tanışmadan önce hayat benim için tamamen bitmişti. Yaşamak benim için anlamsız bir hal almıştı. Siz bana tekrardan can suyu vererek beni hayata döndürdünüz. Medyum hocayla tanışmadan önce eşim ortada hiçbir sebep yokken beni aldatmıştı. Hayatımızda yabancı bir kadın olmasına rağmen eşimi çok seviyordum. Ondan ayrılmayı asla düşünemiyordum. Ancak eşim beni aldatmaya başladıktan sonra eve gelmemeye başladı. Beni aldattığı kadınla birlikte olmaya ve onun yaşamaya başladı. Bu süreç beni derinden etkilemiştir. Geceleri kabus görerek uykulardan uyanıyor, depresyon ilaçları içmeye başlamıştım. Psikolojim artık tamamen bozulmuştu. Bir şeyler yapmalıydım, ama ne yapmalıydım? Bir arkadaşımın vasıtasıyla medyum hocamla tanıştım. Medyum hoca beni dinleyerek bana adet kanı büyüsü yapma teklifinde bulundu. Adet büyüsünün bütün detaylarını iyice bana anlattıktan sonra bende büyüyü onayladım. Bu benim son çaremdi, eşime kavuşmak için. Adet kanı büyüsü yaptırdıktan sonra eşimin davranışları ve ruh hali tamamen değişti. Eşim ayaklarıma kapanarak benden özür diledi. Bir daha hiçbir şekilde seni aldatmayacağım diyerek bana sözler verdi. O günden sonra benim hayatım tamamen değişti. Eşim beni daha çok seviyor, bana daha çok sahip çıkıyordu. O benim her şeyimdi. Medyum hocamdan aldığım hizmet vasıtasıyla mükemmel bir hizmet deneyiminden ayrıcalıklı olarak kavuşma deneyimine erişmiş oldum.
05-02-2021

   Feriha Dağdelen - AYDIN

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Yaklaşık olarak 3 sene önce medyumla tanıştığımda hayatım tamamen değişmiş oldu. Medyum sayesinde mükemmel bir hizmet deneyiminden faydalanmış oldum. Eşimle ilk başlarda çok güzel bir evliliğimiz vardı. Ancak zaman içerisinde eşimin davranışlarında değişiklikler meydana geldi, eşimle sürekli olarak kavga ediyor, tartışıyorduk. Eşimi seviyordum, ancak onun bana eski sevgisi kalmamıştı. İlgisiz ve mutsuz bir kadındım. Sürekli olarak eşimin bana olan eski sevgisini istiyordum. Eşim cinsel anlamda benim yanıma yaklaşmıyor, mutsuz bir evlilik sürecinden geçiyorduk. Ve nihayetinde eşim artık benimle birlikte olmak istemediğini benden boşanmak istediğini bana söyledi. Bu beni son derece şok etmişti. Eşime ne kadar gözyaşı döksem de kararı değişmedi. İşte tam da böyle kaoslu bir süreçte medyum hocayla tanışma fırsatına eriştim. Deste hoca hayat hikayemi detaylı olarak dinledikten sonra beni teselli etti. Eşimi seviyordum, onunla ayrılmak istemiyordum. Medyum hoca bana her konuda yardımcı olduktan sonra adet kanı büyüsü yapmaya karar verdi. Ancak bu büyünün son derece tehlikeli olduğunu fakat aynı zamanda oldukça tesirli bir büyü çeşidi olduğunu bana bahsetti. Bende bütün süreci olumlu yönde karşılayarak onayladım. Medyum hoca adet kanı büyüsünü yaptıktan sonra evlilik hayatım baştan aşağı tamamen değişiverdi. Medyum hocanın yapmış olduğu büyü neticesinde eşimin davranışları tamamen değişti. Artık eşim bana daha çok ilgi gösteriyor, beni daha çok arzuluyor ve seviyordu.
07-11-2020

   Sevinç Kocabıyık - TUNCELİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Medyum hocam size yorum yapmaya nereden başlayacağımı inanın ki bilmiyorum. Siz benim hayatımın kahramanısınız. Sizinle tanışmadan önce ben bir hiçtim. Sevgilimle aramız bozulmuş benden ayrılmak istediğini söylüyordu. Sevgilim benim için bu hayattaki en önemli değerdi. Onsuz bir hayatı asla düşünemiyor, sürekli olarak onu düşünüp, onunla ilgileniyordum. Sevgilim bana bir gün ortada hiçbir sebep yokken ayrılmak istediğini söyledi. Ona yalvardım, senden ayrılamam seni çok seviyorum dedim. O da biraz ara verelim diyerek aramıza mesafe sokmuş oldu. Sevgilimle ayrıldıktan sonra hayat benim için büsbütün değişmiş oldu. Hayatım artık sıkıcı bir hale gelmişti. Hayatımın değerini kaybetmek beni derinden sarsmıştı, ben artık yaşayan bir ölüydüm. Sadece nefes alıyor ve yemek yiyordum. İşte tam bu durumlarda medyum hocamla tanışma fırsatına sahip oldum. Canım hocam benimle her daim yakından ilgilendi ve bütün süreçte benim yanımda yer aldı. Medyum hocama içimde bulunduğum durumu anlattıktan sonra bana adet kanı büyüsü yapma teklifinde bulundu. Daha önce hiçbir büyü yaptırmadığım için oldukça endişe duyuyordum. Fakat medyum hocam beni bütün süreç hakkında bilgilendirerek gerekli açıklamalarda bulundu. Böylelikle ben de büyüye onay vermiş oldum. Büyüye onay verdikten sonra medyum hoca büyüyü titiz bir çalışma eşliğinde gerçekleştirdi. Büyünün yapılışının üzerinden 2 gün geçtikten sonra sevgilim beni arayarak köpek gibi pişmanım beni affet diyerek telefonda bana yalvardı. Böylelikle sevgilimle aramızdaki bütün ilişki tekrardan başlamış oldu.
24-08-2020

   Özlem Kayabalcı - ANKARA

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

İmam nikahlı kocamla evliliğimizin ilk zamanlarında her şey mükemmel gidiyordu. Kocam beni her açıdan mutlu ediyor, benden başkasını gözü görmüyordu. Ancak zaman geçtikçe kocamın hareketlerinde ve davranışlarında bana karşı soğukluk hissettim. Kocam artık eskisi gibi benimle ilgilenmiyor, geceleri eve geç saatlerde geliyordu. Kocamla mutlu başlayan evliliğimiz artık içinden çıkılamaz bir hal almıştı. Kocam bana arzu duymuyor benimle cinsel bir birliktelik arzulamıyordu. Belli bir süre sonra kocam bana gelerek seninle yaşamak istemiyorum dedi. Bu sözleri duyduktan sonra başımdan aşağı kaynar sular inmişti. Şok olmuştum. Hayat benim için tamamen artık bitmişti. Kocamı çok seviyor, onsuz bir gelecek hayal etmiyordum. O benim bu hayattaki her şeyimdi. Böyle zorlu günlerde medyum hocamla karşılaşma fırsatına sahip oldum. Medyum hocam bana her konuda yardımcı oldu. Başıma gelen olayları detaylı olarak dinleyerek bana her konuda yardımcı olacağını söyledi. Gerçekten de öyle oldu. Medyum hocam ilk tanıştığımız günden bu yana ne zaman telefonla onu arasam benimle uzun uzun sohbetler etti. Medyum hocam bu durumun adet kanı büyüsüyle kolaylıkla çözüme kavuşacağını belirtti. Adet kanı büyüsü hakkında bilgim olmadığı için başlarda çok tedirgin oldum. Ancak zaman geçtikçe medyum hocam tedirginliğimi aldı. Adet kanı büyüsünü yaptıktan sonra imam nikahlı kocam eve gelerek ayaklarıma kapandı ve af diledi. Kocam nihayet bana geri dönmüştü. Artık medyum hocam benim kahramanımdı.
24-07-2020

   Deryanur Kahraman - YALOVA

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Uzun zamandır platonik olduğum bir kişi vardı. Aslında beni sevdiğini düşünüyordum ancak bana ne zaman ümit verse ardından farklı bir şekilde davranıyordu. En son gerçekten onun için bir şeyler yapmak istedim. İnternette sevip kavuşamayan, platonik olup sevilmeyen kişilerle ilgili yorumlar gördüm. Sonra bir kişinin yorumunu gördüm. Adet kanı büyüsü yaptırdığından ve o büyüden aldığı faydadan bahsediyordu. O kişiyle iletişime geçip nasıl yaptığını, nereden yardım aldığını öğrendim. Hocamın ismini internette araştırınca da pek çok olumlu yorumla karşılaştım. Adet kanı büyüsü diyince insan biraz tiksiniyor ancak hocamla iletişime geçtiğimde bu büyünün birden çok yolu olduğunu öğrendim. Bana yol gösterip neyi nasıl yapmam gerektiğini söyleyince büyüyü yaptırmaya karar verdim. Hocam büyünün öncesinde ve sonrasında bana iyi bir danışmanlık yaptı. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilere sadece şu kadar söylüyorum eğer ki haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hiç korkmanıza gerek yok. Büyüyü hocamın yardımıyla yaptırdım sonra da sonuçlarını beklemeye başladım. Bir ay kadar süre içerisinde geri dönüş gerçekleşmeye başladı. İlk başta şans eseri denk geldiğini düşündüm ama sonra uzun zamandır hayran olduğum o insanın üzerimdeki yoğun ilgisini fark ettim. Şimdi her şey günden güne çok daha güzel bir hâl alıyor. Ancak büyüyü yaptırsam da sevdiğim kişiyi kullanmak için yaptırmadım. O yüzden kötü amaçlar doğrultusunda hareket etmiyorum. Aşk istemiştim aşkı sonsuz bir şekilde elde ettim.