SAKARYA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SAKARYA Garantili ve En iyi Medyum


SAKARYA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SAKARYA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

21-10-2021

   Tülay Yıldız - SAKARYA

Konu:Papaz Büyüsü

Eşimle son derece mutsuz bir evlilik sürecindeyken Deste hocayla tanışmıştım. Eşim bana sürekli ilgisiz davranıyor, beni artık sevmiyordu. Evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Evliliğimin boşanmayla sonuçlanması kaçınılmaz bir durumdu. Fakat Deste hocayla tanıştıktan hayatım 360 derece döndü. Deste hocaya tüm hayat hikayemi, evliliğimi A’dan Z’ye anlattım. Hocam sağ olsun beni detaylı dinledi ve bana her zaman teselli verdi. Deste hoca benim için bir hocadan, arkadaştan çok bir dosttur. Onun sayesinde evliliğim tekrardan inşa edildi. Evliliğim bitme noktasına geldiğinde Deste hoca bana yardım elini uzattı. Deste hocamın yardımları neticesinde papaz büyüsü yaptırmaya karar verdim. Hocam papaz büyüsünün içeriği hakkında ve ilerleyiş süreci hakkında bana detaylı bilgiler sundu. Böylelikle beraber papaz büyüsü yaptırmaya karar kıldık. Papaz büyüsü yaptırmadan önce çok fazla tereddütlerim ve korkularım vardı. Acaba nasıl olacak? Süreç nasıl işleyecek? Gibi konularda şüphelerim vardı. Deste hocam ise bu sürecin hiç korkulmayacak bir süreç olduğunu çok kolay bir şekilde sürecin sonlanacağını söyledi. Bütün işlemler tam da hocamın dediği gibi oldu. Evliliğim bitme aşamasına gelmişken kocam bana artık çok iyi davranıyor. Büyünün tesirini yaptırdıktan 24 saat sonra görmeye başladım. O kaba adam artık benim çevremde dönen bir pervane olmuştu. Sürekli bana sürprizler yapıyor, beni sevdiğini her cümlesinde dile getiriyordu. Deste hocam benim mutluluğumda baş rol oynayan kişidir.
16-10-2021

   Büşra Lale - SAKARYA

Konu:Papaz Büyüsü

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Evliliğimiz çok iyi gidiyordu. Üç tanede hayırlı evlatlarımız oldu. Mutlu bir evliliğimiz varken bir anda eşim değişti. 30 sene sonra ayrılmak istedi. Durup dururken hem de.. Bir türlü anlam veremedim. Dedim başka birimi var.. Yok dedi ve dürüst bir insandır söylerdi öyle bir şey olsa.. Bir anda dünya başıma yıkıldı sanki.. Biz hiç böyle bir durum yaşamadık 30 sene.. Anlatırken bile sözcükler boğazıma düğümleniyor. Evde temizlik yaptığım sırada bir muska buldum. Muskayı görür görmez beynimden vurulmuş döndüm. Kim yaptı da bıraktı bilmiyorum. Beni ve eşimi neden ayırmaya çalıştılar hiç bilmiyorum.. Ama medyum hocamıza getirdim sordum ve en kısa sürede muskayı etkisiz hale getirdi. Ayırma büyülerinden olduğunu söyledi. Kısa sürede hazırlanmış bir muska yüzünden 30 senelik evlilik bitiyordu. Medyum hocamız sayesinde papaz büyüsü yapıldı ve işlemi yapmamızın 16.gününde işlem tuttu. Kısa sürede eşim eskisinden bile daha çok sevmeye başladı beni. Böylece eskisi kadar iyi bir yuvamız oldu. Evliliğini devam ediyor. Sizden Allah razı olsun hocam. Siz olmasaydınız bu kadar kısa sürede evliliğin kurtulamazdı. Bizi eskidi kadar mutlu bir yuva sahibi yaptınız. Tuttuğunuz altın olsun hocam. Yaptığınız işlem sayesinde yuvam eskisi gibi mutlu. Çocuklarımız da çok mutlu oldu. Birçok hocaya gittim fakat hiçbiri çare olmamıştı. Sizin yaptığınız işlem hemen tuttu hocam. Artık herkese sizi öneriyorum.