ISPARTA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ISPARTA Garantili ve En iyi Medyum


ISPARTA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ISPARTA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

16-12-2021

   Naz Şahmer - ISPARTA

Konu:Sabun Büyüsü

Etrafımızda parmakla gösterilen örnek bir çift olan eşim ve ben son 6 aydır falan birbirimize aynı evin içinde adeta yabacı gibi olmuştuk. Onun hareketleri bana benim hareketlerim ise ona batıyor ve birbirimize resmen sinir oluyorduk. İletişimimiz koptu kopacak o derece yani. Eskiden o işe giderken sabah erkenden kalkıp çay demler, etmeyeceğini bile bile özene bezene kahvaltı hazırlardım. Son 6 aydır yüzünü görmeye tahammül edemez hale geldim. Ya O. Resmen bana kötü davranıyor hatta davranmıyor bile. Yok sayıyor resmen. Ha evde herhangi bir eşya ha ben. Pardon bazı eşyalara benden daha çok değer veriyor. Allah’ım hergün hergün kavga etmekten bağırışıp durmaktan çok yorulduk. Hayır kavga etmek sorun değil de kavga ederken o kadar ileri gidip öylesine kırıcı oluyoruz, birbirimize karşı öylesine çirkinleşebiliyioruz ki. Eskiden başkalarının yanında hiç değilse ayıp olur düşüncesiyle kavga etmezken son dönemde yabancıların yanında da kavga eder hale geldik. Oturup konuştuk ve boşanmaya karar verdik. Boşanma kararımızı ablama anlattığımda bana değerli medyum hocamızdan bahsetti. Son bir kez de hocaya gidelim ne kaybedersin dedi. Benim de aklıma yattı. Ablamla birlikte eşimden habersiz Allah O’ndan razı olsun. Çok değerli medyum hocamıza gittim. Bize sabun büyüsünü bağlama ve muhabbet arttırma amacıyla uyguladı. Bugün 8. gün ve hiç kavga etmemek bir yana inanır mısınız muhabbet ettik. Dahası da var akşam işten gelirken tatlıyla bir demet çiçek almış. Öyle mutluyum ki adeta ayaklarım yere basmıyor. Canım hocama sosuz teşekkür ediyorum.