DÜZCE Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

DÜZCE Garantili ve En iyi Medyum


DÜZCE Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. DÜZCE Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

02-02-2022

   Ada Çiçek - DÜZCE

Konu:Büyü Bozma

Hocamıza büyü ile ilgili yapılan yorumlara baktığımda etkileri konusunda acaba mı? Demiştim. Sonra başıma hiç beklemediğim bir olay geldi ve hayatım tersine döndü. İlk önce 5 yıllık nişanlım beni aldattı, sonrasında güvendiğim pek çok insandan kazık yedim. Sonraki günlerde bir arkadaşın internetteki yorumunu gördüm. Hocamızı önerdiklerine rastladım ve ondan yardım istedim. Hocamız ilk aşamada benden başıma gelenler konusunda biraz bilgi aldı. Kesinlikle bu bilgiler öyle diğer hocaların sorduğu gibi şunu mu yaşadın bunu mu yaşadın? Şeklinde değildi. Sonra bana neler yapmam gerektiğini ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini anlattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalacağını biliyorum. Öyle böyle değil her konuda yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Öyle büyüyü yaptım parasını alayım sonrasında da ne yaparlarsa yapsınlar, sonuç almasalar da olur demiyor. Her aşama ile ince ince ilgileniyor ve ellinden geleni yapıyor. Büyü konusunda benim gibi tereddütte olan ve daha önce büyü yaptırmamış olanlar varsa aşk büyüsü ve diğer büyü çeşitleri için hocamızdan yardım alabilirler. Diğer büyü yapan kişilere göre çok daha uygun fiyatlarının olduğunu da söyleyebilirim. Hocam, hocam, hocam diyorum başka bir şey söylemiyorum. Olmazı olduruyor ve bunu yaparken kendinizi kötü hissetmenizi de engelliyor. Kesinlikle merak ettiğiniz her şey için deste hocamın kapısını çalabilirsiniz. Deste hocam şüphesiz en iyi yol göstericiliği yapacaktır.
28-02-2020

   Melike Akkaş - DÜZCE

Konu:Bağlama Büyüsü

Kusursuz giden bir evliliğin nasıl yıkıldığına şahit olduğumu anlatsam sanırım herkes şok olur. Biz eşimle 10 yıl önce birbirine aşık olarak evlenen bir çiftiz. Birbirimizden başkasını gözümüz görmez, kimseyle ilgimiz de alakamız da yoktur. Evimizin kapısını kapatır hiçbir şeye karışmadan kendi yağımızda kavrularak yaşarız. 10 yılın sonunda ben bir şeylerin ters gitmeye başladığını, farklılaştığını ve aramızın eskisi kadar iyi olmadığını fark ettim. Eşimin sevgisinden de kendi sevgimden de hiç şüphem yoktu. Aile büyüklerime durumu anlattığımda benim kadar onlar da çok şaşırdılar. Dediğim gibi birbirimizin aşkından deli olan, bir yere asla ayrı ayrı gitmeyen, sürekli arayıp soran ve arasından su sızmayan bir ilişkinin içerisindeydik. Sonra aile büyüklerimden biri bir hocaya gitmemi tavsiye etti. O zamana kadar aklımda hiç böyle bir durum yoktu. Hocaya gitmeyi de büyü yaptırmayı da düşünmemiştim. Deste hocama geldiğimde bana büyü yaptırıldığını bu yüzden ilişkimin tam tersine gittiğini hatta büyüyü yaptıran kişiyi bile söyledi. İlk aşamada ben böyle bir şeye ihtimal dahi vermedim. Sonra Deste hocamın özel olduğunu için söyleyemeyeceğim bir cümlesi ile evimi aradım. Evden hocamın da söylediği gibi bir muska buldum. Muskayı bulduktan sonra hemen hocamla konuşup tekrar geldim. Yardımcı olduğu için bu süreçte bana yol gösterdiği için öyle minnettarım ki söyleyeceklerimi karışık bir şekilde anlatmak zorunda kalıyorum. Büyüyü birlikte bozduk ve aramızdaki ilişkiyi güçlendirmesi adına bağlama büyüsü yaptırdım. Şimdi çok şükür evliliğim daha iyiye gidiyor.