IĞDIR Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

IĞDIR Garantili ve En iyi Medyum


IĞDIR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. IĞDIR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

10-04-2021

   Sezen Aydın - IĞDIR

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocam size ne kadar teşekkür etsem ne kadar ellerinizi öpsem hiçbiriyle hakkınızı ödeyemem. Deste hocadan yaklaşık 1,5 yıl öncesinde sabun büyüsü alanında hizmet aldım. Deste hocam bana sabun büyüsünün oldukça tehlikeli bir büyü olduğunu, bu sürecin mutlaka düşünülerek onaylanması gerektiğini söyledi. Benim Deste hocaya başvuru hikayemin temelinde arkadaş kazığı vardı. En yakın arkadaşım beni kandırarak banka hesabımdaki tüm birikimimi kendi üzerine geçirmişti. Benim için hayat artık bitmişti. Geceleri uyuyamıyor, kabuslar görüyordum. Eşimin ve çocuklarımın yüzüne bakamıyor, onları mağdur ettiğim için kendimden iğreniyordum. İçimde sürekli olarak beni kazıklayan kardeşim dediğim adamdan intikam alma duygusu vardı. İntikam benim için kaçınılmaz bir yoldu. Çünkü ben intikam almadan bu hayatı yaşayamazdım. İçimde yanan intikam ateşini söndürmek için arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocama başvurdum. Deste hocam benim hayat hikayemi ve sorunlarımı detaylı olarak dinledi. Beni dinledikten sonra o kişiden intikamımı en iyi sabun büyüsü aracılığıyla alacağımı öğrendim. Sabun büyüsü yaptırmadan önce aklımda sürekli olarak şüpheler bulunuyordu. Bu sürecin nasıl işleyeceği konusunda hiçbir bilgi birikimim yoktu. Deste hocam bütün süreci bana anlattı. Sabun büyüsü yaptırdıktan yaklaşık 24 saat sonra dost kazığı yediğim o arkadaşımın hayatı tamamen değişti. Ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla ondan haberdar oluyordum. Büyünün tesiri artıkça o kişinin kanser hastalığına yakalandığı öğrendim. Hayat artık onun için bitmişti. Ben ise Deste hocam sayesinde intikamımı almıştım.