KIRIKKALE Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

KIRIKKALE Garantili ve En iyi Medyum


KIRIKKALE Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. KIRIKKALE Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

17-03-2021

   Enes Çatal - KIRIKKALE

Konu:Papaz Büyüsü

Sevdiğim insan başka biriyle evlenmek üzereydi. 3 yıl konuştuk fakat bir anda benden ayrılıp başka biriyle konuşmaya başlamıştı. 1 seneye yakın bekledim. O kadar üzgünüm ki sevmiştik birbirimizi âşıktık. Nasıl böyle bir şey yaptı aklım almıyor. Herkes çevrem birde bizi evlenecek diye bekliyordu. Hocam sizi tanıdım dünyam değişti. Papaz büyüsü için işlem yapmıştık ve 9. Gün ortak arkadaşımızla haber gönderdi. Tekrar görüşmek istediğini belirtmiş. Ben çok şaşırdım. Çünkü o kişiyle evlenmek üzereydi. Arkadaşım arayıp seninle görüşmek istiyor çok pişman dedi. Buluştuk sonunda. Elinde çiçeklerle geldi. En sevdiğim çiçeği almış unutmamış. Seni çok seviyorum ve bir hata yaptım ama sana aşık olduğunu anladım dedi. Eskiye dönelim artık çok özledim seni dedi. Bir anda istemeye geldi. Sözlendik. Evlilik yolundayız hocam sizin sayenizde. Bu kadar hızlı bir şekilde gelişeceğini beklemiyordum. Birçok şey denedim ama sizin hazırladığınız işlem kadar etkili olmadı hocam. Beklediğimden de hızlı gelişti. Çok mutluyum. Sevdiğim insanla birlikteyim sizin sayenizde. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Sevdiğim insan bana aşık olduğunu söylerken o kadar mutlu oldum ki. Bu sözleri yakın süreçte beklemiyordum. Çok mutluyum ve tarif edemeyecek kadar çok hocam. Ellerinizden öpmek için geleceğim ziyarete. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Birçok kişinin yuvasını kurtarıyorsunuz. Allah sizden razı olsun hocam. Herkese tavsiye ediyorum sizi.