RİZE Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

RİZE Garantili ve En iyi Medyum


RİZE Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. RİZE Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

24-10-2021

   Kıvılcım Taş - RİZE

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Eşimle yıllardır süregelen çatışmalarımıza bir çözüm yolu ararken hocama yapılan yorumları gördüm. Deste hocama hiç kötü yorum gelmemiş olmasını görmek benim dikkatimi çekti. Ardından biraz araştırma yaptım işte bu büyü işleri nasıl yapılıyor, herhangi bir kötülüğe sebep oluyor mu ya da yan etki görür müyüm? Gibi araştırmalardan sonra hocamla iletişime geçtim. Kendisi ve çalışanları kesinlikle çok ilgili. Beraber ortak takvimimize göre randevu oluşturduktan sonra belirlediğimiz gün ve saatte yanına gittim. Elinden geldiğince açıklamalar yaparak içimi rahatlattı. Ardından benim için adet kanı büyüsünün uygun olacağını gördü. Zaten sorunlarımın tamamı eşimle alakalıydı o yüzden büyüyü yapmakta zorlanmadık. Hocamın söylediği şekilde büyüyü yaptıktan sonra etkilerini beklemeye başladım. İlk aşamada çok büyük değişiklikler oldu diyemem. Uzun süredir yatakları ayırmış bir şekilde yaşıyorduk büyüden sonra eşim yanımda yatmak ve bu süreci sonlandırmak istediğini söyledi. Kavgalarımız azalmaya başladı, ailesiyle ilgili bana yaptığı haksızlıkların farkına vardı. Ardından birkaç ay geçti ve asıl etkileri görmeye başladım. Her konuda haklı olduğumu fark etti. Elinden geldiğince her istediğimi yerine getirmeye çalışıyor. Şu an için çok büyük değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle bu büyüden yararlanarak her türlü ilişki probleminizi sonlandırabilirsiniz. Deste hocam için yapılan çoğu yorum eksik kalmış bile diyebilirim. Bu kadar anlayışlı ve işini düzgün yapan bir hocaya denk geldiğim için de çok mutluyum.