NİĞDE Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

NİĞDE Garantili ve En iyi Medyum


NİĞDE Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. NİĞDE Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

06-10-2021

   Derya Ulu - NİĞDE

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Herkese selamlar. Benim ergenlikte olan bir oğlum var. Ondan neler çekiyorum bir bilseniz. Asi hareketler, ben bilirim demeler, hatta bizi beğenmeme halleri beni yıldırdı. Son günlerde de terk eder giderim bu evi demeye başaldı. Biz anne baba olarak ona ne kadar iyi davransak da oğlum bize o kadar kötü davranıyor. Dövsen olmaz sövsen olmaz türünde yani. Ne yapacağımı bilemezken bir sabah odasında bir not buldum. Evi terk ettiğini ve bizden bıktığını yazıyordu. Dünyam başıma yıkıldı. Daha 18 yaşında bile değil. Napar nereye gider ya da kötü işlere bulaşırsa ya başına kötü bişey gelirse naparız. Hemen karakola gittik durumu bildirdik. Kayıp ilanı verdik. Bir hafta geçti ama ses yok. Napabilirim daha başka diye düşünürken komşumun aklına bir şey geldi. O daha önce Deste hocama gitmiş farklı bir konuda yardım almış. Onun bu işi çözebileceğini ve bana hıyardım edeceğini söyledi. Hemen olur dedim. Hangi yol oğlumu bana getirirse kabulüm neticede ben bir anneyim. Hocama gittik. Ağlayarak durumumu anlattım. Bana sen üzülme dedi. Hemen geri getirme büyüsü yaparım ve oğluna kavuşursun dedi. Bunun için büyünün tutacağına inanmalısın sonra da sabırla beklemelisin dedi. Her dediğini yaptım. Sonra ne mi oldu? Yaklaşık 20 gün kadar sonra oğlum eve geri döndü boynumuza sarıldı yanlış yaptım affedin beni dedi. Nasıl sevbindim bir bilseniz. Sağ olun hocam oğlumu bize geri verdiniz. Size minnettarız.