GÖLBAŞI Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

GÖLBAŞI Garantili ve En iyi Medyum


GÖLBAŞI Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. GÖLBAŞI Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

17-02-2022

   Mesut Aslan - ÇORUM

Konu:Soğutma Büyüsü

Sevdiğim kadınla birlikte mutlu mesut bir hayat sürerken, kendimi bambaşka bir kadının yanında ve elini tutarken buldum. Kendimde anlamadığım bu değişimle birlikte, evlenmeyi düşündüğüm kadından giderek uzaklaşarak yeni başladığım işteki bir kadına birliktelik teklif etmiştim. Hem kendime çok şaşırıyor hem de böyle bir şeyin nasıl olduğuna anlam veremiyordum. Bir erkek olarak kesinlikle sevdiği kadını aldatacak bir karaktere de sahip değildim. Bu olumsuz durumdan nasıl kurtulacağımı bilmiyor, giderek sevdiğim kadını da üzdüğümü fark ediyordum. Bu durum kısa bir sürede olmuştu ama çözümünü acilen bulmak istiyordum. Hocamızla tanışmam çok sevdiğim bir kadın arkadaş sayesinde oldu. Kız arkadaşıma nasıl aşık olduğumu biliyor, ikimizin de ortak arkadaşı olması nedeniyle barışmamızı ve eski mutlu günlerimize dönmemizi istiyordu. Kendisi vasıtasıyla hocamdan randevu aldım. Hayatımda verdiğim en doğru karar hocamın kapısını çalmak oldu. Kendisiyle görüştüğümüzde üzerimde soğutma büyüsü olduğundan bahsetti. Nasıl böyle bir şeyin olabileceğini düşünürken, işyerindeki kızın beni daha önceden takip ettiğini ve sevdiğimden ayırmak ve elde etmek için bu büyüyü yaptığını da anlamış olduk. Mutluluğumu bozan bu kızdan derhal ayrılmak istediğimi söyleyince, hocamıza bin kere şükürler olsun, büyüyü bozduk. Şimdi çok sevdiğim ve çok iyi anlaştığım sevgilimle evlenme arefeesindeyim. Allah kendisini kimseye muhtaç etmesin. Yaşadığım sıkıntıları ve utancı en iyi kendisi bildiği için yaptığı iyiliği asla unutamam. Bir mutluluğa vesile oldu ve kendisi de sıkıntı görmesin.