YALOVA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

YALOVA Garantili ve En iyi Medyum


YALOVA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. YALOVA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

24-07-2020

   Deryanur Kahraman - YALOVA

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Uzun zamandır platonik olduğum bir kişi vardı. Aslında beni sevdiğini düşünüyordum ancak bana ne zaman ümit verse ardından farklı bir şekilde davranıyordu. En son gerçekten onun için bir şeyler yapmak istedim. İnternette sevip kavuşamayan, platonik olup sevilmeyen kişilerle ilgili yorumlar gördüm. Sonra bir kişinin yorumunu gördüm. Adet kanı büyüsü yaptırdığından ve o büyüden aldığı faydadan bahsediyordu. O kişiyle iletişime geçip nasıl yaptığını, nereden yardım aldığını öğrendim. Hocamın ismini internette araştırınca da pek çok olumlu yorumla karşılaştım. Adet kanı büyüsü diyince insan biraz tiksiniyor ancak hocamla iletişime geçtiğimde bu büyünün birden çok yolu olduğunu öğrendim. Bana yol gösterip neyi nasıl yapmam gerektiğini söyleyince büyüyü yaptırmaya karar verdim. Hocam büyünün öncesinde ve sonrasında bana iyi bir danışmanlık yaptı. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilere sadece şu kadar söylüyorum eğer ki haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hiç korkmanıza gerek yok. Büyüyü hocamın yardımıyla yaptırdım sonra da sonuçlarını beklemeye başladım. Bir ay kadar süre içerisinde geri dönüş gerçekleşmeye başladı. İlk başta şans eseri denk geldiğini düşündüm ama sonra uzun zamandır hayran olduğum o insanın üzerimdeki yoğun ilgisini fark ettim. Şimdi her şey günden güne çok daha güzel bir hâl alıyor. Ancak büyüyü yaptırsam da sevdiğim kişiyi kullanmak için yaptırmadım. O yüzden kötü amaçlar doğrultusunda hareket etmiyorum. Aşk istemiştim aşkı sonsuz bir şekilde elde ettim.
25-05-2020

   Lale Yazıcı - YALOVA

Konu:Bağlama Büyüsü

Her türlü büyü ve danışmanlık hizmeti için güvenebileceğim tek kişi Deste hocamdır. Kendisi bu zamana kadar gittiğim en iyi medyum diyebilirim. Bu zamana kadar diyorum çünkü o kadar çok kişinin kapısını çaldım ki! Kendisini medyum olarak tanıtan ancak yalancıdan, dolandırıcıdan farksız olmayan çok kişi ile karşılaştım. Çok şükür hocamın kapısını çaldığım zaman ne maddiyatla beni bunalttı ne de başıma gelenleri dinlerken saçma sapan yorumlar yaptı. Kendisi insanın halinden anlayan, çaresizliğine çözüm bulmaya çalışan ve büyü konusunda da oldukça deneyimli olan bir medyum. Her türlü büyüyü yapmasını da sonucunda nelerle karşılaşabileceğinizi de biliyor. Bu yüzden yurt dışından ve yurt içinde 81 ilden müşterileri mevcut. Biraz büyüye ilginiz varsa zaten Deste hocamın ismini duymuşsunuzdur. Kendisinden bağlama büyüsü için yardım aldığımda sonucunda harika şeyler yaşayacağımı biliyordum. Şu an çok iyi giden bir evliliğe ve benim peşimden ayrılmayan, gözü benden başkasını görmeyen, ne söylesem ikiletmeden yapan bir eşe sahibim. Deste hocam olduğu sürece sırtımın asla yere gelmeyeceğini biliyorum. Medyum arıyor ancak güveneceğiniz bir kişi bulamıyorsanız tek telefon ile her şeye ulaşabilirsiniz. Zaten hocam en kısa süre içerisinde randevu oluşturarak yardımcı olmaya çalışıyor. Umarım bağlama büyüsü konusunda herkes benim gibi eşsiz sonuçlar alabilir. Aklıma her geldiğinde hocamdan Allah razı olsun diyorum. Kesinlikle Deste hocama ve benim için yaptıklarına minnettarım.