ANTALYA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ANTALYA Garantili ve En iyi Medyum


ANTALYA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ANTALYA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

29-05-2022

   Semra - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam Allah bin kere senden razı olsun. Seni cennetine alsın. Semra ben, Semra annen. Hani oğlumla o iğrenç kadının evlenmesine sayende engel olmuştuk, hatırlıyor musun? Oğlum Mehmet güzeller güzeli gelinim öldüğünde 4 yaşında torunum Beray ile baş başa kalmıştı. Bulduğu kadın, Yasemin hiç iyi bir analık profili çizmiyordu yavruma, o kadından aldığım kötü enerji o kadar fazlaydı ki! Çocuğa çok kötü davranıyordu ve Rabbim karşıma seni çıkarmasa belki de Beray’ım yurtlara düşecekti hocam. Bunu okuyan arkadaşlara belki bir umut olur diye yazıyorum. Derdiniz sıkıntınız neyse gerçekten sizi olduğu gibi tastamam anlıyor hocamız. Derdim oğlumun mutsuzluğu değil, torunumun hayatının kararmasıydı. Yasemin oğluma çok aşık ama çocuğundan nefret eden bir kadındı. Sırf bu nedenle ilişkilerini onaylamadım ki haklı çıkmaya da başlamıştım. Oğlum çocukla eskisi gibi ilgilenmiyor ve dedesiyle ben zavallı çocuğun ihtiyaçlarını alıyorduk. Bardağı taşıran son damla da Beray’ın yurtta kalması gerekliliğiydi. Hocamı pek kullanmaktan anlamadığım netten buldum. Kadından oğlum soğursa torunum kurtulacaktı. Birlikte bir işleme başladık ve hocamın tüm dediklerini dikkatlice uyguladım. Sonrasında bir hafta demedi ki 4 yaşındaki çocuğun düzeni değişmeye ve toparlanmaya başladı. Oğlum artık o kan emici kadından kurtuldu, hayattaki en değerli varlığına, kızına saygılı bir hanım arıyor. Allah razı olsun hocam senden, bir sabiye yardım ettin, bizi büyük dertten kurtardın.
14-02-2022

   Sevil Reşkin - ANTALYA

Konu:Geri Getirme Büyüsü

30 Yıllık eşim evden gideli birkaç ay olmuştu. Önceleri arkadaşlarıyla Kıbrıs’a giderek kumar oynamayla başlayan çatırdamalar, sonrasında evden tamamen uzaklaşmayla başladı. Bu beni ve çocukları çok fazla yıpratmaya başladı. 29 sene hiç böyle şeylerle işi olmayan adam, şimdi bambaşka biri olup çıkmıştı sanki. Çaresizlikten delirmek üzereydim. Çocuklarıma çok fazla bir şey yansıtmamaya çalışsam da artık dayanamıyor ve eşim çocukları aradığında ona yalvar yakar dönmesini söylüyordum ama hep hayır cevabını veriyordu. Kumar batağı bizi daha da fazla etkilemeye başlamıştı. Hem kafa dağıtmak hem dertleşmek için iş yerinden bir arkadaşımla birlikte bir pazar günü kahve içmeye çıktık. Bana medyumumuzdan bahsettiğinde kesinlikle kabul etmedim. Beni böyle şeylere bulaştırmaması konusunda da uyardım. Bana yaptığı iyiliği hayatım boyunca unutamayacağımı bilseydim hiç böyle sert çıkışmazdım. Hiç kendimi kötü hissetmemem gerektiğini, sadece yuvamı kurtarma niyetiyle bu yola çıktığımı söyleyince de kabul ettim. Hocamızdan randevu aldık ve kocamın artık eve dönmesini istediğimi söyledim. Geri getirme büyüsüyle kısa bir süre sonra kısa bir süre sonra evine geldi. Hayatımın bu en mutlu günlerinden birini hocamıza borçluyum. Allah kendisinden razı olsun. Bütün dualarım onunla birlikte. Çocuklarım, eşim ve ben artık çok mutluyuz. Eşim kumarı bıraktı, bu da hocam sayesinde oldu. Kendisi pek çok insanın yuvasını kurtararak, hayatını değiştiriyor. Bu işi gönülden yapan hocamın ellerinden öperim.
25-01-2022

   Berat Akdamar - ANTALYA

Konu:Sabun Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce Deste hocamla ilk kez tanışmıştım. Kızımı bir trafik kazası sonucunda kaybetmiştim. Kızım okula giderken yaya geçidinden karşıdan karşıya geçerken 150 hızla gelen bir araç sahibi tarafından hayattan koparıldı. Araç sahibi kızıma çarptıktan sonra kızımı hiçbir şekilde hastaneye götürmemiş, kızımı oracıkta ölüme mahkum etmişti. Kızım o gün o cani yüzünden hayatından oldu. Hukuki süreç neticesinde kızıma çarpan cani hiçbir ceza almadan elini kolunu sallayarak tahliye oldu. Bu durum beni psikolojik olarak çok etkilemişti. Psikolojik bozulmuş, depresyon ilaçlarıyla ayakta duran bir kişi haline gelmiştim. Sürekli rüyamda kızımı görüyor hayat benim için yaşanılmaz bir hale gelmişti. Kızımın intikamını bir şekilde almam gerekiyordu. Bütün hayat hikayemi Deste hocaya anlattıktan sonra beraber sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Sabun büyüsünün içeriği hakkında Deste hoca beni detaylı olarak bilgilendirdi. Sabun büyüsünün ne kadar tehlikeli ve işlevsel bir büyü olduğunu Deste hoca bana anlattı. Deste hocadan sabun büyüsü hizmeti aldıktan sonra o cani adam için hayat tamamen olumsuzlaştı. Kızımı hayattan koparan katilin ruh dengesi bozularak intihar etti. Böylelikle intikamımı Deste hoca sayesinde almış oldum. O caninin ölüm haberini alınca mutluluktan havalara uçtum. İçimdeki intikam ateşi tamamen söndü. Böylece artık kızım mezarında daha rahat uyuyabiliyordu. Kızımın kanı yerde kalmamıştı. Deste hocamın sabun büyüsünü mağdur olan herkese tavsiye ederim.
02-02-2020

   Burhan Kuşcu - ANTALYA

Konu:Bağlama Büyüsü

Zamanında gitmediğim hoca kalmadı ama derdime çareyi Deste hocam buldu. Her zaman sevdiğim kızın karşılık vermesini bekledim. Çocukluk aşkımdı. Çok şükür istediğim oldu. Birçok şey denedim hocalara da gittim. Fakat fayda etmedi. İstediğim hayal ettiğim hiçbir şey olmamıştı. Ta ki Deste hocayı bulana kadar. Yengem çok söyledi. Dedi işinin ehli bir hoca var diye. Bu sebeple de yengem vesilesi ile tanıdım hocamı. İyi ki de gitmişim. Hocam bağlama büyüsü için tılsım yaptı ve her şey o kadar hızlı gelişti ki ben bile şaşırdım. Bu sebeple de çok mutlu oldum. Sevdiğim kişi de beni seviyor artık. Nişan yaptık. Yakında evleneceğiz. Hocam sağ olun iyi ki varsınız. Hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Her şey sizin sayenizde. Eğer bugün mutlu olduysam sizin sayenizde oldu. Ailem de çok sevindi. Bağlama büyüsü çok etkiliymiş. Daha ilk iki günde çok güzel şeyler oldu. Bu sebeple de her zaman fark yaratan bir hoca kendisi. Diğer hocalar gibi değil. Allah razı olsun Deste hocam. Sevdiğim insana kavuşturdun ya daha ne isterim ki. O kadar mutluyum ki Deste hocamın yaptığı tılsım tutuyor hem de ben canlı örneğiyim. Sevdiğim insana kavuşturdu hocam beni. Yıllarca sevdiğim insanı bekledim. Fakat bu kadar hızlı gerçekleşeceğine inanmıyordum. Hayallerimi gerçekleştirdiniz. Hocam tuttuğunuz altın olsun. İyi ki varsınız.