BAYBURT Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BAYBURT Garantili ve En iyi Medyum


BAYBURT Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. BAYBURT Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

02-03-2021

   Eşref Çiçek - BAYBURT

Konu:Papaz Büyüsü

Büyü hizmetlerinin kraliçesi sayın Deste hocam sizlere her açıdan teşekkürlerimi sunarak yorumuma başlamak istiyorum. Sizle tanışmadan önce ben bir hiçtim. Deste hocam siz bana dost oldunuz, anne oldunuz, bir abla oldunuz. Karımla aramızdaki bütün sevgi sizle tanışmadan önce bitmişti. Karım sürekli olarak beni sevmediğini dile getiriyor, benimle aynı yatakta yatmak istemiyordu. Evliliğimiz tam bir kaos içerisindeydi. Karı koca hayatımız tamamen bitmişti. Karım sürekli olarak bana boşanma sürecinden bahsediyordu. Seni sevmiyorum, beni boşa! Diyordu. İşte ben tam bu nokta da canım hocamla tanıştım. Deste hocam bana her anlamda her konuda yardımcı oldu. Onu bir arkadaş vasıtasıyla tanımıştım. Arkadaşım ondan bana bahsederken gözlerinin içi gülüyordu. Her türlü tereddüde ve şüpheye rağmen Deste hocamla görüşmeye karar verdim. Karar verdiğim gün evliliğimin dönüm noktası oldu. Böylelikle evliliğim birden değişiverdi. Deste hocaya evliliğimle ilgili bütün detayları anlattım, birlikte papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Daha önce hiç büyü yaptırmadığım için bu sürecin nasıl işleyeceği ve gerçekleşeceği konusunda korkularım vardı. Deste hocam bana her konuda son derece yardımcı oldu. Onun sayesinde karımın davranışları bana değişti. Karım artık benimle ilgilenen, bana ilgi gösteren bir kadın oldu. Karımla birlikte artık mutlu bir evliliğim var. Yakın bir zamanda çocuk yapma planları kuruyoruz. Karım bana adeta taparcasına seviyor. Bütün bu mükemmel süreç deste hocam sayesinde gelişti.