BARTIN Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BARTIN Garantili ve En iyi Medyum


BARTIN Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. BARTIN Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

02-06-2022

   Gül - BARTIN

Konu:Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Bir ayrıl bir barış ilişkisinden nefret etmeye başlamıştım. Deste hocamla tanışana kadar bu saçma ruh halinden kurtulmanın bir yolu olduğuna da emin değildim, onu çok seviyordum, aklı selim bir şekilde terk etmem olanaksızdı ama bir yandan da bu olmak zorundaydı, ben ve o ayrı dünyaların, başka hayallerin insanlarıydık. 3 gün mutlu, 7 gün ayrıydık. Arkadaşlarımızın ve çevremizin gözünde laçka bir hal almıştı ilişkimiz. En mantıklısı bu ikili deliliği sonlandırmamızdı. Deste hocama arkadaşım İrem’in yaptırdığı bağlama büyüsünün etkilerini ballandırarak anlatması sayesinde ilgi duydum ve kendisine ulaşmaya karar verdim. Hocamız şaşırtıcı derecede iyi ilgilendi benimle, derdimi sıkıntımı sordu ve ona açıkça hislerimi anlatmamı sağladı. Sonunda bu durumda bize bir ayırma büyüsü yapabileceğini ancak bu sayede birbirimizden kopabileceğimizi söyledi. Birlikte işleme başladık. Ruhen çok büyük bir sancı çekiyordum, mutsuzdum ve bir yerim ondan sonra oluşacak olan o boşluktan korkuyordu. Bir taraftan da en mantıklısının, olması gerekenin bu olduğuna neredeyse emindim. Büyü bittiğinde ikimiz de ayrılmak istiyor olmalıydık. Daha az karşılaşıyorduk ve birbirimiz için endişe falan etmiyorduk bile. Sevgilim yapamadığını anlatan mesaj attığında kısa süreli şok yaşadım, ama büyünün etkisi üzerimde olduğundan ona hayır demedim. Şimdi mi? Deste hocama minnettarım, kendisi sayesinde hem sevdiğim adamın hem de benim üzerimizdeki yük kalktı. Sabrınıza minnettarım değerli hocam.