GİRESUN Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

GİRESUN Garantili ve En iyi Medyum


GİRESUN Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. GİRESUN Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

12-07-2021

   Kübra Karagöz - GİRESUN

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Bu yorumu adet kanı büyüsü araştırması yapan kişilere yol göstermek amacıyla yapıyorum. Bu büyü sektöründe yer alan binlerce hoca arasından Deste hocamın sayfasına denk geldiyseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Ben asla büyüye inanmayan, büyücüler ya da daha modern adı ile medyumlar konusunda hep alaycı konuşan bir insandım. Eşimle büyük bir aşk ile evlendikten sonra boşanma seviyesine gelince kendimi her türlü konuyu araştırırken buldum. Çünkü eşimle üçüncü bir kişinin varlığından şüpheleniyorduk. Evet, evet hem o benden hem de ben ondan şüpheleniyordum. Bir gün oturup konuştuğumuzda benimle ilgili şüphelerini dile getirdi ben de onunla ilgili şüphelerimi dile getirince karşılıklı olarak şok olduk. Çünkü ben asla hayatıma bir kişiyi daha alıp eşimi aldatacak bir insan değildim. Kuruntularımız gittikçe artarken internette bu konuda araştırma yaptım. Benim gibi olaylar yaşayan birileriyle daha karşılaşınca büyü konusunu gördüm. Birinin bize büyü yapmış olmasından eşim de ben de şüphelendik. Ardından Deste hocamın adını duydum. Kendisine gittiğimizde olayı anlattık ardından bize yapılan büyüyü bozdurduk. Bu konuda çok yorum yapmayacağım çünkü büyü bozdurmak gerçekten çok zahmetli ve zor bir işmiş. Çok şükür büyüyü bozdurduktan sonra adet kanı büyüsünü yaptık. Eşimin ve benim aramızdaki çekim ve bağ şimdi ilk zamanlardaki gibi hatta daha yoğun. Eşlerin haberi varken de büyü yapılabiliyormuş bunu da görmüş olduk. Eğer başka bir büyünün etkisi altındaysanız çivi çiviyi söküyor arkadaşlar.
02-07-2021

   Sevim Daşkın - GİRESUN

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocamın yanına ilk gittiğimde o kadar umutsuz ve mutsuzdum ki. Evliliğim bitme noktasındaydı, eşimin beni sevdiğini düşünmeyi bırakın benden nefret ettiğine emindim. Annemin vasıtasıyla hocamı ziyarete gittiğim günden beri hayatım o kadar değişti ki. Artık mutlu ve sevilen bir kadın oldum hayata bakışım özgüvenim geldi. Hepsi hocamın yaptığı soğutma büyüsü sayesinde oldu. O kadar kesin o kadar hızlı gerçekleşti ki. Ben soğutma büyüsünü eşimin ailesine karşı yaptım. Evlendiğimiz günden beri başımızdan gitmeyen kaynanam, görümcem ve eltilerim hepsi bir anda yok oldular. Benim eşim küçüklüğünden beri aile bağları sıkı geleneğine bağlı büyümüş bir adam. Biz sözlüyken filan annesiyle ilgili tek kelime ettirmezdi ama evlenince düzelir dedim. Eşimin annesi aslında iyi bir kadındı. Ben sözlüyken beni çok sevdiğini söyler dururdu. Ufak atışmalarımız olsa bile hemen konu kapanır hiç yaşanmamış gibi davranırdık. Ama evlenince her şey değişti. Önce evime davetsiz gelmeye başladılar, sonra misafirlerini benim evimde ağırlamaya başladılar. En son evimde görümcemin sözünü yaptılar. Benim hiçbir şeyden haberim yok diye tepki gösterincede kaynanam olacak kadın bir güzel tokatladı beni. Demediği etmediği laf kalmadı. Üstüne birde kocamı doldurmuş. O da üstüme saldırdı, laflarıyla dövdü beni. Anasının kardeşinin yaptıkları değilde eşimin yaptıkları çok dokundu. Sormadı bile doğrusunu topladı eşyasını anasına gitti. Günlerce bekledim gururum kırılıncaya kadar kendimi anlatmaya çalıştım. Anlamadı, döndü gitti. Bende annemle birlikte hocamın yolunu tuttum. Soğutma büyüsü yaptığımız için eşim artık annesinin kardeşlerinin adını bile anmıyor. Evimiz şimdi çok huzurlu ve sessiz. Her şey için hocama çok teşekkür ederim.