SİNOP Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SİNOP Garantili ve En iyi Medyum


SİNOP Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SİNOP Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

29-04-2021

   Zeynep Piraye - SİNOP

Konu:Aşk Muskası

Adım Zeynep. Henüz 21 yaşındayım ama hoşlandığım birisi bulunmakta. Şunu açıkça söyleyeyim ki aşık olduğum kişi ile aramızda yaş farkı var. Bu yüzden de arkadaşlarım bana onay vermiyor. Ben onları dinlemeden açıkçası kalbime söz geçiremediğimden aşkımı tek taraflı yaşıyorum. Cemal aşık olduğum kişi ve 38 yaşında. Eşinden boşanmış bir tane çocuğu var ama annesinde kalıyormuş. Cemal ile komşuyuz ve onu ilk gördüğüm zamanlarda evli idi. Sonra da boşandığını duydum ve içimde ona olan ilgi daha da arttı. Geleceğe dair planlar bile yapmaktayım. Ama Cemal benimle ilgili değil. Sanıyorum hem yeni boşandı hem de beni çocuk olarak değerlendiriyor. Onun bana aşık olmasını ve benim onu sevdiğim gibi sevmesini istiyorum. Tam bu düşünceler içinde iken nasıl oldu bilmiyorum büyülere merak sardım. İnternette araştırma yaparken hocamın sitesine giriş yaptım. Aşk büyüsü hakkında bilgi edinirken, bu büyünün Cemal ve ben için uygun olduğuna karar verdim. Hele ki medyum yorumlarını okuyunca aşk büyüsü yaptırmış ve olumlu sonuçlar almış kişilere rastladım. Neden olmasın diye düşündüm ve medyum hocanın yolunu tuttum. Derdimi hocama anlattım. Bana kararında emin misin dedi. Emin değilsen yapmayalım diye sağ olsun beni düşündü. Ben de emin olduğumu başka yol bulamadığımı belirttim. Aşk büyüsü yaptı ve sonuç için 2 hafta sabırlı olmamı istedi. 2 hafta sonunda ne göreyim Cemal benimle çok ilgili ve o da bana aşık. Şimdi çok mutluyum.