Düşmanı Helak Eden Büyüler

Düşmanı Helak Eden Büyüler

 

Düşmanı helak etmek için yapılan büyü ve tılsımlar oldukça kuvvetlidir. Düşmandan kurtulmak, yok olmasını istemek amacıyla yapılan bu büyüler iki veya daha fazla zikrin bir araya gelerek yapılması ile gerçekleştirilir. Düşmanı helak etmek için yapılan bazı zikirler şu şekildedir:

 Bir ve daha fazla düşmanı helak etmek isteyen kişiler imsak vakti süresinde 1700 defa ya Müntekim, ya Kadiru, Ya Kahharu ve ya Allahu denilmesi gerekir. Bu zikirlerin ardından 1 adet Yasin suresi okunur ve bismillahirrahmanirrahim bismillahillezi la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. bismillahillezi la ilahe illa huve ya zel celali vel ikram. Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’ün fil ardı vela fissemai ve hüves semiy ül alim. allahümme euzu bike min şerri duası edilir.

 Oldukça kuvvetli olan bu duayı tertibine göre yapılması gerekir. Yine düşmanı helak etmek isteyen kişiler uzman medyumlardan destek alması her zaman daha etkili sonuçlara vesile olur. Medyumlar gerekli tüm işlemlerin ardından 100 defa Ya Muksit okurlarsa büyünün tamamlanmasını sağlanmış olur.

 

Büyü Nasıl Yapılır?

 

Düşmanı helak etmek isteyen kişiler işlemleri kesinlikle kendi yapmamalıdır. Yanlış ya da eksik yapılan işlemler neticesinde kendinizi zor duruma düşürebilirsiniz. Bu durumda olan kişileri büyünün etkisi altından çıkarmak zor olacaktır.

 Yine düşmanı helak edecek dua tertibi olarak sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere geçmeniz gerekir. Öncesinde boy abdesti ve namaz abdesti muhakkak alınması gerekir. Yanınıza bir çay kaşığı kadar toz şeker ve bir bardak su almalısınız. Malzemelerle birlikte kıbleye yönelik oturulması ve malzemelerin ayaklarının dibine koyulması uygun olacaktır. İlk olarak düşmanı kahretmek için niyet edilmelidir.  Ardından eller gökyüzüne kaldırılması ve ayakta iken 21 defa besmele-i Şerif yani Eüzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim kelimesi söylenmesi gerekir.

 Bu esnada gözlerini kapalı olması ve ellerin gökyüzüne doğru kalkık olması gerekir. Tüm işlemlerin yanında düşman olarak gördüğünüz kişinin ismi ve niyeti de içinizden geçirilmesi gerekir. İnanılarak yapılan ve abdestli şekilde yapılan bu işlem sonrasında düşmanınızın üzerinde etkiler başlar.