TEKİRDAĞ Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

TEKİRDAĞ Garantili ve En iyi Medyum


TEKİRDAĞ Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. TEKİRDAĞ Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

22-02-2021

   Defne Üsküf - TEKİRDAĞ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Hayat ne getirir ne götürür elbette bilinmez ama benim ailemin üstündeki kara bulutlar bizi dağıtmaya yetti de arttı bile. Hem çok normal hem de çok güzel bir hayatımız varken, bir kaza tüm hayatımızı bambaşka bir yöne çevirdi. Eşim uzun yol kamyon şoförüdür. Kendisi yola çıktığı zaman belli bir süre eve gelmez. O gece de aynı şekilde yolda olduğu zamanlardan biriydi. Sabaha karşı telefonun çalışıyla uyandım ama çok irkilmiştim telefonun çalışına. Eşim kaza yapmış, hastaneden aradılar. Kaburgasında çatlak ve kırık varmış ve aslına bakılırsa ucuz atlatmış. Eşim eve geldi ve birkaç hafta dinlenmesi gerektiği için evde kalacaktı. Ben çalıştığım için bir bakıcı tutma kararı aldık. Yaşayacaklarım aklımın ucundan geçmezdi. Genç ve güzel bakıcı eşimin aklını başından almış meğerse. İlişkileri başlamış ve duygusal bağa dönüşmüş. Öğrendiğimde hamileydim. Eşimin iyileşme sürecinde evden her şeylerini alıp çıkmışlar. Öğrendiğimde yıkıldım. Hocamızla karşılaşmamız da tesadüf oldu. Komşum da kendi ailevi sorunları için hocamızdan randevu alırken bana da aldı. Allah hocamdan razı olsun ki, ne bakıcı kadın kaldı artık hayatımızda ne de eşimin huysuzlukları. O kadından vazgeçen eşim kendini affettirdi. Yuvasına döndü. Hocamın yaptığı geri getirme büyüsüyle her şeye sıfırdan başladık. Mutluluğuma kavuşmam sizi sayenizdedir hocam. Elleriniz dert görmesin. Geri getirme büyüsünde üzerinize başka birini tanımıyorum.