ESKİŞEHİR Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ESKİŞEHİR Garantili ve En iyi Medyum


ESKİŞEHİR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ESKİŞEHİR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

24-10-2021

   Şengül Görkem - ESKİŞEHİR

Konu:Sabun Büyüsü

Komşularımla otururken sohbet esnasında büyüler, medyumlar, büyülerin etkileri gibi konulardan bahsedildi. Ben de arkadaşlar saçma sapan şeylere inanmayın öyle şey olmaz falan dedim. Komşumun biri sabun büyüsü ile ilgili yaşadığı bir olayı anlattı. Başarılı bir doktor olan kızının başarısını kıskanan bir doktor arkadaşı diyemeyeceğim. Arkadaş arkadaşa asla bunu yapmaz. Ona ancak fesatlık denir. Sonradan ortaya çıktığına göre aynı hastanede çalışan bir doktor kız başarılı yükselişinin başhekim olarak sonuçlanmasından endişe etmiş. Allah’ım ne korkunç doktor biri nasıl yapar bunu. İnsan değil böyle bir şeye kalkışmak aklına bile getirmez. Komşumun kızına sabun büyüsü yaptırmış. Zavallı genç doktor nedenini bilemeden günden güne hastalanmış. Eriyormuş adeta. Komşum olayı anlatırken adete gözlerinde çaresizliğini okudum. Olayı anlatırken yeniden yaşar gibiydi. Sonra doktor arkadaşlarından biri Deste Hoca hakkında duyduklarını anlatmış. Başlangıçta çaresizlikten ulaşmışlar. Ama iyi ki de yollarımız kesişti dedi arkadaşım. Kızını neredeyse yarı baygın olarak götürmüşler hoca hanım kızın yüzüne bakar bakmaz büyü yapmışlar umarım çok geç değildir demiş. Hemen dualarını falan okumuş. Arkadaşımın kızı 12 gün olduğunda büyünün etkisinden tamamen kurtulmuş. Meğer sabun büyüsünü ölüm için yaptırmış. Arkadaşım Deste Hoca olmasa kızını kaybedecekmiş. Ve şimdi arkadaşım her yerde kıymetli hocadan bahsediyor. Yer gök duayla ayakta duruyor diye hep minnetle bahsediyor. Allah kimsenin yolunu kötülere düşürmesin. İyi ki varsın Deste Hocam.
30-01-2021

   Cansu Aksu - ESKİŞEHİR

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Ben nişanlı bir geç kızım. Kısa zaman önce nişanlandığım erkek yüzüğü bir tanıdık aracılığı ile geri gönderdi. Hiçbir açıklama yapmadan nişanı attı yani. Ben duruma çok şaşırdım. Hemen nişanlımı aradım. Telefon açılmadı. Defalarca aradım ama açan olmadı. Halbuki biz birbirimizi sevmiştik ve ailelere açılıp olayı resmileştirmiştik. Noldu da nişan attı ki acaba. Hep bunları düşündüm durdum. Nişanlım farklı şehirde yaşıyor. Annesini aradım ilk önceleri telefonu açmadı, sonra benim ısrarlı aramama dayanamdı ve açtı. Neden böyle olduğunu ve nişanlımın nerde olduğunu sordum. Bana dedi ki kızım biz de şaşkınız. Ama oğlum yanlış karar verdiğini seninle evlenmek istemediğini, önceden aşık olduğu kıza hislerinin bitmediği söyledi dedi. Nasıl yani nişanlım başkasını mı seviyormuş ve ben bunu anlamamışım. Benim çok üzüldüğümü gören teyzem kızım düş önüme Deste hocama gidiyoruz dedi. Hocam bunu çözer dedi. Ben de kime gittiğimizi bilmeden teyzemin peşine takıldım. Meğerse medyum hocaya gitmişiz. Hemen gerekli bilgileri medyum hocamıza sunduk. Hocam demesin mi nişanlında büyü var diye. Meğer benden soğutma büyüsü yapılmış. O yüzden terk etmiş ve o kıza gitmiş. Teyzem o büyünün bozulmasını hocamdan talep etti. Medyum hocam büyü bozmak için gerekli malzemeleri getirdi ve büyüyü bozdum dedi. Sana geri dönmezse tekrar gelin dedi. Birkça hafta sonra nişanlım geri döndü. Yanlış yaptım nasıl yaptım bilmiyorum dedi. Şimdi evlenmemize bir hafta kaldı hocam. Beni bu sıkıntılı durumdan kurtardınız sağ olun…