ÇANKIRI Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ÇANKIRI Garantili ve En iyi Medyum


ÇANKIRI Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ÇANKIRI Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

02-06-2022

   Kerime Aslan - ÇANKIRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Sevgim bitmişti ama korkum değil. Kerime ben, hocamızı tanıma sebebim artık sevmediğim, ama bir zamanlar deli gibi korktuğum o adamdan kurtulmaktı. Ona gidip ne zaman ayrılmak istediğimi dile getirsem aşırı derecede tehdit ve şiddete maruz kalıyordum. Aşırı kıskançtı, sadece gülümsedim diye bile ağzımdan burnumdan kan getirecek kadar sert dayak attığı olurdu. Polise gittim, uzaklaştırmalar aldım, taşındım şehir değiştirdim, işten çıktım kendimi eve hapsettim ama asla kurtulamadım ondan. Bir zamanlar onu nasıl sevdiğimi ben de anlamıyorum. Sonunda hocamızı bulana kadar bir dizi hayal kırıklığıyla da savaşmaya başladım. Kime güvendiysem elim boş kaldı, param gitti boşuna. Derken hocama da içimdeki o tanıdık sıkıntıyla ulaştım, anlattım derdimi. Hocam dedi ki halledeceğiz, geçecek. Ama nedensizce bir güvensizlik vardı yüreğimde. Neyse denize düşen büyüye sarılır, el mahkûm başka çarem yoktu, baş belası sevgilimle kendim için ayırma büyüsü yaptırmaya başladım. 7 gün boyunca erkek arkadaşımı regl oldum diye kandırarak kendimden uzak tutmuştum. Sonra kendisi beni davet etti ve bir kafede buluşmak istedi. Hocamız bu davet fikrini onaylamamı ve hiçbir şey yok gibi davranmamı istedi. Erkek arkadaşım benimle yapamadığını, mutlu hissetmediğini söyledi. Oldu, kurtuldum ve işte bu mükemmel insan sayesinde oldu. Kerime hayatını, huzurunu ve gençliğini size borçlu hocam, Allah razı olsun sizden, ne muradınız varsa versin.
14-05-2022

   Aleyna - ÇANKIRI

Konu:Bağlama Büyüsü

Benim gibi âşık olup, sevdiğini büyü ile elde etmeyi düşünen oldu mu. Benim adım, Aleyna. Ben memurum ve ailesel nedenlerden dolayı tayinimi aldırıp, şehir değiştirdim. Kısa bir süre sonra yerleştim ve küçük bir çevre edindim. O sırada da birisi ile tanıştım, resmen ona ilk görüşte âşık oldum. İlgisini çekmeye çalışıyordum, iş yerinde mümkün ola bildiğince açık giyiniyor, bakımlı biri olmaya çalışıyordum. Fakat bu onun ilgisini hiç çekmiyordu, Onunla daha da çok konuşuyor, istemsizce söylediği şeylere gülüyordum. Bu zaman dada onun sevgilisi olduğunu öğrendim, kız benden güzel, kibar değildi. Ben bu duruma daha da çok hırslandım ve onu elde etmek için her şeyi yapmayı deneyecektim. Her erkek sevdiğine başka bir erkek ilgi gösterirse onu daha çok korur, daha çok bağlanır diye düşündüm, oda benden hoşlanıyorsa ilgisinden anlayacak, işim daha da kolay olacaktı. Birisini bulup bunu denedim fakat başarılı olmamıştı, hatta daha da çok uzaklaştırdı. En mantıklısı ve doğrusu onunla konuşmak olacaktı ve bende öyle yaptım, baş başa kaldığımız bir zaman ondan hoşlandığımı, çok sevdiğimi söyledim. Bana sevgilisi olduğunu, onu çok sevdiğini söyledi ve arkadaş kalmamızı da ekledi. Onu unutmayı denedim, ama bunu başaramadım, nasıl unuta bilirdim ki her zaman birbirimizi görüyor, konuşmak zorunda kalıyorduk, unutmak şöyle dursun, ona daha da çok bağlandım. En son internette aşık etme taktiklerine bakarken saçma sapan şeyler görüp vaz geçmeyi düşündüm. Fakat bir sitede büyü ile bunun yapıldığını öğrendim. Annem babamı eve bağlamak için bu yolu deneyip başarılı olduğu aklıma geldi, bende neden buda olmasın diye düşündüm ve araştırmaya başladım. Dolandırıcı hoca çoktu ve çoğu da yalandı. Sonunda bu hocayı buldum ve hakkındaki yorumları okudum. İşini dürüstçe yapan biri olduğu kanaatine vardım ve onu aradım, biraz konuştuktan sonra bana güven verdi ve yanına gittim. Düşük bir miktara yapa bileceğini benimde kalbimi temiz tutup ona inanmam, söylediklerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptığım taktirde mümkün ola bileceğini söyledi. Dediklerine uydum ve bunu başardı. Arkadaşlar hoca gerçekten de dürüst ve işini çok iyi yapıyor sizde gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.