SİNCİK Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SİNCİK Garantili ve En iyi Medyum


SİNCİK Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SİNCİK Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

21-07-2021

   Pakize Koç - ELAZIĞ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Nişanlımla ilk başlarda çok güzel bir ilişkimiz varken birden aramıza soğukluklar girdi. Soğukluğun sebebini nişanlıma sorduğumda hislerinin değiştiğini söylemişti. Tam düğün zamanı gelişen bu durum beni şok etmişti. Karanlık günler beni bekliyor, geceleri çığlık atarak, ağlayarak uyanıyordum. Nişanlımın bu tavırları dengemi derinden sarsmış, 1 haftada 7 kilo birden vermiştim. Ne yapacağımı bilmiyor, yaşayan ölü gibi ortada dolaşıyordum. Bir şeyler yapmam gerekiyordu, hayatımın erkeğini kaybetmek istemiyordum. Bu sorun vesilesiyle medyum hocamla tanışma fırsatına erişmiş oldum. Medyum hocamla tanışmadan önce oldukça endişeliydim, daha öne hiçbir medyumdan hizmet almamıştım. Bu sebepten ötürü açıkçası tedirgindim ve korkuyordum. Nişanlım beni aramıyor, bana tek bir mesaj dahi atmıyordu. Medyum hocama durumu anlattığımda çok etkili bir büyü yapacağını bana belirtti. Yapacağı büyünün adet kanı büyüsü olduğunu söyledi. Büyünün nasıl yapılacağını, nasıl işleyeceğini bana teker teker anlattı. Nişanlımdan hiçbir şekilde ayrılmak istemediğim için tedirgin olsam da medyum hocanın teklifini kabul ettim. Böylelikle büyü yapması için medyum hocama onay verdim. Medyum hoca büyüyü yaptıktan sonra 7.gün nişanlım beni arayarak buluşmak istediğini söyledi. Nişanlımla buluştuğumda direkt bana sarılmıştı. Ben şok olmuştum. 7 gün içerisinde büyünün bu kadar tesir edeceğini tahmin edemezdim. Nişanlım bana soğuk davrandığı için pişman olduğunu belirtti. Bir daha seni hiç üzmeyeceğim diyerek bana evlenme teklifinde bulundu. Medyum hocam benim evliliğimin temellerini atmış oldu.