Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü
Büyü nedir? İnsanların, kişileri ve olayları doğaüstü ve sezgi güçlerini kullanarak etkilemesidir. Genel olarak büyü yapılırken karışımlar hazırlama, simgeler çizme, hayvan ya da insan kanı kullanma gibi ritüeller vardır. Büyü eskiden daha fazla rağbet görürken günümüzde etkisi azalmıştır. Birtakım dinlerde ve akımlar içerisinde hala rastlanmaktadır. Papaz büyüsü iyi veya kötü amaçlar ile yapılabilir. Genel olarak evli kadınların eşlerine eve bağlamaları için yapılan bir büyü çeşididir.
Büyüyü yaptırmak ya da var olan bir büyüyü bozmak için muhakkak işinin ehli kişilerden yardım alınması gerekir. Büyü yapan kişilerden yardım almanın yanı sıra ev ortamında bu büyüden korunmak adına, Felak, Nas sureleri okunabilir. Bu dualar yolu ile kötü ruhani varlıkların etkisi azalır ve büyünün musallat olması engellenir. Papaz büyüsü bozulduktan sonra bir daha yapılamaz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?
Büyüler amaçlarına göre değişik şekillerde yapılır. Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı ise; büyüyü yapan kişinin gerçek üstü varlıklar ile iletişimi olmalıdır. Alanında deneyimi olan medyumlar bu büyüyü iblis ve cinlerin yardımı ile yapar. Gerçek üstü varlıklar ile iletişim gece 00:00’dan sonra olmalıdır. Onların yardımı ile birlikte birtakım muskalar hazırlanır. Dikkat edilmesi gereken mutlaka işini bilen kişiler tarafından yapılmasıdır yoksa geri dönülmez ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.
Büyü yapılır iken bazı cisimler gerekir. Bunlar saç kılı, tırnak ve kan gibi kişiye ait cisimlerdir. Bu cisimler mutlaka tam olarak hoca ya da medyuma teslim edilmelidir.

Papaz Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?
Büyü ruhani bir doğaüstü olaydır ve özel güçleri olan ve insan zihnini ele geçiren kişiler tarafından yapılır. Papaz büyüsü kimlere yaptırılmalıdır diye düşünüldüğünde, ruhani becerileri yüksek kişiler tarafından yapılır. Aksi halde büyü olabilmesi imkansızdır. Büyü yapılabilmesi özel bir kabiliyet gerektirir, büyünün bozulması da kabiliyete bağlıdır. Büyünün ne olduğu, hangi amaca hizmet ettiği ile ilgili yeteri kadar bilgi ve donanıma sahip olmanız gerekir.
Mistik güçleri olmayan kişiler yıllarca uğraşı gösterse de büyü yapamaz. Büyü yapabilmek kadar büyüyü bozabilmek de önemlidir. Kötü amaçlı yapılan büyüler ile kişiler uzun süreli hastalanabilir ve kendine gelemeyebilir. Bu nedenle de büyünün takip edilmesi ve gerektiğinde hemen bozulabilmesi gerekir. Eski dönemlerde sihirbazların büyü yapabilme yeteneği olduğuna inanılıyordu. Cinlere inanan dinler büyü ve mistik güçlere rağbet olmuştur.

Papaz Büyüsü ve Dikkat Edilecek Durumlar
Papaz büyüsü yapılırken en çok aşık olma ve bağlanma amaçlı yapılır. Bunların dışında ayrılıktan sonra eşi ya da sevgiliyi geri getirme amaçlı da yapılmaktadır. Tam tersi durumlar için de bu büyü yapılır. Kişiyi sevdiğinden ayırma, başarısız bir hayat gibi örnekler verilebilir. Amacın ne olduğu kadar bu büyüyü yapacak kişi de işinin ehli insanlardan seçilmelidir. Kuvvetli bir büyüdür ve etkisini çok kısa zamanda gösterir.
Papaz büyüsünün kötü etkisinden kurtulmak için büyü bozulabilir. Papaz büyüsü bozma duası arasında Felak ve Nas suresi vardır. İhlas, Fatiha, Necm sureleri de iblis ve cinlerin uzaklaştırılmasında etkilidir. Sure ve dualar sıklıkla okununca büyü etkisini yitirecektir. 
Dualar okunur ve hocaların verdiği muskalar ile papaz büyüsü kısa sürede bozulur. Büyüleri bozarken hocalardan yardım alınmalıdır. Evde yapılan büyü bozma çabaları istenmeyen kötü durumlara neden olabilir. Büyü yapılırken hocalara kişi ile ilgili doğru bilgiler verilmelidir. Böyle bir halde büyünün bozulması ya da düzeltilmesine imkan olmayabilir. Çok güçlü bir büyü olduğu için iyi niyetlerle  yapılmalıdır.

Müşteri Yorumları

21-10-2021

   Tülay Yıldız - SAKARYA

Konu:Papaz Büyüsü

Eşimle son derece mutsuz bir evlilik sürecindeyken Deste hocayla tanışmıştım. Eşim bana sürekli ilgisiz davranıyor, beni artık sevmiyordu. Evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Evliliğimin boşanmayla sonuçlanması kaçınılmaz bir durumdu. Fakat Deste hocayla tanıştıktan hayatım 360 derece döndü. Deste hocaya tüm hayat hikayemi, evliliğimi A’dan Z’ye anlattım. Hocam sağ olsun beni detaylı dinledi ve bana her zaman teselli verdi. Deste hoca benim için bir hocadan, arkadaştan çok bir dosttur. Onun sayesinde evliliğim tekrardan inşa edildi. Evliliğim bitme noktasına geldiğinde Deste hoca bana yardım elini uzattı. Deste hocamın yardımları neticesinde papaz büyüsü yaptırmaya karar verdim. Hocam papaz büyüsünün içeriği hakkında ve ilerleyiş süreci hakkında bana detaylı bilgiler sundu. Böylelikle beraber papaz büyüsü yaptırmaya karar kıldık. Papaz büyüsü yaptırmadan önce çok fazla tereddütlerim ve korkularım vardı. Acaba nasıl olacak? Süreç nasıl işleyecek? Gibi konularda şüphelerim vardı. Deste hocam ise bu sürecin hiç korkulmayacak bir süreç olduğunu çok kolay bir şekilde sürecin sonlanacağını söyledi. Bütün işlemler tam da hocamın dediği gibi oldu. Evliliğim bitme aşamasına gelmişken kocam bana artık çok iyi davranıyor. Büyünün tesirini yaptırdıktan 24 saat sonra görmeye başladım. O kaba adam artık benim çevremde dönen bir pervane olmuştu. Sürekli bana sürprizler yapıyor, beni sevdiğini her cümlesinde dile getiriyordu. Deste hocam benim mutluluğumda baş rol oynayan kişidir.
16-10-2021

   Büşra Lale - SAKARYA

Konu:Papaz Büyüsü

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Evliliğimiz çok iyi gidiyordu. Üç tanede hayırlı evlatlarımız oldu. Mutlu bir evliliğimiz varken bir anda eşim değişti. 30 sene sonra ayrılmak istedi. Durup dururken hem de.. Bir türlü anlam veremedim. Dedim başka birimi var.. Yok dedi ve dürüst bir insandır söylerdi öyle bir şey olsa.. Bir anda dünya başıma yıkıldı sanki.. Biz hiç böyle bir durum yaşamadık 30 sene.. Anlatırken bile sözcükler boğazıma düğümleniyor. Evde temizlik yaptığım sırada bir muska buldum. Muskayı görür görmez beynimden vurulmuş döndüm. Kim yaptı da bıraktı bilmiyorum. Beni ve eşimi neden ayırmaya çalıştılar hiç bilmiyorum.. Ama medyum hocamıza getirdim sordum ve en kısa sürede muskayı etkisiz hale getirdi. Ayırma büyülerinden olduğunu söyledi. Kısa sürede hazırlanmış bir muska yüzünden 30 senelik evlilik bitiyordu. Medyum hocamız sayesinde papaz büyüsü yapıldı ve işlemi yapmamızın 16.gününde işlem tuttu. Kısa sürede eşim eskisinden bile daha çok sevmeye başladı beni. Böylece eskisi kadar iyi bir yuvamız oldu. Evliliğini devam ediyor. Sizden Allah razı olsun hocam. Siz olmasaydınız bu kadar kısa sürede evliliğin kurtulamazdı. Bizi eskidi kadar mutlu bir yuva sahibi yaptınız. Tuttuğunuz altın olsun hocam. Yaptığınız işlem sayesinde yuvam eskisi gibi mutlu. Çocuklarımız da çok mutlu oldu. Birçok hocaya gittim fakat hiçbiri çare olmamıştı. Sizin yaptığınız işlem hemen tuttu hocam. Artık herkese sizi öneriyorum.
30-05-2021

   Alperen Yılmaz - GAZİANTEP

Konu:Papaz Büyüsü

Platonik olarak uzun yıllardır şu an ki hayat arkadaşıma aşıktım. Ona takıntılı olacak derecede bağlıydım. Onu göremeden yapamıyor, onun ilgisini çekmek için elimden geleni yapıyordum. Ama her şey nafile onun ilgisini çekemiyordum. İçinden çıkılamaz bir hal almıştı benim için hayat. Onu çok seviyordum ama bir türlü bir ilişkiye ikna edemiyordum. O benim hayatımdaki kadındı. Rüyalarımda onu görüyor, onun dikkatini çekmek için var gücümle ulaşıyordum. Tek isteğim onunla bir birliktelik kurmaktı. İşte böyle bir ruh hali içerisindeyken Deste hocamla tanıştım. Kendisini bir arkadaş tavsiyesiyle tanımıştım. İçten tavırlarıyla, iletişim becerileriyle bana hocadan öte dost oldu. Canım hoca iyi ki sizi tanımışım, siz olmasaydınız hayat arkadaşımla bir yuva kuramayacaktım. Sizin vasıtanızla onu kendime çektim ve bağladım. Deste hocayla ilk randevumuz esnasında ona ağlayarak içimi tamamen döktüm. O da benim detaylı olarak dinledi. Birlikte anlaşarak papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Papaz büyüsünü daha önce duymuştum, oldukça etkili bir büyü çeşidi olarak biliniyordu. Deste hocam bana büyünün bütün aşamalarını ve sürecin nasıl işleyeceği hakkında bilgilendirdi. Böylelikle Deste hocayla beraber papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Papaz büyüsü yaptırdıktan sonra etkilemeye çalıştığım o kız benim bugün hayat arkadaşım, eşim oldu. Benimle sevgililik hayatı bile düşünmeyen o kız benim yanımdan ayrılmayan bensiz bir hayat düşünemeyen biri oldu. Bütün bu süreç Deste hocam sayesinde oldu teşekkür ederim size hocam.
24-04-2021

   Fatma Akbaş - ARDAHAN

Konu:Papaz Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce Deste hocayla tanışmıştım. Hocamla tanışmadan önce çok kötü günler geçiriyordum. Geçirmiş olduğumuz kötü günlerden dolayı psikolojim alt üst olmuştu. Hayat benim için çekilmez bir vaziyetteydi. Kocam benimle ilgilenmiyor, sürekli beni aldatıyor, beni sevmiyordu. Yuvamız adeta içinden çıkılamaz bir kaos durumundaydı. Deste hocam tanışmadan önce ben yaşayan bir ölüydüm. Kocamla olan evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Neredeyse bitti bitecektir. Ve en sonunda kocamla boşanma kararı almıştık. Kocama ne kadar yalvarsam da boşanmaktan vazgeçiremiyordum. Onu çok seviyordum, onsuz bir hayat düşünemiyordum. O benim her şeyimdi. Bu evliliğin sonlanması benim için hayatın sonu olacaktı. İşte böyle bir ruh hali içerisinde ben Deste hocayla tanıştım. Deste hocaya ilk gittiğimde kafamda birçok soru işareti vardı. Açıkça söylemem gerekirse bu işlerden pek anlamıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Deste hocamla tanışmıştım. Deste hocam samimi tavırlarıyla, sempatik halleriyle bana cana yakın bir dost gibi davrandı. Deste hocaya bütün derdimi uzun uzun anlattım. Sağ olsun oda benim sözümü kesmeden bütün sorunumu dinledi. Deste hocayla istişare ettikten sonra papaz büyüsü yapmaya karar verdik. Bu büyünün ismini daha önce duymuştum, ama içeriği hakkında pek bilgim yoktu. Deste hocam papaz büyüsünü yaptıktan sonra kocamla aramızdaki bütün ilişki 360 derece birden dönüverdi. Artık kocam bana daha çok ilgi duyuyor, sanki ilk günkü gibi bana aşık oldu tekrardan.
17-03-2021

   Enes Çatal - KIRIKKALE

Konu:Papaz Büyüsü

Sevdiğim insan başka biriyle evlenmek üzereydi. 3 yıl konuştuk fakat bir anda benden ayrılıp başka biriyle konuşmaya başlamıştı. 1 seneye yakın bekledim. O kadar üzgünüm ki sevmiştik birbirimizi âşıktık. Nasıl böyle bir şey yaptı aklım almıyor. Herkes çevrem birde bizi evlenecek diye bekliyordu. Hocam sizi tanıdım dünyam değişti. Papaz büyüsü için işlem yapmıştık ve 9. Gün ortak arkadaşımızla haber gönderdi. Tekrar görüşmek istediğini belirtmiş. Ben çok şaşırdım. Çünkü o kişiyle evlenmek üzereydi. Arkadaşım arayıp seninle görüşmek istiyor çok pişman dedi. Buluştuk sonunda. Elinde çiçeklerle geldi. En sevdiğim çiçeği almış unutmamış. Seni çok seviyorum ve bir hata yaptım ama sana aşık olduğunu anladım dedi. Eskiye dönelim artık çok özledim seni dedi. Bir anda istemeye geldi. Sözlendik. Evlilik yolundayız hocam sizin sayenizde. Bu kadar hızlı bir şekilde gelişeceğini beklemiyordum. Birçok şey denedim ama sizin hazırladığınız işlem kadar etkili olmadı hocam. Beklediğimden de hızlı gelişti. Çok mutluyum. Sevdiğim insanla birlikteyim sizin sayenizde. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Sevdiğim insan bana aşık olduğunu söylerken o kadar mutlu oldum ki. Bu sözleri yakın süreçte beklemiyordum. Çok mutluyum ve tarif edemeyecek kadar çok hocam. Ellerinizden öpmek için geleceğim ziyarete. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Birçok kişinin yuvasını kurtarıyorsunuz. Allah sizden razı olsun hocam. Herkese tavsiye ediyorum sizi.
02-03-2021

   Eşref Çiçek - BAYBURT

Konu:Papaz Büyüsü

Büyü hizmetlerinin kraliçesi sayın Deste hocam sizlere her açıdan teşekkürlerimi sunarak yorumuma başlamak istiyorum. Sizle tanışmadan önce ben bir hiçtim. Deste hocam siz bana dost oldunuz, anne oldunuz, bir abla oldunuz. Karımla aramızdaki bütün sevgi sizle tanışmadan önce bitmişti. Karım sürekli olarak beni sevmediğini dile getiriyor, benimle aynı yatakta yatmak istemiyordu. Evliliğimiz tam bir kaos içerisindeydi. Karı koca hayatımız tamamen bitmişti. Karım sürekli olarak bana boşanma sürecinden bahsediyordu. Seni sevmiyorum, beni boşa! Diyordu. İşte ben tam bu nokta da canım hocamla tanıştım. Deste hocam bana her anlamda her konuda yardımcı oldu. Onu bir arkadaş vasıtasıyla tanımıştım. Arkadaşım ondan bana bahsederken gözlerinin içi gülüyordu. Her türlü tereddüde ve şüpheye rağmen Deste hocamla görüşmeye karar verdim. Karar verdiğim gün evliliğimin dönüm noktası oldu. Böylelikle evliliğim birden değişiverdi. Deste hocaya evliliğimle ilgili bütün detayları anlattım, birlikte papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Daha önce hiç büyü yaptırmadığım için bu sürecin nasıl işleyeceği ve gerçekleşeceği konusunda korkularım vardı. Deste hocam bana her konuda son derece yardımcı oldu. Onun sayesinde karımın davranışları bana değişti. Karım artık benimle ilgilenen, bana ilgi gösteren bir kadın oldu. Karımla birlikte artık mutlu bir evliliğim var. Yakın bir zamanda çocuk yapma planları kuruyoruz. Karım bana adeta taparcasına seviyor. Bütün bu mükemmel süreç deste hocam sayesinde gelişti.
09-02-2021

   Serin Hüsna - KARS

Konu:Papaz Büyüsü

Yıllardır platonik olarak sevdiğim insan bana hiç bakmamıştı. Elimden gelen her şeyi yaptım fakat bir kez bile hoşlanma belirtisi yoktu. Fakat yengemin tavsiyesi ile medyum hocamıza geldim. Papaz büyüsü için işlem yaptık. Yapılan işlem 8. Gün tuttu. O kadar şaşkınım ki anlatamam. Bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum. Hep uzak duran insan ilk defa benden hoşlandığını söyledi. Yıllardır yüzüme bile bakmamıştı. Hatta çevresinde de söyleyen olmuş ama o maalesef bu kıza asla bakmam demiş. Duyduklarım karşısında yıkılmıştım. Ümidim yıkıldı. Hiç bir şekilde kendimi toparlayıp çıkamadım karşısına. Onu görmemek için yolumu bile değiştiriyordum. Alt mahallede oturuyordu. Bu sebeple de utanıyorum onu görünce.. Benimle ilgili bir düşüncesi olmadığını da söyleyince.. Fakat medyum hocam sizden Allah razı olsun. Papaz büyüsü için yaptığımız işlemin 11. Günü ve bizim evin oradan geçti normalde asla geçmez ona ters yolda kalıyor. Annesiyle haber göndermiş ciddi bir konu için bize geleceklermiş. O kadar şaşırdım ki bir anda konuşmadan direk evlilik düşüncesinde olması beni çok şaşırttı. Ciddi düşünce ile gelmesi bağlama büyüsünün 11. Gününde belli oldu. Çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasaydınız bu kadar kısa sürede istediğim olmazdı. Birçok arkadaşım şaşkın. Bende aynı şekilde şaşkınlığını gizleyemiyorum. Bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum. Sizin sayenizde her şey süper gidiyor hocam. Yüzüne bakmayan insan beni seviyor çok mutluyum. Allah sizden razı olsun hocam. İyi ki varsınız.
17-11-2020

   Hatice Daşdan - KİLİS

Konu:Papaz Büyüsü

Deste hocam size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sizden 2 ay önce papaz büyüsü hizmeti aldım, mükemmel sonuçlarla karşı karşıya kaldım. Sayenizde papaz büyüsüyle eşimle aramızdaki ilişki düzeldi. Sizden papaz büyüsü hizmeti aldıktan 24 saat sonra kocamla aram düzeldi. Samimi tavırlarınız ve içtenliğinizle çok güzel bir hizmet deneyimine eriştim. Papaz büyüsü yaptırmayı düşünen kişilere tek tavsiyem kesinlikle Deste hocadır. Deste hocam sayesinde mükemmel bir büyü hizmeti deneyiminden yararlandım. Allah sizden razı olsun hocam. Kocamla boşanma aşamasındaydık. Sizin sayenizde evim yıkılmaktan kurtuldu. Size ne kadar minnetlerimi sunsam az kalır. Sizin sayenizde evimde huzur, hanemde bolluk oldu. Sizden hizmet almadan önce ilk başlarda çok tedirgindim. Fakat hizmet aldıktan sonra tedirginliğim tamamen geçti. Açıkçası itiraf etmem gerekirse sizden aldığım hizmeti bu kadar mükemmel sonuçlanacağını bilmiyordum. Fakat yanılmışım hocamız sihirli elleriyle harikalar yaratıyor. Deste hoca bu alanın bir numarasıdır. Deste hocamdan alacağınız hizmetlerle sizde boşanma aşamasından kurtulabilir, hanenizi huzura kavuşturabilirsiniz. Deste hoca sizlere her konuda yardımcı olacak, bütün sorunlarınıza merhem olacaktır. Hocamız büyü süreci boyunca benimle sürekli iletişim halinde oldu. Bütün süreç boyunca benden yardımını hiç esirgemedi. Deste hocam bana bir abla ve anne oldu. Böylelikle bu zorlu günlerden onun desteğiyle çok kolay bir şekilde kurtuldum. Papa büyüsü yaptırmak isteyen kişiler için birinci tercihim Deste hocadır.
26-07-2020

   Sanem Asaf - BURDUR

Konu:Papaz Büyüsü

Eşim zamanında başka bir kadınla kaçtı ve eve geri dönmedi.. 3 yıl bu sıkıntılı süreci çektim. Her şey bitti derken sizi tanıdım hocam. Sizinle ilk işlemi yapmamızdan 12 gün geçti ve bana ulaşmak istediğini belirtmiş kardeşimi arayıp. Telefonumu değiştirdiğim için ulaşamıyormuş. Kardeşim numaramı verdi ve hemen aradı beni.. Buluşmak istediğini söyledi. Buluştuk konuştuk ve barışalım artık eskiye dönelim dedi. Papaz büyüsünü yapalı 12 gün olmuştu ve 2. Haftada etkisini gösterdi. Bu sebeple de dünyalar benim oldu. Ne yaptıysam olmamıştı. Size geldikten sonra her şey düzeldi hocam. Çok güzel gidiyor. Beni aramayan sormayan insan aradı buluştuk ve konuşmasında benimle barışmak istediğini söyledi. Hayal bile edemediğim durumdu bu.. Çocuğumuz daha 16 yaşında ve o da çok şaşırdı. Çocuk o kadar mutlu oldu ki babası eve dönünce. Yavrumun yüzündeki mutluluk benim için her şeye bedel. İyi ki varsınız hocam. Tavsiye ile sizi tanıdım ama iyi ki tanımışım. Harika bir insansınız. Sizi ziyarete geleceğim en kısa zamanda hocam. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Size ne söylesem az. Her söz eksik kalır. Çok teşekkür ederim bizim barışmamızı sağladığınız için. Hem çocuğum mutlu hem de ben. Ailem de çok şaşkın. Papaz büyüsü inanılmaz etkili bir büyü. Hazırladığınız tılsım ise ikinci haftada etkisini gösterdi. Çok sağ olun hocam. Ellerinizden öperim.
05-06-2020

   Songül Billur - BATMAN

Konu:Papaz Büyüsü

Medyum hocam sayenizde nişanlımla evlendik. Nişanlım beni ilk nişan olduğu günün bir ertesi günü aldatıp istemediğimi söylemişti. Nişanı attı. Ailesinin zoruyla evleniyordu. Beni hiç sevmediğini söyledi bu iş böyle gitmez ben başkasını seviyorum dedi.. Fakat ben ona aşık olmuştum. Dedikleri o kadar ağır geldi ki.. Sonra size geldim hocam ve hayallerime kavuşmamı sağladınız. Sizinle papaz büyüsü için işlem yaptıktan sonra nişanlım beni aradı. Sizinle papaz büyüsü için yaptığımız işlemin daha 12. Günüydü. Beni arayıp görüşmek istediğini söyledi. Buluştuk. Daha sonra da beni çok sevdiğini ve aşık olduğunu söyledi.. Senden ayrılmak istemiyorum dedi. O kadar şaşırdım ki anlatamam. Bir yandan da mutluluğumu yaşıyorum. İyi varsınız hocam. Birçok medyuma gittim fakat bu kadar etkili bir sonuç görmedim. Medyum hocam sizin sayenizde tekrar nişan yüzlerinizi taktık.. 2hafta sonrasında da evlendik. Şimdi o kadar mutluyuz ki. Beklemiyordum bu kadarını. Bana aşık olduğunu söylemesi zaten en çok mutlu eden cümle oldu. Daha ne isterim ki. Sevdiğim insan yanımda çok şükür. Mutluyuz ve bana o kadar aşık ki. İki dakika ayrı kalamıyor. Yaptığınız, işlem inanılmaz tuttu. Sevdiğim insana kavuştum hocam. Sizin sayenizde çok mutluyum. Ailem ve çevrem de mutlu oldu. Kimse bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordu. Annemler de şaşırdı. Herkes şaşkın bende tabi ki. Allah sizden razı olsun hocam. Her şey için teşekkür ederim.