BALIKESİR Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BALIKESİR Garantili ve En iyi Medyum


BALIKESİR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. BALIKESİR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

21-03-2021

   Seren Liva - BALIKESİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Birçok hocaya gittim ama sizin kadar kesin çözüm sağlamadı hiçbiri hocam. Ne söylediyseniz hepsini yaptım ve sonuç harika oldu. Eşimle evliliğimizin 5. Yılıydı ve bir anda iş toplantıları var diyerek eve gelmemeye veya geç gelmeye başladı. Daha sonra da birçok bahane ile eve gelmediği zamanlarda oldu. Bir değil iki değil her gün neredeyse bu durumu yapıyordu. Birçok kez uyardım sordum ama hiçbir açıklama yapılmadı. Kendisi her zaman bahanelere sığınıyordu. Sonra ise bir anda eve hiç gelmemeye başladı. Aradığımda açmıyordu teli. Derken işyerinde bir sekreter ile konuştuğunu öğrendim. Ortak arkadaşım görmüş onları. Daha sonra da boşanalım dedi. Birçok kez ikna etmeye çalıştım ama fayda etmedi. Daha sonra da boşanmak için dava açtı. Tam boşanma sürecindeyken sizi tanıdım hocam. Dünyanın en şanslı insanıyım. İyi ki sizi tanımışım. Arkadaşım tavsiye etmişti sizi. Yaptığımız bağlama büyüsü için hazırladığımız tılsım 4. Günde etkisini göstermeye başladı. Çok kıs sürede beklediğim mutluluğa tekrar kavuştum. Ümidim kalmamıştı artık. Fakat bu kadar çabuk olabileceğini sanmıyordum. Ben 1 -2 aya bile razı iken 4 günde etkisi görülmeye başlandı. Eşim eve geldi ve artık benimle mutlu bir evlilik sürmek istediğini hiç kimsenin bunu bozmasına müsaade etmeyeceğini belirtti. Çok mutluyum.. Tekrar eskiye döndük ve istediğim her şey oldu sayenizde. Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun sizden.