Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü
Aşk ve eskisi gibi sevilememenin acısı kişide büyük bir bunalım yaratabilir. Özellikle bitme noktasına gelen evlilikler için tercih edilen bağlama büyüsü, ilişkiyi canlandırmanın ve kötü etkilerden uzaklaştırmanın en etkili yollarındandır.
Güvenilir bir medyuma yaptırılan bağlama büyüsü, çifte hayatı boyunca esenlik vererek eşlik eder. Elbette etkisi kısa sürecek olan büyülerle uğraşmayı istemeyiz, hocanın kapısını her 6 ayda bir aşındırmak ne kadar mantıklı olabilir ki? Ancak özellikle partnerin ruhsal iradesi standart insanlardan daha güçlüyse, medyum hoca, size 5 ya da 10 yıl arayla bu büyüyü yenilemeniz gerektiğini de söyleyebilir.
Bu büyüyü çiftlerden birinin diğerine yaptıracağı gibi, yakın akrabanın da kötü giden evliliğe gizli müdahale etmek için yaptırması muhtemeldir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
En etkili bağlama büyüsü malzemeleri şunlardır:
• İp
• Resim, tercihen çiftin birlikte çekildiği
• Mum
• Kağıt
• Domuz yağı
• Safran
• Partnerin sık kullandığı bir eşyası, tercihen iç çamaşırı olabilir. Burada kasıt, kıyafetin ya da eşyanın direkt vücuda temas ediyor olmasıdır. Diş fırçası, tarak tırnak makası gibi bir nesne de sadece kişi kendisi kullanıyorsa büyü için faydalanılabilir.
Medyum, bütün bu malzemeleri edindikten sonra, en etkili bağlama büyüsü çalışmasına başlayacaktır. Burada bazı tılsımlı sözleri, kişilerin ilişkideki durumlarına göre domuz yağı ya da mum kullanarak kağıda yazmak, medyumun en önemli işidir. Akabinde Allah’ın güzel 99 adından duruma uygun olanları duaya eklenir. Bundan sonra medyum hoca ile büyü yapılmasını talep eden kişi, medyum hocanın söylediği şekilde düzenli okumalar yapacaktır. Bu okumalar, bağlama büyüsü için genellikle sabah ezanından önce başlatılmalı ve ezan başlamadan bitirilmelidir. Medyumlar, hızlı sonuç veren bağlama büyüsü için okuma saatlerinin sabaha karşı 03.00 sularında olmasını öngörürler.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?
Gerçek bir medyum elinden çıkan bağlama büyüsünün etkileri neredeyse fark edilmez bile. Sadece çift arasında aşırı bir sevgi bağının ve büyü yapılan kişinin yaptırana aşırı düşkünlüğünün dışarıdan fark edilmesi muhtemeldir. Ancak kişinin ruhsal irade yetisi normal insanlara oranla fazlaca gelişmişse ya da çok ehil bir medyum bu büyüyü yapmadıysa, bazı etkiler, bir kişiye bağlama büyüsü yapıldığını anlamak konusunda yol gösterici olabilir:
• Normalde sık ağlayan biri değilse, en ufak bir şeye kişinin ağlaması
• Dalgınlık, aklındaki bir şeyi ya da elindeki nesnenin elinde olduğunu unutma hali.
• Anlık öfkeli hareketler
• Baş ağrısı, halsizlik, bazen ellerin titremesi ve biraz uykusuzluk
Genel olarak bu tür alametler, kişiye bağlama büyüsü yapıldığını gösterir. Ancak korkmamalısınız, bu işlemler sevdiğinizin hayatında sonsuza kadar süregelmez, ruhsal dengesi büyü etkisine alışırken yavaştan kaybolur. Bu etkiler aşırı derecedeyse ve rahatsız edici boyutlardaysa, işlemin yanlış ya da eksik yapılma riski doğabilir. Dolayısıyla derhal garantili bir medyum desteği alarak durumu düzeltmeniz gerekebilir.

Bir Kişiye Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?
Kesinlikle şüphe ettiğiniz bir durum varsa ve bu büyüyü fark edip bozdurmaya karar verdiyseniz, tecrübeli ve ilmi güçlü bir hocadan yardım alınız. Bu vurguyu sık sık yapıyoruz, çünkü internet çağındayız ve kendisini medyum gibi tanıtarak insanların paralarını almaya çalışan o kadar sahtekâr insan var, hocamıza dolandırılma sonrası denk gelen ve pek çok şeyini kaybetmiş o kadar umutsuz danışan geliyor ki… Üstelik bu tür dolandırıcı medyumlar, kişinin sadece duygularını sömürmek ve parasını almakla yetinmiyor, işlem yapmaya çalışıyorlar. Bilmeden yaptıkları işlemler sayesinde, “bazen de kendilerine bağımlı kılmak için bilerek” kişilere ruhanî varlıkları musallat ederek hayatlarını çekilmez hale getirebiliyorlar.
Bağlama büyüsü bozdurma konusunda, tıpkı büyüyü yapmakta olduğu gibi ilmi ve yetkisi bulunan hocamız, danışanının durumuna göre büyü bozma ve varsa kişinin üstündeki kötü etkilerden arınması için yardımcı olma yeterliliğine sahiptir. Sorununuz derdiniz her ne olursa olsun, hocamıza danışmadan medyum seçimini yapmamanızı tavsiye ederiz. Ve elbette, hocamız dışında diğer medyumları da üstün körü araştırarak, nasıl bir ilmî yeteneğe kendinizi bıraktığınızı fark etmenizi öneririz…

Müşteri Yorumları

14-05-2022

   Aleyna - ÇANKIRI

Konu:Bağlama Büyüsü

Benim gibi âşık olup, sevdiğini büyü ile elde etmeyi düşünen oldu mu. Benim adım, Aleyna. Ben memurum ve ailesel nedenlerden dolayı tayinimi aldırıp, şehir değiştirdim. Kısa bir süre sonra yerleştim ve küçük bir çevre edindim. O sırada da birisi ile tanıştım, resmen ona ilk görüşte âşık oldum. İlgisini çekmeye çalışıyordum, iş yerinde mümkün ola bildiğince açık giyiniyor, bakımlı biri olmaya çalışıyordum. Fakat bu onun ilgisini hiç çekmiyordu, Onunla daha da çok konuşuyor, istemsizce söylediği şeylere gülüyordum. Bu zaman dada onun sevgilisi olduğunu öğrendim, kız benden güzel, kibar değildi. Ben bu duruma daha da çok hırslandım ve onu elde etmek için her şeyi yapmayı deneyecektim. Her erkek sevdiğine başka bir erkek ilgi gösterirse onu daha çok korur, daha çok bağlanır diye düşündüm, oda benden hoşlanıyorsa ilgisinden anlayacak, işim daha da kolay olacaktı. Birisini bulup bunu denedim fakat başarılı olmamıştı, hatta daha da çok uzaklaştırdı. En mantıklısı ve doğrusu onunla konuşmak olacaktı ve bende öyle yaptım, baş başa kaldığımız bir zaman ondan hoşlandığımı, çok sevdiğimi söyledim. Bana sevgilisi olduğunu, onu çok sevdiğini söyledi ve arkadaş kalmamızı da ekledi. Onu unutmayı denedim, ama bunu başaramadım, nasıl unuta bilirdim ki her zaman birbirimizi görüyor, konuşmak zorunda kalıyorduk, unutmak şöyle dursun, ona daha da çok bağlandım. En son internette aşık etme taktiklerine bakarken saçma sapan şeyler görüp vaz geçmeyi düşündüm. Fakat bir sitede büyü ile bunun yapıldığını öğrendim. Annem babamı eve bağlamak için bu yolu deneyip başarılı olduğu aklıma geldi, bende neden buda olmasın diye düşündüm ve araştırmaya başladım. Dolandırıcı hoca çoktu ve çoğu da yalandı. Sonunda bu hocayı buldum ve hakkındaki yorumları okudum. İşini dürüstçe yapan biri olduğu kanaatine vardım ve onu aradım, biraz konuştuktan sonra bana güven verdi ve yanına gittim. Düşük bir miktara yapa bileceğini benimde kalbimi temiz tutup ona inanmam, söylediklerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptığım taktirde mümkün ola bileceğini söyledi. Dediklerine uydum ve bunu başardı. Arkadaşlar hoca gerçekten de dürüst ve işini çok iyi yapıyor sizde gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
11-12-2021

   Yelda Özdemir - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Deste hocamın sayesinde her şey düzeldi. 6 yıllık sevgilim bir anda ayrılmıştı benden. Deste hocam Allah sizden razı olsun. 3 aydır aramayan sormayan insan sizin yardımınız sayesinde aradı. Bağlama büyüsünün 16. gününde her şey istediğim gibi gitmeye başladı. Aramızda geçen diyalog eskisinden daha da iyi. Hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bizi barıştırdınız. Bağlama büyüsünde işlem yapar yapmaz ilk hafta ümidimi tam kesmişken bir anda 16. Gün her şey değişti. Bu sebeple de çok mutluyum. Birçok şey denemiştim ve faydası olmamıştı. Ama sizin yapmış olduğunuz işlem kısa sürede etkisini gösterdi. Eskiden benimle diyalog kurduğunda bu kadar sıcak ve sevgi dolu değildi. Fakat erkek arkadaşım şimdi bana inanılmaz aşık ve sevgi sözcükleri kullanıyor devamlı. Çevremdeki kimse inanmıyordu fakat şimdi herkes yakında evleneceğimi düşünüyor. Sizin sayenizde her şey süper gidiyor. Bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordum. Geçen hafta evlilik teklifi aldım hocam. Erkek arkadaşım ciddi düşüncelerini dile getirdi. Bu sebeple de bağlama büyüsü tuttu hocam. Sizin nefesiniz o kadar kuvvetli ki her şey istediğimden de iyi gidiyor. İyi ki varsınız Deste hocam. Birçok paragöz hoca mevcut iken siz harika bir insansınız hocam. Güvenilir bir hoca arıyorsanız Deste hocam hem güvenilir hem de yaptığı işlemler tutuyor tavsiye ediyorum. Bu sebeple de sağ olun hocam. Her şey için teşekkür ederim.
27-11-2021

   Sıla Tunç - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

4 Senelik evliliğim bitmişti. Dünya başıma yıkıldı sandım resmen. Eşimin ailesi kendini geri çekti. Hiçbir şekilde yardım etmedi. 7 aylık hamileydim birde.. Annem de babam da sırt çevirdi.. Eşim de aramayı sormayı kesti. Her şey ters giderken komşum sizi önerdi. Bende umudumu tam yitirmiştim ki siz çıktınız karşıma.. İyi ki tanıdım sizi hocam.. Bağlama büyüsü tutu. Hem de 12. Gün olmasına rağmen her şey değişti. Birçok tanıdığım şok oldu resmen.. Bende barışacağımızı beklemiyordum. Aradı ve özür diledi önce. Daha sonra da diğer yemek yedik buluşup. Eskisinden de çok sevdiğini dile getirdi. Bu kadar sene yaptığım her hata için özür dilerim dedi ve ağladı resmen.. ok mutluyum. Tarifi yok hocam bu mutluluğun. Çocuğum doğarken yanımdaydı. Hep ellerimi tuttu ve bana güç verdi. Yavrumuz dünyaya geldi ve o kadar mutluyuz ki istediğim her şey oldu daha ne isterim ki. Bu sebeple de sizin sayenizde çok mutluyuz hocam.. Evliliğim kurtuldu sizin sayenizde.. Çevrem de mutlu oldu. Bana sırtını dönen ailem de yanında artık. Herkes bir anda destek oldu. Allah sizden razı olsun. Tılsımın bu kadar hızlı tutacağını tahmin etmiyordum. Çevremde kim varsa sevdiğinden ayrılmış olan hepsine sizi tavsiye ediyorum. Denemediğim şey kalmamıştı ve hamilelik döneminde sıkıntılı bir süreçti yaşadığım. Ama çok şükür oğlum doğduğunda eşim yanımıza gelmişti artık. Bu bile bana inanılmaz güç veriyor. Çok teşekkür ederim hocam.
14-10-2021

   Nazan Uzun - MUŞ

Konu:Bağlama Büyüsü

Uzun yıllar süren bekar hayatının zorluğunu yaşamayan bilemez. Yaklaşık otuz beş yıldır yaşadığım ilişkilerin evlenme teklifi ile son bulmasını istiyor ancak bir türlü istediğim sonucu elde edemiyordum. Türk toplumunda evli olmayanlara, evlenemeyenlere ya da evlenmek istemeyenlere nasıl yorumlar yapıldığını tahmin etmek zor değil. Bana da o kadar kırıcı o kadar kötü yorumlar yaptılar ki psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Bende yuva kurmak istiyor, gelinlik giymek istiyordum. Bir süre sonra kendimi uğursuz görmeye başladım. Herkes istediğini elde ediyor ancak ben ilişkilerimi uzun da olsa kısa da olsa asla evlilik seviyesine getiremiyordum. İnternette bu konuda araştırma yaparken hocamın ismiyle karşılaştım. Bir de böyle sorunlar yaşayan kişilerin yaptırdığı bağlama büyüsünü gördüm. İkisini görüp sonrasında bu büyüyü yaptıranların yorumlarını da okuyunca son ilişkimde bağlama büyüsünü yaptırmaya heveslendim. Diyorum ya herkes gibi ilişkisini evlilik aşamasına kadar getirmek benim de hakkımdı. Üstelik evlenmek istediğim insanı bulduğumu da düşünüyordum. Neyse, hocamı aradım ve bana uygun olan bir saate randevu aldım. Ardından hocam ne istiyorsa yerine getirdim. İnanır mısınız bilmem ama bağlama büyüsünü yaptırdıktan iki ay sonra hayallerimdeki gibi bir evlenme teklifi aldım. Önümüzdeki ayın on beşinde düğünümüz olacak. Benim gibi şanssızlıklarla dolu bir yaşam sürüyorsanız hocamla iletişime geçin. Kaderi değiştiremiyoruz ama elimizden geleni yapmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Şimdi çok mutluyum. Hocamdan Allah razı olsun.
13-08-2021

   Eyşan Büyük - ADANA

Konu:Bağlama Büyüsü

Gitmediğim hoca kalmamıştı derdime derman siz oldunuz hocam. İyi ki tavsiye etmişler sizi. Çok zor zamanlar geçirdim ve 2 yıllık süreci çok zor atlattım. Eşimle görücü usulü evlenmiştik. Fakat zamanla birbirimizi sevdik. Mutluyduk… Eşim iş yerinden bir kadınla konuşmaya başladı ve o kadının yanına taşındı. Beni ve çocuklarımı bir anda terk etti. Fakat bu süreçte kayınvalidem çok destek oldu bana. Allah razı olsun ondan da. Eşim 2 yıl o kadınla yaşadı. Boşanma sürecimiz uzadı. Bu sebeple de beklemedeydi her şey. Kayınvalidem çok çabaladı yengem ve kaynım da çaba sarf etti fakat hiç kimseyi dinlemedi. 2 seneyi nasıl geçirdiğimi bilmiyorum. Çalışmaya tekrar başladım ve eve hiç gelmedi bu süreçte. En sonunda kardeşimin arkadaşı sizi tavsiye etti. İyi ki tanıdım sizi hocam. Eşim 2 yıldır aramadı sormadı derken bir anda siz bağlama büyüsü için yaptığınız tılsımın 6. Günüydü aradı. Bu kadar kısa sürede sonuç alabileceğimi bilmiyordum. Ailem ve arkadaşlarım bile ümidi kes dediler ama sizin sayenizde yuvam kurtuldu. Tılsım etkisini gösterdi. Bağlama büyüsü inanılmaz etkiliymiş. Sizi tanıdıktan sonra her şey değişti hocam. Eşim binlerce kez özür diledi. Yalvardı yakardı barışalım diye. Şu an bir dediğimi iki etmiyor. Bu sebeple de çok mutluyum. O kadın aramak istedi eşimi ama engelledi o kadını ve telefonu da bana verdi. Artık hiç kimsenin yuvamızı yıkmasını istemiyorum dedi. Her şey için çok sağ olun hocam. Allah razı olsun.
02-08-2021

   Olcay Şahin - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocamla ilk kez iki yıl önce bir büyü için buluşmuştum. O zamanlar nasıl heyecanlı olduğumu hiç unutmuyorum. İlk kez büyü yaptırmaya gelmiş olan herkes gibi benim de dizlerim ve ellerim korkudan titriyordu. Deste hocam ilk olarak benimle sakince konuştu, o atmosferde sakinliği ve huzuru bulmak benim için son derece rahatlatıcı olmuştu. Ardından o zamanlar ki sevgilim şimdiki eşim için bağlama büyüsü yaptırdık. Her kadın gibi ben de sevgilimin bana bağlı olmasını, benden başka kimseyi gözünün görmemesini ve her istediğimi koşulsuz şartsız yapmasını istiyordum. Çok şükür iki yıldır bağlama büyüsünün etkileriyle birlikte sözümden çıkmayan, bana bağlı olan ve benden başkasını görmeyen bir adamla birlikteyim. Kocam diye söylemiyorum ama büyüyü yaptırdıktan sonra sadece bana karşı değil genel hayat düzenine karşı da çok fazla değişimi oldu. Kendisinin ona büyü yaptırdığımdan haberi yok. Haber versem büyünün etkisinde azalma olur belki diye söylemiyorum ancak büyüyü yaptırdığıma hiç pişman değilim. Bu zamana kadar herhangi bir kötü etkisini de görmedim. Hocama 2 yılın ardından tekrar teşekkür etmek için bu yorumu yapıyorum. Bana olan desteğiniz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca yaptığınız yardımı hiçbir zaman unutmayacağım. Sizin gibi bir medyumla karşılaştığım, sahte medyumlara para harcamadığım ve en önemlisi de bağlama büyüsünün etkisini bu kadar net bir şekilde gördüğüm için çok şanslıyım.
12-06-2021

   Harika Polat - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Anneannem bağlama büyüsünün çok eski zamanlara dayandığını söylemişti. Anneannem ilk kez söylediği zaman ilgimi çeken bu büyüyü zaman içerisinde araştırmaya başladım. Dini nikah kıyılırken, asma kilit kilitlenirken ya da damadın bacağına ip bağlanırken gibi pek çok şekilde bu büyünün gerçekleştirilme yöntemi olduğunu öğrendim. Küçük yaştan itibaren büyüyle ilgili olunca insan büyü konusunda oldukça cesaretli oluyor. Aşık olup kısa bir süre sonra terk edilince gözümü karartıp bağlama büyüsü yaptırabileceğim bir medyum arayışı içerisine girdim. İnternette onlarca medyum numarası olsa da deste hocanın yorumlarını görünce kendisinden yardım almak istedim diyebilirim. Sonuçta ne kadar çok yorum o kadar çok memnuniyet ve bilgi diyebiliriz. Deste hocayı aradıktan sonra sağ olsun bana kısa süre içerisinde randevu oluşturdu. İlk görüşmemizi gerçekten çok net hatırlıyorum. Genç bir kız ve oldukça anlayışlı bir medyum nasıl konuşursa o kadar detaylı ve kibar bir konuşma geçti aramızda. Sonra bağlamak istediğim kişi ile ilgili birkaç bilgi verdim. Bu bağlama büyüsü sanıldığı gibi çok uzun sürelerde falan yapılmıyor. Deste hocanın istediği şeyleri eksiksiz götürürseniz çok kısa süre içerisinde bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bende aşkından öldüğüm ancak beni yarı yolda bırakan kişiye bağlama büyüsü yaptırdım. Sonucunda şimdilik geri dönüşlerin olduğu, yalvarmadan bir gün geçmeyen, peşimde deli divana olan bir insanla baş başayım. Kesinlikle Deste hocadan yardım alabilirsiniz.
28-05-2021

   Aybüke Ata - ÇANAKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam bin kez teşekkür etsem azdır size… Allah razı olsun iyi ki varsınız. Tavsiye ile sizi tanıdım fakat harika bir insansınız. Yaptığınız bağlama büyüsü o kadar sağlam bir şekilde tuttu ki.. Yapılan işlemin 3. günü her şey istediğim gibi gitmeye başladı. Eşimle 10 yıllık evliyiz fakat kayınvalidem baştan beri beni kabul etmedi. Bunun sebebini asla çözemedim. Benim yerime eşimin başka bir kız ile evlenmesini istedi. Bizi ayırmak istedi.. Fakat ben yine de saygıda kusur etmedim.. Gün geçtikçe eşimin başına ekşidi ve ayrılmamız için baskı yaptı. Daha sonra ise eşim evi terk etti.. Zamanla hiç aramamaya başladı.. Her şey durup dururken gelişti. Bu kadar kısa sürede neden bana karşı soğuk davranmaya başladı derken bir kadın olduğunu anladım.. Annesinin daha önce evlendirmek istediği bir kızdı.. Daha sonra aramaz sormaz oldu ve tamamen bitti diye düşündüm. Fakat sizi iyi ki tanımışım hocam.. Bana umutlarımı tekrar geri verdiniz.. Kocam 9.gün aradı vazgeçtiğini söyledi. Boşanmak istemediğini beni çok sevdiğini söyledi. Her şey o kadar kesin gibi gözüküyordu ki. Yaptığınız işlem tuttu hocam hem de ikinci haftada tuttu. Bu sebeple de sizden Allah razı olsun. İyi ki varsınız. İşleriniz hep rast gitsin hocam. Sizin gibi hoca tanımadım. Herkese tavsiye ediyorum. Yaptığınız işlem sayesinde yuvam yıkılmadı. Çok teşekkürler hocam.
24-03-2021

   Öykü Çakır - İZMİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Birçok hocaya gittim fakat kısa sürede etkisini görmemiştim. Kısa süre önce Deste hocaya geldim. Fakat bu kadar hızlı ilerleyeceğini bilmiyordum herşeyin. Kocamla ayrılma aşamasına gelmiştik. 3. Kişi sebebi ile kocam avukata başvurmuş boşanmak istediğini belirtti. Fakat biz birbirimize büyük bir aşk ile bağlanmıştık. 10 yılık evliliğimiz başka biri yüzünden bitmek üzereydi. Daha sonra kayınvalidem de bana karşı cephe aldı. Durup dururken bir anda gelişen sebeplerden dolayı kocamı kaybetmek üzereyken tavsiye üzerine Deste hocamı buldum. İyi ki de tavsiye vesilesi ile bulmuşum. Kuvvetli nefesi ile bağlama büyüsü yaptı. Bu kadar hızlı bir şekilde gelişeceğini bilmiyordum. Her şey bir anda süper gitmeye başladı. Önce kocam o kadından uzaklaştı. Daha sonra da annesine beni çok sevdiğini tekrar barışmak istediğini belirtmiş. Kayınvalidem beni aradı ve evine davet etti. Gittiğimde sanki o kadın değil yerine başka biri gelmiş gibi davrandı. O kadar güzel karşıladı ki beni bir anda şaşırdım. Deste hoca sayesinde kısa sürede istediğim her şey oldu. Çocuklarım da eskisi gibi mutlu. Çok şükür hocam yuvam sizin sayenizde kurtuldu. Kocam artık eskisinden daha bağlı bana karşı daha sevgi dolu. Bu sebeple de istediğim her şey zamanla oldu. Hem de eskisinden daha iyi gidiyor evliliğim. Herkese tavsiye ederim. Deste hoca gibi kısa sürede bağlama büyüsü yapan hoca bulmak zor.
21-03-2021

   Seren Liva - BALIKESİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Birçok hocaya gittim ama sizin kadar kesin çözüm sağlamadı hiçbiri hocam. Ne söylediyseniz hepsini yaptım ve sonuç harika oldu. Eşimle evliliğimizin 5. Yılıydı ve bir anda iş toplantıları var diyerek eve gelmemeye veya geç gelmeye başladı. Daha sonra da birçok bahane ile eve gelmediği zamanlarda oldu. Bir değil iki değil her gün neredeyse bu durumu yapıyordu. Birçok kez uyardım sordum ama hiçbir açıklama yapılmadı. Kendisi her zaman bahanelere sığınıyordu. Sonra ise bir anda eve hiç gelmemeye başladı. Aradığımda açmıyordu teli. Derken işyerinde bir sekreter ile konuştuğunu öğrendim. Ortak arkadaşım görmüş onları. Daha sonra da boşanalım dedi. Birçok kez ikna etmeye çalıştım ama fayda etmedi. Daha sonra da boşanmak için dava açtı. Tam boşanma sürecindeyken sizi tanıdım hocam. Dünyanın en şanslı insanıyım. İyi ki sizi tanımışım. Arkadaşım tavsiye etmişti sizi. Yaptığımız bağlama büyüsü için hazırladığımız tılsım 4. Günde etkisini göstermeye başladı. Çok kıs sürede beklediğim mutluluğa tekrar kavuştum. Ümidim kalmamıştı artık. Fakat bu kadar çabuk olabileceğini sanmıyordum. Ben 1 -2 aya bile razı iken 4 günde etkisi görülmeye başlandı. Eşim eve geldi ve artık benimle mutlu bir evlilik sürmek istediğini hiç kimsenin bunu bozmasına müsaade etmeyeceğini belirtti. Çok mutluyum.. Tekrar eskiye döndük ve istediğim her şey oldu sayenizde. Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun sizden.
10-02-2021

   Can Kaya - İZMİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam yaptığınız tılsım işe yaradı. Hem de kısa sürede. Nasıl bu kadar kısa zamanda olduğunu anlayamıyorum. Beklediğimden de kısa zaman sürdü. Sevgilimle çok mutluyduk. Fakat bir anda benden uzaklaşmıştı. Ailemle tanıştıydı en son ve ciddi bir düşüncesi vardı.. Ne oldu da bu kadar uzaklaşmıştı anlayamıyorum. Elimden gelen her şeyi yaptım fakat çare olmadı. Arkadaşlarım bile durumun farkındaydı.. Mutlu oluruz evleniriz diye düşünmüştüm. Fakat 1,5 yıllık konuşmanın ardından hemen ayrılmak beni yıprattı. Kahreden şey ise o kadar birbirimizi seviyorduk her şey nasıl bu kadar kısa sürede bitebilirdi.. Teyzemin tanıdığı bir arkadaşı vasıtasıyla sizi tanımak nasip oldu. İyi ki de tanımışım. Bağlama büyüsü için hazırladığınız tılsım için dediğiniz her şeyi yaptım hocam. Beklediğimden de iyi gitti her şey. Allah sizden bin kere razı olsun. Erkek arkadaşım şimdi peşimde pervane.. Bu kadar kısa sürede olacağını hiç sanmıyordum. Yaptığınız bağlama büyüsü o kadar kısa sürede etkisini göstermeye başladı ki ben bile şaşırdım. Beklediğimden de hızlı gitti her şet. Artık benden ayrılmak gibi bir düşüncesi yok. Tam tersine evlenmek istiyor. Hem de çok ciddi artık eskisi gibi değil. Aramızın düzelmesi ve beni çok sevmesi sizin sayenizde hocam. Bu kadar mutlu olacağımı hiç düşünmemiştim. Beklediğimden de hızlı gelişti. Tısımı yapalı daha 9. Gün olmasına rağmen çok şaşkınım gelişen güzel şeylere karşı.. Bu kadarını bende beklemiyordum. Ok teşekkür ederim hocam emeğiniz büyük.
11-12-2020

   Sultan Muslu - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Deste Hocam, işinin ehli harika bir hoca gerçekten. Benim için hazırladığı bağlama büyüsü için tılsım çok kısa sürede etkisini gösterdi. İlk hafta belirtiler ortaya çıkınca çok mutlu oldum. Hocam, şu an mutluysam sizin sayenizde. Birçok şey denedim ama nişanlım en son başkasıyla konuşmaya başlayıp nişanı atmıştı. Artık her şey bitti sanmışken bir anda istediğim gibi yoluna girdi her şey. Ailem dahi nişanlımı istemez olmuştu bana yaptıklarından dolayı. Çevrem devamlı üzüldüğümü görünce kahroluyordu. Gitmediğim hoca kalmamıştı. İyi ki sizi tanıdım hocam. Siz benim hayallerimi gerçekleştirdiniz tekrar eskiye döndü her şey sizin sayenizde. Bu sebeple de çok mutluyum. Nişanlım, tılsımı sizinle ilk yaptığımız süreçte geri döndü. Bende çok şaşırdım. Hiç beklemiyordum. Deste hocam çok etkili bir tılsım olduğunu ve her şeyin eskisinden daha güzel olacağını söylemiştiniz. Fakat dediğiniz gibi oldu hocam. Siz inle tılsımı hazırladıktan sonra 3.gün başladı her şey. Sonrada gerisi hızlıca geldi. Nişanlım barışmak istediğini ve beni çok sevdiğini söyledi. O kadını bıraktı. Bu sebeple de eski mutluluğumuza döndük. Hatta eskisinden bile daha çok mutluyuz. Birçok kişi ümitlenme demişti ama şimdi çevremdekilerde şaşkın. Ben bile ümit etmemiştim. Sizin sayenizde her şey eskisinden de iyi oldu hocam. Düğüne az kaldı. Ellerinizden öpmeye geleceğim. Hayatımı değiştirdiniz resmen. Tam mutsuzken şimdi gelecekle ilgili hayaller kuruyorum. Çevremde sıkıntılı bir süreç yaşayan görünce hemen sizi tavsiye ediyorum. Siz olmasanız şimdi ne yapardım bilmiyorum. Nişanlım eskisinden bile daha anlayışlı sevgi dolu. Çok teşekkür ederim Deste hocam, iyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun.
30-06-2020

   Damla Yakaza - UŞAK

Konu:Bağlama Büyüsü

Evlenmek istediğim kişi bir türlü beni sevmemişti. Görücü usulü evlendik. Fakat ben aşık olduğum halde yüreğinde bana karşı hiç sevgi yoktu. Bu sebeple de birçok hocaya gittim. Fakat gittiğim hocaların hiçbiri sonuca bağlayamadı durumu. Yıllardan beri çok uğraştım didindim. Ama maalesef hiçbir şey olmadı derken Deste hocamı buldum. Çevremde gidenler vardı. Çok etkili yaptığı tılsımlar dedi gidenler. Bir kere daha şansımı deniyim dedim. Deste hocam beni görür görmez durumumu anladı. Daha anlatmama gerek bile kalmadan. İlk kez böyle bir şey yaşadım. Bu kadar etkili bir hoca daha önce görmemiştim. Gider gitmez durumumu anlayarak bana çok yardımcı oldu sağ olsun hocam. Tılsımı yaptı ve neler yapmam gerektiğini detaylıca anlattı. Hemen yaptım söylediklerini. Fakat bu kadar kısa sürede etki edeceğini bilmiyordum. Çok mutluyum. Her zaman beni sevmesini istemiştim eşimin. İlk kez hocamın dediklerini yapar yapmaz ikinci gün tesir etmeye başladı. Eşim ilk kez beni sevdiğini söyledi. Bu kadar hızlı etki edeceğini sanmamıştım. İlk kez gözlerinde ki ışığı ve bana olan sevgisini gördüm. O kadar mutluyum ki anlatamam. Hocamızın sayesinde istediğim dileğim oldu. Bu sebeple de Deste hocam harika bir insan. İyi ki sizi tanımışım hocam. Hayatım değişti. Eşimle artık çok mutluyuz. Sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim Deste hocam. Allah razı olsun sizden.
25-05-2020

   Lale Yazıcı - YALOVA

Konu:Bağlama Büyüsü

Her türlü büyü ve danışmanlık hizmeti için güvenebileceğim tek kişi Deste hocamdır. Kendisi bu zamana kadar gittiğim en iyi medyum diyebilirim. Bu zamana kadar diyorum çünkü o kadar çok kişinin kapısını çaldım ki! Kendisini medyum olarak tanıtan ancak yalancıdan, dolandırıcıdan farksız olmayan çok kişi ile karşılaştım. Çok şükür hocamın kapısını çaldığım zaman ne maddiyatla beni bunalttı ne de başıma gelenleri dinlerken saçma sapan yorumlar yaptı. Kendisi insanın halinden anlayan, çaresizliğine çözüm bulmaya çalışan ve büyü konusunda da oldukça deneyimli olan bir medyum. Her türlü büyüyü yapmasını da sonucunda nelerle karşılaşabileceğinizi de biliyor. Bu yüzden yurt dışından ve yurt içinde 81 ilden müşterileri mevcut. Biraz büyüye ilginiz varsa zaten Deste hocamın ismini duymuşsunuzdur. Kendisinden bağlama büyüsü için yardım aldığımda sonucunda harika şeyler yaşayacağımı biliyordum. Şu an çok iyi giden bir evliliğe ve benim peşimden ayrılmayan, gözü benden başkasını görmeyen, ne söylesem ikiletmeden yapan bir eşe sahibim. Deste hocam olduğu sürece sırtımın asla yere gelmeyeceğini biliyorum. Medyum arıyor ancak güveneceğiniz bir kişi bulamıyorsanız tek telefon ile her şeye ulaşabilirsiniz. Zaten hocam en kısa süre içerisinde randevu oluşturarak yardımcı olmaya çalışıyor. Umarım bağlama büyüsü konusunda herkes benim gibi eşsiz sonuçlar alabilir. Aklıma her geldiğinde hocamdan Allah razı olsun diyorum. Kesinlikle Deste hocama ve benim için yaptıklarına minnettarım.
28-02-2020

   Melike Akkaş - DÜZCE

Konu:Bağlama Büyüsü

Kusursuz giden bir evliliğin nasıl yıkıldığına şahit olduğumu anlatsam sanırım herkes şok olur. Biz eşimle 10 yıl önce birbirine aşık olarak evlenen bir çiftiz. Birbirimizden başkasını gözümüz görmez, kimseyle ilgimiz de alakamız da yoktur. Evimizin kapısını kapatır hiçbir şeye karışmadan kendi yağımızda kavrularak yaşarız. 10 yılın sonunda ben bir şeylerin ters gitmeye başladığını, farklılaştığını ve aramızın eskisi kadar iyi olmadığını fark ettim. Eşimin sevgisinden de kendi sevgimden de hiç şüphem yoktu. Aile büyüklerime durumu anlattığımda benim kadar onlar da çok şaşırdılar. Dediğim gibi birbirimizin aşkından deli olan, bir yere asla ayrı ayrı gitmeyen, sürekli arayıp soran ve arasından su sızmayan bir ilişkinin içerisindeydik. Sonra aile büyüklerimden biri bir hocaya gitmemi tavsiye etti. O zamana kadar aklımda hiç böyle bir durum yoktu. Hocaya gitmeyi de büyü yaptırmayı da düşünmemiştim. Deste hocama geldiğimde bana büyü yaptırıldığını bu yüzden ilişkimin tam tersine gittiğini hatta büyüyü yaptıran kişiyi bile söyledi. İlk aşamada ben böyle bir şeye ihtimal dahi vermedim. Sonra Deste hocamın özel olduğunu için söyleyemeyeceğim bir cümlesi ile evimi aradım. Evden hocamın da söylediği gibi bir muska buldum. Muskayı bulduktan sonra hemen hocamla konuşup tekrar geldim. Yardımcı olduğu için bu süreçte bana yol gösterdiği için öyle minnettarım ki söyleyeceklerimi karışık bir şekilde anlatmak zorunda kalıyorum. Büyüyü birlikte bozduk ve aramızdaki ilişkiyi güçlendirmesi adına bağlama büyüsü yaptırdım. Şimdi çok şükür evliliğim daha iyiye gidiyor.
02-02-2020

   Burhan Kuşcu - ANTALYA

Konu:Bağlama Büyüsü

Zamanında gitmediğim hoca kalmadı ama derdime çareyi Deste hocam buldu. Her zaman sevdiğim kızın karşılık vermesini bekledim. Çocukluk aşkımdı. Çok şükür istediğim oldu. Birçok şey denedim hocalara da gittim. Fakat fayda etmedi. İstediğim hayal ettiğim hiçbir şey olmamıştı. Ta ki Deste hocayı bulana kadar. Yengem çok söyledi. Dedi işinin ehli bir hoca var diye. Bu sebeple de yengem vesilesi ile tanıdım hocamı. İyi ki de gitmişim. Hocam bağlama büyüsü için tılsım yaptı ve her şey o kadar hızlı gelişti ki ben bile şaşırdım. Bu sebeple de çok mutlu oldum. Sevdiğim kişi de beni seviyor artık. Nişan yaptık. Yakında evleneceğiz. Hocam sağ olun iyi ki varsınız. Hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Her şey sizin sayenizde. Eğer bugün mutlu olduysam sizin sayenizde oldu. Ailem de çok sevindi. Bağlama büyüsü çok etkiliymiş. Daha ilk iki günde çok güzel şeyler oldu. Bu sebeple de her zaman fark yaratan bir hoca kendisi. Diğer hocalar gibi değil. Allah razı olsun Deste hocam. Sevdiğim insana kavuşturdun ya daha ne isterim ki. O kadar mutluyum ki Deste hocamın yaptığı tılsım tutuyor hem de ben canlı örneğiyim. Sevdiğim insana kavuşturdu hocam beni. Yıllarca sevdiğim insanı bekledim. Fakat bu kadar hızlı gerçekleşeceğine inanmıyordum. Hayallerimi gerçekleştirdiniz. Hocam tuttuğunuz altın olsun. İyi ki varsınız.