ZONGULDAK Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ZONGULDAK Garantili ve En iyi Medyum


ZONGULDAK Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ZONGULDAK Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

10-09-2021

   İlayda Çoban - ZONGULDAK

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Yıllardır yaşadığım o kadar kalp kırıklığını hocam sayesinde atlattım. Psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Öyle zor dönemlerden geçiyordum ki ne yapacağını bilmeyen, nereye gideceğini bilmeyen sadece savrulan bir kayık gibiydim. Aile dostumuz benim durumumu görünce hocamın ismini verdi. 29 yaşındayım ancak bu zamana kadar ne bir büyü yaptırdım ne de büyücüye, medyuma, hocaya gittim. Korkarım zaten böyle şeylerden ama öyle bir duruma geldim ki elimden başka bir şey gelmedi. Sanki ayaklarım beni hocama götürdü. Bir gün uyandım hocama mesaj attım. Dedim ki bana bir yol gösterin ne yapmam gerekiyor? İlk önce benimle sakince konuştu ardından bana bir randevu oluşturduk. En kısa süre içerisinde kalktım hocamın yanına geldim. Daha onu görür görmez içimde bir his oluştu. Bunu size nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Kime söylesem büyü yapılan yerde farklı hissetmen çok normal dedi ancak bu his öyle böyle bir his değildi. Hocamla ilk olarak başımdan geçenler hakkında konuştuk. Yaşadığım her şeyi, hayatımı alt üst eden ilişkimi ve pek çok detay ona en ince ayrıntısına kadar anlattım. Sonra nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bana en ince ayrıntısına kadar bilgi verdi. Ardından benim için uygun olan büyünün adet kanı büyüsü olduğuna karar verip büyüyü uyguladık. O kadar kısa süre içerisinde olumlu dönüşler aldım ki bunca yıldır hocamla karşılaşmadığımız için üzülüyorum.
17-08-2021

   Buse Karahan - ZONGULDAK

Konu:Aşk Muskası

Deste Hoca çok uzun süredir araştırdığım ve yatırmak istediğim aşk büyüsünü yaptı. İlk etapta yaptırıp yatırmamak konusunda oldukça kararsızdım. Etki gösterecek mi? Etki gösterecekse ne zaman gösterecek? Acaba bir zararı olur mu? Gibi sorular kafamı kurcalıyordu. Aşk büyüsü öncesinde bana yapmam gereken her şeyi anlatarak içimin rahatlamasını sağladı. Büyü sonrasında da uygulamam gereken her şeyi anlatınca içim bir nebze olsun rahatladı diyebilirim. Şu an büyünün 5. Günündeyiz. Beni aramayan, sormayan eski nişanlımdan uzun süre sonra ilk kez mesaj ve hediye aldım. Büyünün etkisini bu kadar kısa süre içerisinde göstereceğine hiç inanmazdım. Deste hocam her ne kadar bana söylese de ben uzun bir sürenin sonunda haber, mesaj ya da geri dönüş alacağımı düşünüyordum. Eğer aklınızda soru işareti varsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız deste hocanın aşk büyüsünü öneririm. Aklınıza takılan her soruyu, korkularınızı ve endişenizi dile getirebilirsiniz. Maddiyat düşkünü olup sorduğunuz soruların cevabını alamadığınız hocaların aksine elinden geldiği kadar yardımcı oluyor. Böyle bir konunun ve aşk büyüsünün şakaya gelmeyeceğini düşünüyorum. Aşk büyüsünü deste hocama yaptırmam verdiğim en doğru kararlardan biri diyebilirim. Büyüden sonra ne endişem, ne korkum ne de herhangi bir soru işaretim kaldı. Geriye sadece arkama yaslanmak ve beni yarı yolda bırakan eski nişanlımın kapımda ağlamasını, af dilemesini ve kendini affettirmek için çabalamasını izlemek kaldı.