Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü
Evliliklerin yıkılmaktan kurtulması ya da biten ilişkinin eski haline döndürülmesi bazen salt kişinin çabalarıyla olmaz, bir medyumdan gideni geri getirme büyüsü desteği almak da gerekebilir. Bildiğiniz gibi medyumlar sayesinde bir kişinin iradesini bir oranda değiştirebiliriz. Bu irade değişimleri hayırlı bir neden ile yapılırsa ak, kötü niyetle yapılırsa kara büyü olarak adlandırılır. Geri getirme büyüsü, hayırlı niyetlerle yapılan bir işlemdir. Eğer doğru bir medyumdan destek alınarak yapıldıysa ve medyum sizin durumunuza birebir hakimse, bu büyünün etkileri ölünceye kadar sizin o kişiyle mutluluğunuz için devam edecektir. Bu büyüyü kişi partnerine yaptıracağı gibi, çiftin biriyle kan bağı olan kişi, kendi akrabasının diğer kişiyle mutlu olması ve barışmaları için de yaptırabilir. Ancak her 2 farklı yapım işleminde de çeşitli farklılıklara dikkat edilmesi gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Medyumlar, büyüyü yaptıracak olan kişinin çiftken yaşadıklarına ve yaptıkları bakımdan edindikleri bilgilere göre, en etkili geri getirme büyüsü malzemelerinde ve yapılışında bazı farklılıklar uygular. Bakım yapmadan bir büyüye asla başlanmaz, çünkü işlemin muhatabı olan kişinin üstünde farklı bir ruhanî varlık etkisinin olup olmadığının bilinmesi gerekir. Genel olarak geri getirme büyüsü yapılışı:
• Çiftin birlikte çekildikleri bir resim. Eğer buna erişim yoksa, partnerlerden birinin her iki partneri çizmesi istenebilir.
• Sevgilinin ya da giden eşin ana adı, doğum günü
• Ayrılığın şiddetine, mesafesine, çiftte bıraktığı etkiye göre medyumun seçeceği şifa ayetleri ve yazacağı özel tılsımlar: Bu tılsımların hangileri olduğuna ve neyin nerede kullanılmasına ışık tutan bazı ilimler vardır. Havass, hüddam ve Ledün ilmi gibi.
• Uygun yerlere yerleştirilecek, periyodik zamanda ve belirli bir sayıda zikredilecek 99 Esma içinden duruma uygun seçilenler
• Kişinin ve hocanın birlikte yapacakları okumalar
• Hocanın ruhanî varlıklarla iletişime geçmesi ve giden eşi geri getirmek için çalışmayı tamamlaması
Bütün bunlar, ayrılığınızın durumuna göre 3 gün ile 21 gün arasında sürer. Durumunuza göre hangi büyü malzemelerinin kullanılacağı, hangi duaların okunacağı ve sizin tam olarak yapmanız gerekenler hocanız tarafından size iletilecektir.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri
Bir kişinin üzerinde etkili geri getirme büyüsü olduğunu anlamanın bazı yolları vardır. Eğer yakınınızda ya da kendinizde bu büyü olduğundan şüpheleniyorsanız şu belirtileri gözlemleyiniz:
• Halsizlik ve baş ağrılarında artış
• Değişken ruh hali
• Aşırı iştah değişimi
• Kabuslar
• Kişilere ters davranmanın artması
• Bazen kişinin kalbinin boğazında atması.
Böyle bir durumda geri getirme büyüsü bozdurma işlemi için güvenilir bir medyuma gerek duyarsınız. Lütfen, içinde bulunduğunuz bu kötü durumdan kurtulmak adına iyice araştırma yapmadan bir hoca ile çalışmaya başlamayın, gerçekten uzman olmayan dolandırıcı kişiler hem paranızı hem zamanınızı kaybetmenize sebep olabilir. Üstelik bilmeden işlem yapmayı deneyecek olurlarsa, bulunduğunuz olumsuz etkilerin sonu cin musallatına kadar da varabilir.

Geri Getirme Büyüsü Uzman Medyum Hocalar
İnternette birçok medyum hoca bulunur. Ancak hepsinin gerçek ve güvenilir medyum olmadığını herkes bilebilir. Kişilerin yorumlarından, geçmiş referanslarından ve görüşürken takındığı tavırlardan, sizin için yardım edebilecek medyumu kendiniz seçmeniz gerekir. Eğer bir ayrılığın sancısından rahatsızsanız ve bir çözüm arıyorsanız, araştırmalarınızı yaparken hocamızı da değerlendirebilirsiniz. Havass ve Hüddam başta olmak üzere gizli ilimlerin hemen hepsine hakimdir ve sonuç alınmayan bir işlemi kesinlikle yapmamasıyla tanınır. Diğerleri gibi para konuşmak yerine, o işlemin oluru yoksa bunu hiç çekinmeden danışanına belirterek, danışanının sonradan yaptırdığı işlemden pişman olmasının önüne geçer. Geri getirme büyüleri konusunda oldukça tecrübeli olan hocamız, kendisine gelen yorumlardan da anlaşılacağı gibi sorununuza çözüm bulmak için elinden geleni yapacaktır.

Müşteri Yorumları

14-02-2022

   Sevil Reşkin - ANTALYA

Konu:Geri Getirme Büyüsü

30 Yıllık eşim evden gideli birkaç ay olmuştu. Önceleri arkadaşlarıyla Kıbrıs’a giderek kumar oynamayla başlayan çatırdamalar, sonrasında evden tamamen uzaklaşmayla başladı. Bu beni ve çocukları çok fazla yıpratmaya başladı. 29 sene hiç böyle şeylerle işi olmayan adam, şimdi bambaşka biri olup çıkmıştı sanki. Çaresizlikten delirmek üzereydim. Çocuklarıma çok fazla bir şey yansıtmamaya çalışsam da artık dayanamıyor ve eşim çocukları aradığında ona yalvar yakar dönmesini söylüyordum ama hep hayır cevabını veriyordu. Kumar batağı bizi daha da fazla etkilemeye başlamıştı. Hem kafa dağıtmak hem dertleşmek için iş yerinden bir arkadaşımla birlikte bir pazar günü kahve içmeye çıktık. Bana medyumumuzdan bahsettiğinde kesinlikle kabul etmedim. Beni böyle şeylere bulaştırmaması konusunda da uyardım. Bana yaptığı iyiliği hayatım boyunca unutamayacağımı bilseydim hiç böyle sert çıkışmazdım. Hiç kendimi kötü hissetmemem gerektiğini, sadece yuvamı kurtarma niyetiyle bu yola çıktığımı söyleyince de kabul ettim. Hocamızdan randevu aldık ve kocamın artık eve dönmesini istediğimi söyledim. Geri getirme büyüsüyle kısa bir süre sonra kısa bir süre sonra evine geldi. Hayatımın bu en mutlu günlerinden birini hocamıza borçluyum. Allah kendisinden razı olsun. Bütün dualarım onunla birlikte. Çocuklarım, eşim ve ben artık çok mutluyuz. Eşim kumarı bıraktı, bu da hocam sayesinde oldu. Kendisi pek çok insanın yuvasını kurtararak, hayatını değiştiriyor. Bu işi gönülden yapan hocamın ellerinden öperim.
06-10-2021

   Derya Ulu - NİĞDE

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Herkese selamlar. Benim ergenlikte olan bir oğlum var. Ondan neler çekiyorum bir bilseniz. Asi hareketler, ben bilirim demeler, hatta bizi beğenmeme halleri beni yıldırdı. Son günlerde de terk eder giderim bu evi demeye başaldı. Biz anne baba olarak ona ne kadar iyi davransak da oğlum bize o kadar kötü davranıyor. Dövsen olmaz sövsen olmaz türünde yani. Ne yapacağımı bilemezken bir sabah odasında bir not buldum. Evi terk ettiğini ve bizden bıktığını yazıyordu. Dünyam başıma yıkıldı. Daha 18 yaşında bile değil. Napar nereye gider ya da kötü işlere bulaşırsa ya başına kötü bişey gelirse naparız. Hemen karakola gittik durumu bildirdik. Kayıp ilanı verdik. Bir hafta geçti ama ses yok. Napabilirim daha başka diye düşünürken komşumun aklına bir şey geldi. O daha önce Deste hocama gitmiş farklı bir konuda yardım almış. Onun bu işi çözebileceğini ve bana hıyardım edeceğini söyledi. Hemen olur dedim. Hangi yol oğlumu bana getirirse kabulüm neticede ben bir anneyim. Hocama gittik. Ağlayarak durumumu anlattım. Bana sen üzülme dedi. Hemen geri getirme büyüsü yaparım ve oğluna kavuşursun dedi. Bunun için büyünün tutacağına inanmalısın sonra da sabırla beklemelisin dedi. Her dediğini yaptım. Sonra ne mi oldu? Yaklaşık 20 gün kadar sonra oğlum eve geri döndü boynumuza sarıldı yanlış yaptım affedin beni dedi. Nasıl sevbindim bir bilseniz. Sağ olun hocam oğlumu bize geri verdiniz. Size minnettarız.
30-08-2021

   Dilara Kuru - KARS

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Ben 20 yıllık evli bir kadınım. Eşim beni genç bir kadın için terk etti. Bu beraberliğin yakında biteceğini düşünürken eve boşanma kağıdı geldi. Eşim benden boşanmak istiyordu. Ama ben ondan boşanmak istemiyorum. Çünkü o olmadan kendimi kanatsız kuş gibi hissederim. Hata yapmış başka kadınlara gitmiş olabilir. Ben onu yine de affederim. Beni sakın suçlamayın çünlü kocam olmadan nasıl yaşanır nasıl hayat sürülür hiç bilmiyorum. Eve bakan o, geçimi sağlayan o, erkeksiz ev olur mu hiç gibi düşünceler içindeyim. Benim durumumdan haberdar olan komşum geçenlerde bana bir akıl verdi ve bana da bu akıl iyi gibi geldi. Bir medyum hoca varmış, geri getirme büyüleri yaparak dağılan yuvaları bile toparlıyormuş. Neden benim yuvamı da kurtar masın diye düşündüm. Komşuma beni o medyum hocaya götür dedim. Medyum hocam meğer siz ne kadar anlayışlı ve akıllı biriymişsiniz. Benim sorunlarımı dinlediniz ve hemen çözüm buluruz dediniz. Söylediğini de yaptı. Hemen geri getirme büyüsü ile kocamın geri dönmesi için harekete geçti. Ben büyünün tutup tutmayacağından emin değildim. Yaşayıp göreceğiz diye düşünürken birkaç hafta geçti. Bir sabah kapı çaldı kocam elinde valizi ile kapıdaydı. Nasıl da pişman olmuş nasıl da beni affet diye yalvarıyor. Hemen onu içeri aldım sarıldık ağlaştık. Hocam kocamı bana geri getirdiniz Allah sizden razı olsun.
12-07-2021

   Züleyha Şimşek - UŞAK

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Bizim durumumuz çok güzel başlayan ama sonrasında her şeyin değiştiği bir süreç oldu. Sevdiğim adamla her şeyi birlikte yapıyor ve planlıyorduk. Sonrasında hayatımızdaki dengeler birden değişti. Evlenme kararı aldığımız aylardan kısa bir süre önce şiddetli kavgalarımız, tartışmalarımız başladı. Bu huzursuzluk giderek daha da arttığı için artık yapacağımız bir şey kalmadı. Nişanlıydık ve birlikte yaşıyorduk. Sevdiğim adam bütün eşyalarını toplayarak, şiddetli bir kavga sonrası evden gitti. Aslında birbirimizi çok seviyor ve böyle olmasını hiç istemiyorduk. Uzunca bir süre sevgilim eve gelmedi. Bana benden artık çok soğuduğuna dair bir mesaj attı ve sonra hiçbir şekilde haber vermedi. Çok üzgündüm, aynı zamanda da ne yapmam gerektiğini düşünüp duruyordum. Düğün günü gelmiş çatmış hatta geçmişti bile. Davetlilere düğünü iptal ettiğimizi bile haber verdik. Sürekli ağlıyordum ama ne yapacağımı bilemeden ruh gibi gezinerek hayatımı geçiriyordum. Hocamızı arkadaşımın annesi aracılığıyla tanıdım. Arkadaşım kendisinden bahsedince önce itiraz ettim. Böyle şeyler bana göre değil diye hiç oralı olmadım. Arkadaşımın ısrarı üzerine hocamızdan randevu aldık. Geri getirme büyüsüyle hayatımızda sanki bambaşka bir sayfa açıldı. Bunu hiç kimseye bir zararı olmayan bir yol olduğunu anlayınca da kesinlikle ikna oldum. Zamanlamayı iyi ayarladığım için hiçbir sorun olmadan süreç aktı ve gitti. Sevgilim kısa süre sonra beni aradı ve nasıl böyle bir şey yaptığını anlamadığını, beni çok özlediğini, eve dönmek istediğini söyledi. Allah hocamızın her şeyi gönlüne göre versin diyorum.
17-05-2021

   Mustafa Kara - KAYSERİ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Merhabalar benim adım Mustafa. Eşimi çok sevmeme rağmen beni terk edip annesine gitti. Aramızda büyük sorunlar da yoktu. Sadece ailesinn etkisinde kalarak kısa süre önce gerçekleşen yuvamızı yıkmak istiyor. Ben eşimi çok seviyorum ve onun bana geri dönmesini de çok istiyorum. Benim iyi birisi olmadığımı eşimin ailesi ona söyleyip duruyor. Halbuki eşimi memnun etmek için var gücümle çalışıyorum ama fazla para kazanamıyorum. Eşimin ailesi de zengin. Zaten evliliğimize de onay vermemişlerdi. Benim opnu kandırdığımı ve aklını çeldiğimi söyleyip duruyorlar. Eşimle severek evlendik ama onun hislerinde zamanla değişiklikler ortaya çıktı. Sanıyorum zengin hayatını ona veremediğim için benimle evlendiğine pişman oldu. Neticede aç değiliz açık değiliz sadece lüks bir hayat yaşayamıyoruz. Ama eşimi hep sevdim hala seviyorum. Terk edilmişliğin verdiği üzüntü ile ne yapsam diye düşünürken aklıma eşimin geri dömnmesi için büyü yaptırmak geldi. Başka hiçbşr şey onu geri döndürmedi. Deste hocamı araştırmalarım sonucunda buldum. Ona sıkıntımı anlattım. Bana hiç tasalanma üzülme dedi. Eşin kısa süre sonra sana döneck dedi. Geri getirme büyüsü yapıldı. Büyü için eşimin resmi yeterli oldu. Sonra beklemeye başladım. Kısa bir zaman sonra eşim beni aradı ve konuşmak istediğini söyledi ben de eve çağırdım. Bana pişman olduğunu ve beni çok sevdiğini söyledi. Ben de ona evine geri dön dedim. Şimdi birlikteyiz hocam. Size çok teşekkür ederim.
30-03-2021

   Pelin Tekin - KAYSERİ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Hocam sayesinde sevgilimle aram hiç olmadığı kadar iyi diyebilirim. Hayatımız yurt dışından Türkiye’ye dönme kararıyla değişti. Almanya’da yaşayan Türkler olarak erkek arkadaşımla evlendiğimizde ülkemize dönme ve orada yaşama kararı almıştık. Almanya’ya alışmış insanlar olarak radikal bir karar aldığımızın da farkındaydık. Almanya’da düğünümüz oldu ve balayına ülkemize geldik. Burası bize çok iyi gelecek diye düşünürken daha balayında eşimdeki değişimleri görmeye başladım. En ufak şeylerden tartışma çıkarıyor, sanki bilerek benden uzaklaşıyordu. Balayı bitip, tuttuğumuz eve döndüğümüzde sudan sebeplerden çıkan kavgalarımız artık daha da yükselmeye başladı. Eşimin evi terk ettiği gece sinir krizleri geçirmeye başladım ve artık dönmesini beklemekten başka yapacak bir şeyim yoktu. Allah hocamızı karşıma çıkarsın diye ülkeme döndüğümü düşünmeye şimdi başladım diyorum. Umutsuzluğumun yerini umut alsın diye buralarda karşılaşma fırsatımız oldu. Deliler gibi araştırma yapmaya başladım. Nereye gidebilirim, neresi bana şifa olur diye düşünürken medyumumuzla karşılaşmak her şeyi değiştirdi. Geri getirme büyüsüyle birlikte eşim sanki bir melek oldu. Çalışmalarımıza başlayalı 20 gün kadar olmuştu ki, eşim sanki bir anda kendine geldi. Eve döndüğünden beri her şey yoluna girdi. Allah yüce gönüllü hocamın yolunu açık etsin. Seanslarımız bitti ama eşimin ilgisi ve aşkı devam ediyor. Gözüm kapalı tavsiye edeceğim insanlardan biri olarak hocama danışın ve yuvanızı kurtarın derim. Her kuruş kendisine helal olsun.
22-02-2021

   Defne Üsküf - TEKİRDAĞ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Hayat ne getirir ne götürür elbette bilinmez ama benim ailemin üstündeki kara bulutlar bizi dağıtmaya yetti de arttı bile. Hem çok normal hem de çok güzel bir hayatımız varken, bir kaza tüm hayatımızı bambaşka bir yöne çevirdi. Eşim uzun yol kamyon şoförüdür. Kendisi yola çıktığı zaman belli bir süre eve gelmez. O gece de aynı şekilde yolda olduğu zamanlardan biriydi. Sabaha karşı telefonun çalışıyla uyandım ama çok irkilmiştim telefonun çalışına. Eşim kaza yapmış, hastaneden aradılar. Kaburgasında çatlak ve kırık varmış ve aslına bakılırsa ucuz atlatmış. Eşim eve geldi ve birkaç hafta dinlenmesi gerektiği için evde kalacaktı. Ben çalıştığım için bir bakıcı tutma kararı aldık. Yaşayacaklarım aklımın ucundan geçmezdi. Genç ve güzel bakıcı eşimin aklını başından almış meğerse. İlişkileri başlamış ve duygusal bağa dönüşmüş. Öğrendiğimde hamileydim. Eşimin iyileşme sürecinde evden her şeylerini alıp çıkmışlar. Öğrendiğimde yıkıldım. Hocamızla karşılaşmamız da tesadüf oldu. Komşum da kendi ailevi sorunları için hocamızdan randevu alırken bana da aldı. Allah hocamdan razı olsun ki, ne bakıcı kadın kaldı artık hayatımızda ne de eşimin huysuzlukları. O kadından vazgeçen eşim kendini affettirdi. Yuvasına döndü. Hocamın yaptığı geri getirme büyüsüyle her şeye sıfırdan başladık. Mutluluğuma kavuşmam sizi sayenizdedir hocam. Elleriniz dert görmesin. Geri getirme büyüsünde üzerinize başka birini tanımıyorum.
30-01-2021

   Cansu Aksu - ESKİŞEHİR

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Ben nişanlı bir geç kızım. Kısa zaman önce nişanlandığım erkek yüzüğü bir tanıdık aracılığı ile geri gönderdi. Hiçbir açıklama yapmadan nişanı attı yani. Ben duruma çok şaşırdım. Hemen nişanlımı aradım. Telefon açılmadı. Defalarca aradım ama açan olmadı. Halbuki biz birbirimizi sevmiştik ve ailelere açılıp olayı resmileştirmiştik. Noldu da nişan attı ki acaba. Hep bunları düşündüm durdum. Nişanlım farklı şehirde yaşıyor. Annesini aradım ilk önceleri telefonu açmadı, sonra benim ısrarlı aramama dayanamdı ve açtı. Neden böyle olduğunu ve nişanlımın nerde olduğunu sordum. Bana dedi ki kızım biz de şaşkınız. Ama oğlum yanlış karar verdiğini seninle evlenmek istemediğini, önceden aşık olduğu kıza hislerinin bitmediği söyledi dedi. Nasıl yani nişanlım başkasını mı seviyormuş ve ben bunu anlamamışım. Benim çok üzüldüğümü gören teyzem kızım düş önüme Deste hocama gidiyoruz dedi. Hocam bunu çözer dedi. Ben de kime gittiğimizi bilmeden teyzemin peşine takıldım. Meğerse medyum hocaya gitmişiz. Hemen gerekli bilgileri medyum hocamıza sunduk. Hocam demesin mi nişanlında büyü var diye. Meğer benden soğutma büyüsü yapılmış. O yüzden terk etmiş ve o kıza gitmiş. Teyzem o büyünün bozulmasını hocamdan talep etti. Medyum hocam büyü bozmak için gerekli malzemeleri getirdi ve büyüyü bozdum dedi. Sana geri dönmezse tekrar gelin dedi. Birkça hafta sonra nişanlım geri döndü. Yanlış yaptım nasıl yaptım bilmiyorum dedi. Şimdi evlenmemize bir hafta kaldı hocam. Beni bu sıkıntılı durumdan kurtardınız sağ olun…
25-10-2020

   Ece Demir - İSTANBUL

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Merhaba ben 20 yaşında bekar birisiyim. Başımdan geçen olayı size anlatmak istiyorum. Annem ve babamın 25 yıllık evliliği var. Ama babam geçenlerde annemden ayrılmak istediğini söylüyordu ben de kulak misafiri oldum. Yasıl yani diye düşündüm. Böyle bir şey nasıl olabilirdi. Halbuki onlar gayet iyi geçiniyorlardı. Acaba ben mi fark etmemiştim aralarının kötü olduğunu. Annem ayrılmak istemediğini söylüyordu. Aradan 2 gün geçti babam evi terk etti. Ne yapar nereye gider ne oldu bu adama diye kendi kendime sorup dururken aklıma bir fikir geldi. Bu konularda uzman kişiler medyumlar diye duymuştum. Onlar neden, niçin gibi sorulara cevap verebiliyorlarmış. Hatta babamın geri dönmesi için de bazı büyüler de yapılıyormuş. Bunları internetten öğrendim. Medyum sayfalarında gezinirken sizin sayfanız bana daha ciddi ve iyi geldi hocam. İyi bir medyumla çalışmak istiyordum çünkü sorunuma çözüm bulmalıydım. Annem de üzülmemeliydi. Hocama telefon ettim randevu talep ettim. Yanına gittim hatta fazla paramın olmadığını bile söyledim. O da para için yapılmaz bu işler, neticede hayır işi ve evliliğin kurtulması önemli olan dedi. Babam için geri getirme büyüsü yaptı. Artık bekle dedi bana. 1 ay dolmadan babam eve geri döndü. Ben onun geleceğinden emindim çünkü size güvendim hocam. Siz ne dediyseniz çıktı. Pişman olduğunu söyledi evini özlediğini dedi. Babamı ben de çok özlemişim. Sağ olun hocam her şeyi size borçluyum.
20-04-2020

   Ceyda Kır - SİİRT

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Maddi durumumuz ayrı bir ev için yeterli olmadığı için kayınvalidemlerle birlikte yaşıyoruz. Eşim iflas etmeden önce her şey çok güzeldi. Ayakkabı dükkanımız hayli hayli bize yeterli kazanç getiriyordu. Eşimin arkadaş çevresi çoktur. İş yoğunluğu ve stresiyle onu devamlı alkollü ortamlara davet eden arkadaşlarının yanına gitmeye başladı. Önceleri hiç böyle alışkanlıkları olmayan adam eve sarhoş geliyor, bana bir zararı olmasa da yavaş yavaş ailesinden uzaklaşıyordu. Önceleri neden böyle olduğu konusunda soru sorabilirken, giderek eve çok nadir uğramaya başladığı için sorgulama da yapamamaya başladım. Paramız günden güne bitmeye, dükkandan elde ettiğimiz kazanç günlük olarak eve girmeden bitmeye başladı. Günümüzün malum krizi nedeniyle de artık dükkan da kalmadı. Sonradan öğrendim ki, eşimin hayatında başka biri daha varmış. Bu beni maddiyattan daha fazla etkiledi. Elimizde avucumuzda hiçbir şey kalmayana kadar tükettik ve eşim artık o kadına gitmişti. Benim sürekli maddiyat sıkıntısı konuşmalarımdan rahatsız oluyormuş. Kayınvalidem de bu konuda çok üzgün olduğu için araştırmaya başladı. Komşusu medyumumuzu önerdikten sonra denemekten ne çıkar dedik. Geri getirme büyüsü üzerine çalışmaya başladıktan sonra kesinlikle hayatımız düzeldi. Eşim o kadından ayrılıp eve dönmek istediğini, affetmem için gerekirse ayaklarıma kapanacağını söyledi. Eve geldi ve artık her şey eskisinden daha iyi. Dükkanı toparlayana kadar kayınvalidemlerle yaşıyoruz ama mutluyuz. Her şey oluna girecek. Hocamın şifasından yararlanmayı herkese tavsiye ediyorum.