72 Saatte Aşk Büyüsü

72 Saatte Aşk Büyüsü

 

72 saatte aşk büyüsü ile örnek olarak boşandığınız eşinizi hızlıca hayatınıza geri getirebilir, kendinize aşık edebilirsiniz. Ayrıca ailelerine vefasız olanlar bile bu büyü ile evlerine ve çocuklarına bağlı hale gelebilirler. 72 saatte aşk büyüsü etki açısından son derece güçlü bir büyüdür. Sonuç olarak, nitelikli ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde hoş olmayan sorunlar ortaya çıkabilir. Ayrıca bu durumda büyü etkisiz olacaktır. Bu tür büyüler üstünde usta olan uzmanlar ile iletişime geçerek dileklerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu büyü, eşinizin veya sevgilinizin 72 saat içinde geri döneceğini garanti eder. Bu büyü için özel işlemler ve tılsım gereklidir. Sonuç olarak, uzmanların kontrol ettiği ilk şeylerden biri bunlardır. Uygun işlem tamamlandıktan sonra büyü yastığın altına yerleştirilmelidir. Bu işlemlerden sonraki 72 saat dolmadan talepleriniz yerine gelecektir. Ancak akılda tutulması gereken ilk şey, işlemlerin uzmanlar tarafından ele alınmasıdır.

 

72 Saatte Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

72 saatte aşk büyüsüne hazırlık olarak bazı dualar okunmalıdır. Bu dualar belirli zamanlarda okunmalıdır. Uzmanlar bu süreyi tanımlamışlardır. Bu dualar okunduktan sonra tılsımlar yapılır. Bir sonraki adım, tılsımı bir taşın altına gömmektir. Bu adımlar tamamlandıktan sonra büyü kısa süre içerisinde işlemeye başlayacak ve sevdiğiniz kişi size geri dönecektir.

 

72 saatte aşk büyüsünün nasıl yapıldığını öğrenmek için bir uzman ile görüşmek çok önemlidir. Bunun dışında şu işlemler de yapılabilir:

 

Ortama giden kişinin adı ve annenin adı verilir.

Muhabbet yıldızları bağlanır.

Uzmana tılsım ve dua yapması için malzemeler verilir.

Ortamın öngördüğü yöntemler takip edilir.

Uygun büyü ile ömür boyu bir bağ oluşturulur.

 72 Saatte Aşk Büyüsünü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Bu büyünün işlemesi için yapan kişinin mutlaka uzman olması gerekir. Aksi takdirde, olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. 72 saatte aşk büyüsünün ilk ve en temel şartı budur. Mesleğinde uzman olan psişik hocamız daha önce bağlama büyüleri ile çalışmıştır. Sizin ilk önce yapmanız gereken şey ise uzman ile iletişime geçerek dileklerinizin gerçekleşmesini sağlamak olacaktır. Ayrıca dikkat etmeniz gereken şey ise 72 saatte aşk büyüsü doğru yapıldığı takdirde bu büyüyü bozmak imkansızdır.

Müşteri Yorumları

14-08-2022

   Güler - BURSA

Konu:72 Saatte Aşk Büyüsü

Selam, benim adım, Güler. Üniversiteye gidiyorum, teyzemlerin evi üniversiteye çok yakın ve bu yüzdende ben onlarda kalıyorum. Teyzem, eniştem ve kuzenlerimle de çok iyi anlaşıyor, vakit geçiriyorum. Son zamanlarda eniştem eve gelmeyi azaltıp, geceleri başka bir yerde kalıyordu. Bu duruma teyzemde bende üzülüyorduk, ben arada bir benden dolayımı evine gelmek istemiyor diye düşünüyor, o zaman önceden nasıl geliyordu diyor, konuyu kapatıyorum. Bir gün eniştem geldiğinde çok sıkışmış ve montunu falan yere atıp gitti. Montu asmak için yerden aldım ve üzerinde kadın parfümü ve kıl olduğunu fark ettim. Teyzeme söyleyip de tartışma çıkartmak istemedim, çünkü benim yanlış anlama ihtimalimde vardı. Sessiz kaldım ve eniştemin bir açıklama yapmasını bekledim, ama eniştem bu konuyla ilgili bir şey söylemeyip uyumaya gitti. Yarın ben eniştemi takip etmeye başladım ve o gün bir kadınla buluşmadı. Onu gözlemeye devam ettim ve teyzemi aldattığını öğrendim. Hemen telefonumu çıkarıp, gizlice fotoğraflarını çektim. Teyzeme söylemek için eve gittim, fakat kuzenlerin annesinden ya da babasından ayrılmalarını da istemiyordum, çünkü onlar küçük, bir o kadarda günahsızdı. Kendi kendime muska veya büyü gibi bir şeyle eniştemi tekrardan teyzeme aşık etsem, oda tekrardan evine, teyzeme dönse diye düşünmeye başladım. Uzun ve güzel bir araştırmadan sonra bu hocayı buldum. Diğer hocalar gibi sahtekâr değildi. Hemen aradım ve yanına gittim ve hoca benden biraz bilgi aldı ve eniştemi teyzeme tekrardan aşık ettirdi. Allah sizden kat ve kat razı olsun hocam, sayenizde eniştem evine döndü ve teyzeme ilk günkü gibi aşık. Arkadaşlar sizlerde hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz. Sayesinde teyzem ve eniştem çok mutlu.