BİTLİS Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BİTLİS Garantili ve En iyi Medyum


BİTLİS Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. BİTLİS Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

09-05-2022

   Esma Yıldırım - BİTLİS

Konu:Sabun Büyüsü

Siz hiç aldatıldığınız adamı geri kazanmanın çaresizliğini yaşadınız mı? Esma ben, 40 yaşındayım ve gözümü eşimde açtım. 4 çocuğum var ellerinizden öper. Benim hocamla tanışmam, eşimin beni gençten bir kızla aldatması ile başladı. Kızdan bahsediyordu yanımda, aşağılıyordu beni. Çok geceler eve gelmiyordu. Bana kadın olamadığımı, kırıştığımı söylüyordu ama ona o kadar çocuk verip kahrını ben çekmiştim, doğal değil mi bu? Hocamı tanıdığımda işler gerçekten kötüydü. Dayaklar, küfürler, kadınlığıma hakaretler… Komşum Zeynep, hocama kayınvalidesinin kendine yaptırdığı büyüyü bozdurmak için rastlamış. Bana önerdi. Allah razı olsun Zeynep’ten de hocamdan da. Hocamızdan duyduğum kadarıyla, o kız zengin olduğu için kocamı elde etmek istemiş. Benden soğuması için soğutma büyüsü yaptırmış. Hocamla birlikte çalışarak bu büyünün etkilerinden kurtulmak için uygulamalar yaptık. Rabbime şükür sadece 7 gün içinde evliliğim kurtuldu. Hocamızın dediğine göre bu iş sade inanmak ve duaların tılsımlarını bilenden doğru ilacı almakla olacakmış. Dediğini yaptım. Kalbimle inandım ve söylediklerini harfiyen yerine getirdim. Eşim çok pişman, çok üzgün. Benim yuvam hocamız sayesinde kurtuldu, ben çocuklarımla sokakta kalmadım. Allah bin kere razı olsun. Eğer siz de işini bilen, dürüst ve ilim sahibi bir medyum arıyorsanız, işleme girmeden hocamıza da bir kez danışın. Siz de fark edeceksiniz ki diğer sahtekârlar gibi uydurma işlemler yapmıyor. Ne yapacağını biliyor ve olmayacak işlem için çalışmıyor.
17-02-2022

   Zekiye Göksun - BİTLİS

Konu:Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü yaptırarak Deste hocam yardımıyla bütün dertlerimden kurtuldum. Eşim sürekli olarak gözü dışarda bir kadından diğerine giden bir adamdı. Şimdi yamacımdan ayrılmıyor. Bu süreç beni çok yıpratsa bile şimdi geldiğimiz durumdan çok memnunum. Eşimle ilk tanıştığımızda birbirine aşık olan ve kısa sürede evlenen bir çifttik. Ancak zaman geçip çoluk çocuğa karışınca bir şeyler oldu adama. Önce eve geç gelmeye başladı, daha sonra ise hiç gelmemeye başladı. Üç haftasa bir gelip kıyafet alıp gidiyordu. Ne çocuklarına ne de bana karşı ilgisi vardı. Aç mıyız tok muyuz adamın umrunda değildi. Hayatında başkasının olduğundan emin olduktan sonra kimse tutamadı daha beni o evde. Kalktım annemin evine gittim. Anneme olanı bitine anlatınca sana dedi büyü lazım kızım. Ben böyle şeylerden çok korkarım normalde hiç istemem büyü hoca işlerini. Ama Deste hocam öyle bir derman oldu ki derdime. Ona gittiğimde annemle birlikte diğer hocayım diye geçinen insanlardan ne kadar farklı olduğunu anladım. Önce beni dinledi ve anlamaya çalıştı. Daha sonra soğutma büyüsü yaptık kocamın sevgilisine. İşimizi sağlama alalım diye kocamada bi güzel soğutma büyüsü yaptık. Adamın hareketleri 360 derece değişti. Kapıma kadar geldi geri dön ne olur diye. Bende tabi hemen affetmedim önce bi cefasını çeksin dedim. Baktım gerçekten büyü işe yaramış o kadının mahallesine bile uğramıyor, evime geri döndüm. Deste hocam sayesinde şimdi mutlu bir aile olduk gül gibi geçiniyoruz. Her şey için hocama teşekkür ediyorum.