AKSARAY Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

AKSARAY Garantili ve En iyi Medyum


AKSARAY Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. AKSARAY Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

08-01-2021

   Nehir Nurdoğan - AKSARAY

Konu:Aşk Muskası

Eşimle uzun yıllar bir evin içinde yabancı gibiydik. Görücü usulü evliliğin verdiği birbirini daha az tanıma ve çekimserlik bizim hayatımızda adeta buzlaşmış bir hal almıştı. Haliyle bir sıcaklık ve samimiyet de söz konusu olmuyordu. Gün içinde pek konuşmuyor ve akşam işten eve geldiğimize de yemeklerimizi yiyip, bir köşeye çekiliyorduk. Bu uzun süre bu şekilde devam etti. Hayatımız uzun yıllar iki yabancı gibi devam etti. Artık çıldırma noktasına geldiğimde ne yapacağımı bilemez halde sağa sola sormaya, danışmaya başladım. Bir çözüm bulamadığım gibi daha da kötü duruma geliyordum. Ne yapacağımı bilemez halde çocukluk arkadaşıma evliliğimin gidişatından bahsettim. Her şeyin çözümü olduğunu, Deste Hoca diye birinin bu konuyu çözebileceğini söyledi. Apar topar Deste Hocadan randevu talep ettim. İçten içe nasıl bu işin çözüleceğini düşünsem de güven verdi. Aşk büyüsüyle karı-koca arasındaki bağlılığı arttırdı ve artık biz görücü usulüyle evlenmiş, birbirini tanımayan iki yabancı olmaktan çok birbirini dinleyen, anlayan ve gün geçtikçe sevmeye başlayan iki genç olarak hayatımıza devam ediyoruz. Deste Hocayı karşıma çıkaran Allah’a her gün şükrediyorum ki, onunla yollarımız kesişti. Yaptığı çalışmalar esnasında size her şekilde yardımcı olup, sizi rahatlatmak için uğraşıyor ve tedirginliğinizi üstünüzden atmak için elinden geleni yapıyor. Aşk büyüsü denildiğinde kesinlikle emin ellerde olacağınızın teminatıyla Deste Hocamla görüşmenizi gönülden tavsiye ederim.