TUNCELİ Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

TUNCELİ Garantili ve En iyi Medyum


TUNCELİ Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. TUNCELİ Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

11-10-2021

   Müge Sert - TUNCELİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Bu yıl ilk kez hocam aracılığıyla adet kanı büyüsü yaptırdım. İlk başta ben sadece tek bir yöntemle bu büyünün yapıldığını zannediyordum ama öyle değilmiş. Hocam büyünün farklı yollarla da yapılabildiğini söyleyince biz bir diğer yolunu kullandık. Allah razı olsun büyüden sonra kocam bana çok çok daha iyi davranmaya başladı. Aramızdaki tüm problemleri çözdük, çözüme kavuşturduk diyebilirim. Ufak tefek sorunlar herkeste olduğu gibi bizde de var ama büyük oranda ilerleme kazandığımızı söyleyebilirim. Artık pek çok şey beklediğimden ve hayal ettiğimden daha iyi. Kendisine ne desem az kalacak sadece Allah razı olsun diyebiliyorum. Yardımları ve o kadar korkmama rağmen benim için uğraşması gerçekten takdire şayan. Evliliğimi bir yıl önce yaptırdığım adet kanı büyüsü ile kurtardım. Böyle bir büyünün varlığından bile haberdar değilken şimdi eşimle birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşantımız var. Ne istesem yapıyor, gözü benden başkasını görmüyor. Eğer tereddüt eden ve büyünün işe yarayıp yaramadığı konusunda endişe eden varsa hocamla iletişime geçsin. En doğru ve güzel şekilde açıkladıktan sonra büyüyü yapıyor. Allah razı olsun hocam iyi ki varsınız. İyi ki yolum sizinle kesişmiş. Büyü yapıyorum diye insanları kandırmadığınız için ve kesin sonuç verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Allah sizden binlerce kez razı olsun. Gerçekten sizin sayenizde evliliğim kurtuldu.
07-11-2020

   Sevinç Kocabıyık - TUNCELİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Medyum hocam size yorum yapmaya nereden başlayacağımı inanın ki bilmiyorum. Siz benim hayatımın kahramanısınız. Sizinle tanışmadan önce ben bir hiçtim. Sevgilimle aramız bozulmuş benden ayrılmak istediğini söylüyordu. Sevgilim benim için bu hayattaki en önemli değerdi. Onsuz bir hayatı asla düşünemiyor, sürekli olarak onu düşünüp, onunla ilgileniyordum. Sevgilim bana bir gün ortada hiçbir sebep yokken ayrılmak istediğini söyledi. Ona yalvardım, senden ayrılamam seni çok seviyorum dedim. O da biraz ara verelim diyerek aramıza mesafe sokmuş oldu. Sevgilimle ayrıldıktan sonra hayat benim için büsbütün değişmiş oldu. Hayatım artık sıkıcı bir hale gelmişti. Hayatımın değerini kaybetmek beni derinden sarsmıştı, ben artık yaşayan bir ölüydüm. Sadece nefes alıyor ve yemek yiyordum. İşte tam bu durumlarda medyum hocamla tanışma fırsatına sahip oldum. Canım hocam benimle her daim yakından ilgilendi ve bütün süreçte benim yanımda yer aldı. Medyum hocama içimde bulunduğum durumu anlattıktan sonra bana adet kanı büyüsü yapma teklifinde bulundu. Daha önce hiçbir büyü yaptırmadığım için oldukça endişe duyuyordum. Fakat medyum hocam beni bütün süreç hakkında bilgilendirerek gerekli açıklamalarda bulundu. Böylelikle ben de büyüye onay vermiş oldum. Büyüye onay verdikten sonra medyum hoca büyüyü titiz bir çalışma eşliğinde gerçekleştirdi. Büyünün yapılışının üzerinden 2 gün geçtikten sonra sevgilim beni arayarak köpek gibi pişmanım beni affet diyerek telefonda bana yalvardı. Böylelikle sevgilimle aramızdaki bütün ilişki tekrardan başlamış oldu.