Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Yakınlarımızdan birinin ısrarla rahatsız edilmesi ya da sevmediğimiz bir kişi tarafından sürekli rahatsız edilmemiz karşısında ne yapacağımızı bilemeyiz. Saplantılı aşıkların ve ailelerin onay vermedikleri ilişkilerin gerektiği gibi sonlanması adına soğutma büyüsü yaptırmak büyük önem taşır. Medyumlar, kişilerin birbirlerinden soğuyarak aralarındaki iletişimin kopması için muska, büyü ya da vefk çalışması yapabilirler. Buna karar verirken, büyüyü bozdurmamanız halinde geri dönülmez bir uzaklık olacağını unutmayın. Anlık bir kararla soğutma büyüsü yaptırmak, hem aile içi dengelerde hem kişiler arası ilişkilerde orta uzun vadede dönüşü olmayan bir nefrete yol açabilir.

Soğutma Büyüsü Yapılışı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
Çok etkili soğutma büyüsü, kişiler arası büyük bir nefret getirir. Bu nedenle yaptırırken dikkat edilmesi gerekir. Eğer büyü yapılışında hata yaparsanız, kendinize de sizden soğutmak istediğiniz o kişiye de hayatı zindan edebilirsiniz. Bu tür büyülerde, ruhanî varlıklardan kişilerin etkileşiminin kesilmesi konusunda yardım alınır. Soğutma büyüsü malzemeleri ve yapılışı şöyledir:
Medyum, araları açılması istenen 2 kişiye ait resimleri taraftan talep eder. 2 çubuk, safran, özel mürekkep, bazı durumlarda bir hayvanın pisliği ya da yine bazı vakalar için kişilerden birinin pis bir eşyası kullanılabilir. Eşleri ayırmak, arkadaşları ayırmak, aile içine soğukluk katmak gibi pek çok amaçlarla yapılabilen soğutma büyüsü, her amaç için farklı ritüellere sahiptir ve gizli ilimlere vakıf olan kişilerce bu ritüeller sır gibi saklanır. Bunun sebebi, bilinçsiz ellere büyülerin geçmeleri ve kötü amaçlar için kullanılmalarıdır. Soğutma büyüsü için akşam ezanı ile yatsı ezanı arasında kalan vakitte okuma yapılması önerilir ve medyumun söylediği gün ve saatlerde, hocanızla beraber sizler de okumalarınızı yapmalısınız. Elbette soğutma büyüsü yaptıranlar dilerlerse büyü ile ilgili bir şey yapmadan her şeyi medyum hocaya bırakabilirler. Ancak yapılan büyünün gücünün artması ve hızlı tesir etmesi için yaptıran kişinin de zikirleri ve okumaları önemli olacaktır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır, Belirtileri?
Bir kişiye soğutma büyüsü yapıldığını anlamanın yolları düşünülürse, şüphesiz akla ilk olarak 2 kişi arasında karşı konulmaz nefret gelir. Güçlü ellerden çıkan soğutma büyülerinde, çiftler ölesiye, öldüresiye birbirlerinden nefret ederler. Bunun dışında şunlar, bir kişinin üzerinde soğutma işlemi olduğuna işarettir:
• Sık gelen dalgınlık hali
• Ellerde titreme, olmadık yerlerde uyuma isteği, bazı durumlara aşırı tahammülsüzlük
• Baş ağrısı, dönmesi halsizlik
Bu belirtiler kişi üzerinde farklı büyü çalışmalarının da göstergesi olabilir. Fark ettiğinizde, ilmine güvendiğiniz bir hocadan durumunuz için destek isteyiniz. Soğutma büyüsü yapan hocalar, büyü hakkında sizlere en doğru bilgileri ulaştığınızda zaten kendiliğinden verecektir.

Soğutma Büyüsü Kime Yaptırılır?
Çaresizsiniz ve son çareniz bir medyum hoca. Bu durum o kadar çok tanıdık ki, bize her gün birçok danışan başvuruyor ve soğutma büyüsü bozdurma ya da yaptırma gibi işlemler istiyorlar. İnternette doğru ve güvenilir medyum bulamamaktan yakınanlar, parasını kaptıranlar ve umutları törpülenenler. Sizlere en başarılı soğutma büyüsü yapan medyum arayışınızda aceleci olmamanızı öneriyoruz. İnternet, çok geniş bir deryadır. Umutlarınızı bağlamadan önce, lütfen detaylıca araştırma yapın. Hocamızı tanıyın, gözünüze kestirdiğiniz diğer güven veren medyum hoca profillerini inceleyin. Yetmesin, arayın derdinizi anlatın, ne yapılır edilir danışın.
Eğer soğutma büyüsü yaptırma ve bozdurma gibi bir işlem arıyorsanız, hocamızın referansları da içinize sinerse, daha sonra kendiniz karar verin. Yazımızı noktalarken, son bir dip not koymak istiyoruz:
Hocamız diğer klasik medyumlar gibi değildir. Eğer bir işin taraflardan birisi için hayırlı olmadığını sezerse, o büyüyü siz ne kadar para vermeyi teklif etseniz de yapmaz. Size yapılacak olan bakımla, olması gereken işlemin o olduğuna karar vermesi, işleme başlamasının en temel sebebidir.

Müşteri Yorumları

02-06-2022

   Kerime Aslan - ÇANKIRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Sevgim bitmişti ama korkum değil. Kerime ben, hocamızı tanıma sebebim artık sevmediğim, ama bir zamanlar deli gibi korktuğum o adamdan kurtulmaktı. Ona gidip ne zaman ayrılmak istediğimi dile getirsem aşırı derecede tehdit ve şiddete maruz kalıyordum. Aşırı kıskançtı, sadece gülümsedim diye bile ağzımdan burnumdan kan getirecek kadar sert dayak attığı olurdu. Polise gittim, uzaklaştırmalar aldım, taşındım şehir değiştirdim, işten çıktım kendimi eve hapsettim ama asla kurtulamadım ondan. Bir zamanlar onu nasıl sevdiğimi ben de anlamıyorum. Sonunda hocamızı bulana kadar bir dizi hayal kırıklığıyla da savaşmaya başladım. Kime güvendiysem elim boş kaldı, param gitti boşuna. Derken hocama da içimdeki o tanıdık sıkıntıyla ulaştım, anlattım derdimi. Hocam dedi ki halledeceğiz, geçecek. Ama nedensizce bir güvensizlik vardı yüreğimde. Neyse denize düşen büyüye sarılır, el mahkûm başka çarem yoktu, baş belası sevgilimle kendim için ayırma büyüsü yaptırmaya başladım. 7 gün boyunca erkek arkadaşımı regl oldum diye kandırarak kendimden uzak tutmuştum. Sonra kendisi beni davet etti ve bir kafede buluşmak istedi. Hocamız bu davet fikrini onaylamamı ve hiçbir şey yok gibi davranmamı istedi. Erkek arkadaşım benimle yapamadığını, mutlu hissetmediğini söyledi. Oldu, kurtuldum ve işte bu mükemmel insan sayesinde oldu. Kerime hayatını, huzurunu ve gençliğini size borçlu hocam, Allah razı olsun sizden, ne muradınız varsa versin.
29-05-2022

   Nurdan - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Kızım hiç tasvip etmediğimiz bir adamla beraberdi. Ailemize hiç yakışmayan ve bizi insan içinde yerin dibine sokacak bir adam… Evimdeki temizlikçi kadının önerisiyle tanıştım Deste hocamla ve o güne kadar hacıya medyuma güvenilmez, derdim. Hayata müdahale bu kadar kolay olsaydı kader denen şey kalmaz diye düşünürdüm. Ancak müdahale etmek için güçlü bir ilim gerektiğini ve bu yolla insanların hayatları da korunduğu gerçeğiyle karşılaştım. Kızım o dolandırıcı çocuğa aşıktı ve Deste hocanın ilk kerameti direkt olarak iletişime geçtiğimde soğutma büyüsü yaptırmak istediğimi bilmesi oldu. Hiç inanmadım, bana öneren kadının onu bilgilendirdiğini düşündüm. Ama onayladım da. Sonra çocuğu kızımın resmine bakarak tahmin etmeye başladı, bu tamamen şoktu. Evimdeki temizlikçi kadının bunları bilme ihtimali bile yoktu. Aklımdaki kuşku bulutu işte bu vesileyle kırılmaya başlamıştı. Sonrası tamamen ferahlık arkadaşlar, hocamın tüm sözlerini dinledim ve işleme başladık. Aklımda kurduğum zaman 1 aydı, ancak daha haftası dolmadan evimize ayrılık haberi verildi bile. Hocam işlemi rehavete kapılmadan sonuna kadar götürmemi önerdi. Diğer türlü ters tepebilirmiş. Denileni yaptım. 21 günlük büyü sürecini tamamladığımızda kızım o dolandırıcı çocuktan ölesiye soğumuş, yüzünü görmekten resminden bile tiksinir olmuştu. Hocam vesilesiyle evladımın hayatı ve ailemin şerefi kurtuldu, tekrardan tuttuğu altın olsun, Allah razı olsun. Numaranızı kaybettim, ona bakayım da özel numaranızı geri isteyeyim derken sitenize yorum bırakmadan da geçmek istemedim. Sonsuz teşekkürler.
29-05-2022

   Semra - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam Allah bin kere senden razı olsun. Seni cennetine alsın. Semra ben, Semra annen. Hani oğlumla o iğrenç kadının evlenmesine sayende engel olmuştuk, hatırlıyor musun? Oğlum Mehmet güzeller güzeli gelinim öldüğünde 4 yaşında torunum Beray ile baş başa kalmıştı. Bulduğu kadın, Yasemin hiç iyi bir analık profili çizmiyordu yavruma, o kadından aldığım kötü enerji o kadar fazlaydı ki! Çocuğa çok kötü davranıyordu ve Rabbim karşıma seni çıkarmasa belki de Beray’ım yurtlara düşecekti hocam. Bunu okuyan arkadaşlara belki bir umut olur diye yazıyorum. Derdiniz sıkıntınız neyse gerçekten sizi olduğu gibi tastamam anlıyor hocamız. Derdim oğlumun mutsuzluğu değil, torunumun hayatının kararmasıydı. Yasemin oğluma çok aşık ama çocuğundan nefret eden bir kadındı. Sırf bu nedenle ilişkilerini onaylamadım ki haklı çıkmaya da başlamıştım. Oğlum çocukla eskisi gibi ilgilenmiyor ve dedesiyle ben zavallı çocuğun ihtiyaçlarını alıyorduk. Bardağı taşıran son damla da Beray’ın yurtta kalması gerekliliğiydi. Hocamı pek kullanmaktan anlamadığım netten buldum. Kadından oğlum soğursa torunum kurtulacaktı. Birlikte bir işleme başladık ve hocamın tüm dediklerini dikkatlice uyguladım. Sonrasında bir hafta demedi ki 4 yaşındaki çocuğun düzeni değişmeye ve toparlanmaya başladı. Oğlum artık o kan emici kadından kurtuldu, hayattaki en değerli varlığına, kızına saygılı bir hanım arıyor. Allah razı olsun hocam senden, bir sabiye yardım ettin, bizi büyük dertten kurtardın.
29-05-2022

   Cavidan - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Deste hocam sayesinde şuan mutlu bir evliliğim var. Selamlar hocam, hiç umudum yokken denk gelmiştim ben size. Cavidan ben, hatırladınız mı? Benim kaynanam bize soğutma büyüsü yaptırmıştı. Yani bu işin içinde bir iş olduğunu yalnızca ben anlamıştım, sevgilim ve aileme göre aslında durumlar normaldi. Erdal ile ben birbirimizi çok sevdik ve yıllarca annesine rağmen direndik. Karı koca gibiydik ve mutluyduk. Kimse bize karşı koyamıyordu ama işte olay evlenmeye gelince kaynanam maalesef yapacağını yaptı. Erdal benden nefret etmeye başladı. Aramıyordu, ona nerede nasıl olduğunu falan sorduğumda asla cevap vermeye layık görmüyordu beni. Arkadaşlarım ve ailem psikolog önerdiler, evlilik korkusu falan dediler ama ben azıcık kaynanamı tanıyorsam bu işte başka bir bit yeniği var olduğunu çözebilmiştim. Durmadan araştırmalara koyuldum, kim yapmıştır hangi medyum çözer, bir sürü sahte insanla muhatap oldum. “Parayı ver çözelim, sen ibana yatır hallederiz.” İnandırıcı değillerdi. Derken Deste hocamla, hayatımı kurtaran muhterem insanla karşılaştım. Güven veriyordu, benle para konuşmadı. Olması gereken her şeyi anlattıktan sonra para kısmını konuştuk. Denileni yaptım ve tahmin ettiğimden daha düşük bir para ile mutluluğumu kurtarmıştım. Hocam sayesinde arkadaşlar, Allah binlerce kere razı olsun ondan. Kaynanamın yaptırdığı işlemi bozduktan sonra rica ettim bir de onun beni sevmesi için şirinlik yaptırdık. Hocam sayesinde yuvam artık tehlikede değil. Size neden yorum yazdım? Deste hocam, bir yeğeniniz olacak, hamileyim ve bu bebek sizin sayenizde karnımda. Teşekkür etmek istedim.
09-05-2022

   Rabia Cicek - ADIYAMAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben Rabia. Ailemin tek kızıyım ve ana babama düşkünüm. Hocamla tanışma hikayem miras davası yüzünden oldu arkadaşlar. Babamı ve annemi emekli etmek için pirimler ödedik. Sebep şuydu, onlar emekli olacaklar ve ayaktan düşünce kimseye muhtaç olmayacaklar. Amma öyle olmuyormuş bu işler, ödemeler bitmeden, anneciğim banyoda düştü ve artık yardıma muhtaç kaldı. Onu aldım, babamla bizde kalıyorlardı ve neredeyse bebek gibi baktım anama. Gene olsun, gene bakarım. Yıllarca hiçbir gelin ellemedi, hiçbir erkek kardeşim gelmedi yardımıma. Kocamla yıkadık yeri geldi de annemi. Babam da annem de emeklilerdi. Babam demişti ki anneme baktığım ve onlar bizimle yaşadıkları için, emekli maaşlarını biz kullanalım. Ama 3 ay geçmedi ki babam bana da kocama da ağır sözler etmeye başladı. Kardeşim Murat’ı aradı ve onları almasını istedi. Polise şikâyet edip onlara eziyet ettiğimiz yalanlarını söyledi. Murat da karısı Hasibe de anneme bakmıyorlardı, biliyorum ama neden böyle olmuştu. Hocamı bu boşlukta arkadaşım Münevver abla sayesinde tanıdım. Allah bin kere razı olsun tüm soru işaretlerimi ve o insancıkların dertlerini çözdü. Meğerse babamlara bizden soğumaları için bir tane dilleri ağızları bağlansın da onların zulümlerine ses etmesinler diye de bir tane büyü yaptırmışlar. Önce soğutma büyüsünü çözdük, sonra diğerini. Hocam oradan okudu, ben evimden. Tam dediği saatlerde dediği işlemleri yaptım. Evimde yaptıkları büyüyü buldum, hocama yolladım derken düzeldi her şey. Babama kredi çektirip kullanmışlar, ama hiçbir zaman onların paralarında olmadı gözüm, onlar şuan sağlıklı ya. Hocam Allah sana uzun ömürler versin, tuttuğun altın olsun.
17-02-2022

   Mesut Aslan - ÇORUM

Konu:Soğutma Büyüsü

Sevdiğim kadınla birlikte mutlu mesut bir hayat sürerken, kendimi bambaşka bir kadının yanında ve elini tutarken buldum. Kendimde anlamadığım bu değişimle birlikte, evlenmeyi düşündüğüm kadından giderek uzaklaşarak yeni başladığım işteki bir kadına birliktelik teklif etmiştim. Hem kendime çok şaşırıyor hem de böyle bir şeyin nasıl olduğuna anlam veremiyordum. Bir erkek olarak kesinlikle sevdiği kadını aldatacak bir karaktere de sahip değildim. Bu olumsuz durumdan nasıl kurtulacağımı bilmiyor, giderek sevdiğim kadını da üzdüğümü fark ediyordum. Bu durum kısa bir sürede olmuştu ama çözümünü acilen bulmak istiyordum. Hocamızla tanışmam çok sevdiğim bir kadın arkadaş sayesinde oldu. Kız arkadaşıma nasıl aşık olduğumu biliyor, ikimizin de ortak arkadaşı olması nedeniyle barışmamızı ve eski mutlu günlerimize dönmemizi istiyordu. Kendisi vasıtasıyla hocamdan randevu aldım. Hayatımda verdiğim en doğru karar hocamın kapısını çalmak oldu. Kendisiyle görüştüğümüzde üzerimde soğutma büyüsü olduğundan bahsetti. Nasıl böyle bir şeyin olabileceğini düşünürken, işyerindeki kızın beni daha önceden takip ettiğini ve sevdiğimden ayırmak ve elde etmek için bu büyüyü yaptığını da anlamış olduk. Mutluluğumu bozan bu kızdan derhal ayrılmak istediğimi söyleyince, hocamıza bin kere şükürler olsun, büyüyü bozduk. Şimdi çok sevdiğim ve çok iyi anlaştığım sevgilimle evlenme arefeesindeyim. Allah kendisini kimseye muhtaç etmesin. Yaşadığım sıkıntıları ve utancı en iyi kendisi bildiği için yaptığı iyiliği asla unutamam. Bir mutluluğa vesile oldu ve kendisi de sıkıntı görmesin.
17-02-2022

   Zekiye Göksun - BİTLİS

Konu:Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü yaptırarak Deste hocam yardımıyla bütün dertlerimden kurtuldum. Eşim sürekli olarak gözü dışarda bir kadından diğerine giden bir adamdı. Şimdi yamacımdan ayrılmıyor. Bu süreç beni çok yıpratsa bile şimdi geldiğimiz durumdan çok memnunum. Eşimle ilk tanıştığımızda birbirine aşık olan ve kısa sürede evlenen bir çifttik. Ancak zaman geçip çoluk çocuğa karışınca bir şeyler oldu adama. Önce eve geç gelmeye başladı, daha sonra ise hiç gelmemeye başladı. Üç haftasa bir gelip kıyafet alıp gidiyordu. Ne çocuklarına ne de bana karşı ilgisi vardı. Aç mıyız tok muyuz adamın umrunda değildi. Hayatında başkasının olduğundan emin olduktan sonra kimse tutamadı daha beni o evde. Kalktım annemin evine gittim. Anneme olanı bitine anlatınca sana dedi büyü lazım kızım. Ben böyle şeylerden çok korkarım normalde hiç istemem büyü hoca işlerini. Ama Deste hocam öyle bir derman oldu ki derdime. Ona gittiğimde annemle birlikte diğer hocayım diye geçinen insanlardan ne kadar farklı olduğunu anladım. Önce beni dinledi ve anlamaya çalıştı. Daha sonra soğutma büyüsü yaptık kocamın sevgilisine. İşimizi sağlama alalım diye kocamada bi güzel soğutma büyüsü yaptık. Adamın hareketleri 360 derece değişti. Kapıma kadar geldi geri dön ne olur diye. Bende tabi hemen affetmedim önce bi cefasını çeksin dedim. Baktım gerçekten büyü işe yaramış o kadının mahallesine bile uğramıyor, evime geri döndüm. Deste hocam sayesinde şimdi mutlu bir aile olduk gül gibi geçiniyoruz. Her şey için hocama teşekkür ediyorum.
07-12-2021

   Meryem Koçer - DENİZLİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Metres kavramı oldukça değer düşürücü ve aşağılayıcı bir durum diye toplum nazarında da hoş görülmez. Benim de anlatacaklarım aslında metres kavramının utandırıcılığıyla alakalı ancak sadece metreslik değil burada yuva yıkma üzerine çabalama da olduğu için daha büyük bir aşağılayıcılık söz konusu oluyor. Hayatımız eşim, ben ve çocuklarım üzerine kuruluydu. Hayatımın en mutlu günlerini ben evliliğimde yaşadım diyebilirim. Kocam evine, çocuklarına bağlı, çalışkan bir insandır. Gözü dışarıda olacak bir yapıya sahip değildir. Kendisine güvenim tamdı ancak son zamanlarda evden uzaklaşmaya ve aramızdaki her türlü münasebeti azaltmaya başladı. Kendisi evden işe bir hayata sahipken artık normal geliş saatinden daha geç geliyor, geldiğinde sadece çocuklarını görüp yatıyordu. Sabrederek bu durumun geçiciliğini düşündüm ancak geçmedi. Böyle olunca ne yapacağım konusunda kararlı adım atmayı düşündüm. Araştırmalarım sonucu medyumumuzla karşılaştım. Hocamız bu konuda tecrübeleri ve ışığıyla beni aydınlattı. Böyle şeylerden medet ummak belki bize göre değil düşünenler için, benim içinde öyleydi ancak hocamın iyi niyetiyle bu işi çözüme kavuşturduk. Kendisi eşime soğutma büyüsü yapıldığını dile getirdi. Büyüyü bozduğumuzda rüzgarın yönü değişmeye başladı. Eşimin hayatındaki kadın tarafında yapıldığı söylenen bu büyünün bozulmasıyla hayatımız tekrar yoluna girmeye başladı. Allah hocamı iyi yoldan ayırmasın, her şeyi gönlüne göre versin. Ailemi ve beni tekrar huzura kavuşturmaya vesile olan herkesin ve hocamın varlığına şükür olsun.
17-11-2021

   Gülnur Akgün - AMASYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum diye demiyorum kendisi pamuk gibi bir kalbe sahip bir çocuktur. Bir karıncayı incitmekten korkan, doğayı koruyan, insanları seven bir kişiliğe sahiptir. Bu zamana kadar da beni mahcup edecek hiçbir şey yapmadı. Dersleri, ahlakıyla liseye kadar takdir gören bir çocuk oldu. Kendisi lise yıllarının ortalarında bir arkadaş grubuna dahil olmuş, bundan benim haberim okula gidince öğretmenleri sayesinde oldu. İlk önceleri öğretmenlerinin göz bebeği olan oğlumun yerine sanki başka biri gelmiş gibi olmuş, hocaları öyle anlattı. Sonraları evde durmamaya başladı. Derslerini ihmal etti, eve geldiğinde de bizimle hiç muhatap olmadan doğru odasına kapanırdı. Önceleri ergenliğin verdiği değişiklikler diye düşünsek de işin aslı öyle olmadı. Çocuğum uyuşturucu çetesine bulaşmış. Kendi de kullanıcıymış ki bu durum bizi ailecek yıktı. Sevgi dolu bir aile olmamıza rağmen çocuğum arkadaş kurbanı oldu. Tedaviyi, arkadaş çevresinden uzaklaşmayı hiçbir şekilde kabul etmeyen oğlum için ne yapacağımı, nereye başvuracağımı bilmeden her yere soruyordum. En sonunda medyumumuzla karşılaştım. Bu konuda pek bilgim olmamasına rağmen randevu aldım. Soğutma büyüsü denilen bir işlem yapacağını söyledi. Bu durumda artık ne gerekiyorsa yapabileceğini söyledikten sonra süreç başladı. Oğlum kısa bir süre sonra arkadaş çevresinin ona zarar verdiğini ve taşınmak, sonrasında da tedavi olmak istediğini söyledi. Dünyaları bana yeniden veren, oğlumu bana tekrar kavuşturan hocamızın Allah ne muradı varsa versin.
02-07-2021

   Sevim Daşkın - GİRESUN

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocamın yanına ilk gittiğimde o kadar umutsuz ve mutsuzdum ki. Evliliğim bitme noktasındaydı, eşimin beni sevdiğini düşünmeyi bırakın benden nefret ettiğine emindim. Annemin vasıtasıyla hocamı ziyarete gittiğim günden beri hayatım o kadar değişti ki. Artık mutlu ve sevilen bir kadın oldum hayata bakışım özgüvenim geldi. Hepsi hocamın yaptığı soğutma büyüsü sayesinde oldu. O kadar kesin o kadar hızlı gerçekleşti ki. Ben soğutma büyüsünü eşimin ailesine karşı yaptım. Evlendiğimiz günden beri başımızdan gitmeyen kaynanam, görümcem ve eltilerim hepsi bir anda yok oldular. Benim eşim küçüklüğünden beri aile bağları sıkı geleneğine bağlı büyümüş bir adam. Biz sözlüyken filan annesiyle ilgili tek kelime ettirmezdi ama evlenince düzelir dedim. Eşimin annesi aslında iyi bir kadındı. Ben sözlüyken beni çok sevdiğini söyler dururdu. Ufak atışmalarımız olsa bile hemen konu kapanır hiç yaşanmamış gibi davranırdık. Ama evlenince her şey değişti. Önce evime davetsiz gelmeye başladılar, sonra misafirlerini benim evimde ağırlamaya başladılar. En son evimde görümcemin sözünü yaptılar. Benim hiçbir şeyden haberim yok diye tepki gösterincede kaynanam olacak kadın bir güzel tokatladı beni. Demediği etmediği laf kalmadı. Üstüne birde kocamı doldurmuş. O da üstüme saldırdı, laflarıyla dövdü beni. Anasının kardeşinin yaptıkları değilde eşimin yaptıkları çok dokundu. Sormadı bile doğrusunu topladı eşyasını anasına gitti. Günlerce bekledim gururum kırılıncaya kadar kendimi anlatmaya çalıştım. Anlamadı, döndü gitti. Bende annemle birlikte hocamın yolunu tuttum. Soğutma büyüsü yaptığımız için eşim artık annesinin kardeşlerinin adını bile anmıyor. Evimiz şimdi çok huzurlu ve sessiz. Her şey için hocama çok teşekkür ederim.
23-06-2021

   Nihal Taşdemir - EDİRNE

Konu:Soğutma Büyüsü

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. İkimizin arasında hiçbir sorun olmamasına rağmen kayınvalidem ve görümcemde hep bir negatiflik vardı. Beni hiçbir zaman istemediler. Onlara her ne kadar saygısızlık yapmasam da aramızdaki olumsuz duygular eşime de yansıyor ve giderek daha da içinden çıkılmaz bir durum oluyordu. Bize geldiklerinde üzerimde büyük bir ağırlık hissediyordum. Bununla birlikte onlar gittikten sonra da eşimle aramızda tartışmalar ve kavgalar çıkıyordu. Kendi aramızda hiçbir sorun yokken eşim benden giderek soğuyordu. Normalde beni el üstünde tutan adam gitmiş, yerine beni küçümseyen, bana soğuk davranan, sevgisini göstermeyen biri gelmişti. Günler kavga ve gürültüyle geçerken, bir gün ağlayarak annemlere gittim ve artık dayanamayacağımı söyledim. Annem hocamızdan bahsedince önce tereddütle yaklaşsam da, sonra artık gücüm kalmadığı için kabul ettim. Böylece biz medyumumuzdan randevu aldık. Kendisi bize soğutma büyüsü yapıldığından bahsetti. Böyle bir şeye inanamasam da mutluluğumu istemeyen kayınvalidem ve görümcemin yaptıklarını anladım. Büyüyle uğraşan insanların hiçbir zaman mutlu olamayacağını düşündüğüm için içim rahattı fakat bundan sonra ne yapacağımızı bilmiyordum. Hocamız büyünün bozulması gerektiğini söyleyince hiç düşünmeden kabul ettim. Büyünün bozulması süreciyle birlikte üzerimden büyük bir yük kalktı. Şimdi nasıl huzurlu olduğumu tarif edemem. Eşim artık eskisinden daha ilgili ve sevecen bir adam oldu. Hayatımıza liseli aşıklar gibi devam ediyoruz. Hocam her zaman dualarımda yerin var.
13-04-2021

   Sema Yüksel - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü sayesinde artık bir ailem ve gururum var. Ben eskiden böyle gurursuz bir kadın değildim. Aşık oldum, kendimi kaptırdım ve en sonunda hocam sayesinde mutluluğu buldum. Evimin kadını, sorumluluk sahibi bir kadın oldum. Şimdi birde çocuk istiyorum. Hocama gittiğimde ne yaşama isteğim vardı ne de başka bişey. Tek hissettiğim duygu hırs ve pişmanlıktı. Keşke demek insanı çok yorarmış onu öğrendim 28 yaşımda. Soğutma büyüsünü ben eşimin karısına karşı yaptırdım. Eşim diyorum çünkü artık evliyiz. Eşim eski karısıyla hiçbir zaman anlaşamamış, görücü usulü anasının zoruyla evlenmiş. Kadın, adam eve gittiğinde ne hoş geldin dermiş ne de yemek yaparmış. Birde sanırım birkaç tahtası eksikti. Duvarlarla filan konuşuyomuş. Eşimle bir lokantada yemek yerken tanıştım. Ben bir firmada asistanlık görevi yapan bir çalışandım. Onunla yollarımız o restaurantta kesişince aşık oldum ona. Parmağında yüzük filan yoktu hiç utanmadım ona yanaşırken. O da benim güzelliğimden etkilenmiş olarak çıktı karşıma zaten. 3 yıl süren uzun bir sevgililik dönemi yaşadık. Kavgalarımız çok nadirdi sürekli ateşli bir aşk yaşardık. Yeni şeyler ve yeni maceralara atılırdık. Ama bir süre sonra onun hep yanımda olması istedim. Eski karısıysa nasıl olduysa beni öğrenmiş, tehdit etmiş adamı seni köye rezil ederim donuna kadar alırım diye. Bizim yarım akıllı dediğimiz kadın zekiymiş meğer. Neyse bu sefer eşim bu yaştan sonra anamın babanın kalbine iner diyip beni terketti. Ben tek başıma kalınca kafayı yedim. Evlere sığamadım. Arkadaşım tuttu kolumdan getirdi beni buraya. Hocama olayları anlatıp soğutma büyüsü yapmasını istedim. Şimdi eski karısı köyünde anasıyla kalırken ben mutlu bir yuvaya sahibim. Her şey için hocama sonsuz minnetler yolluyorum.
08-02-2021

   Selda Çetin - MALATYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hiç tahmin etmediğiniz insanlar, tahmin etmediğiniz şeyleri yapınca siz de haliyle şaşırıyor ve kendinizi afallamış halde buluyorsunuz. Bu da hayatınızın ters köşe olmasına sebep oluyor. Siz istediğiniz kadar çırpının, hayatınızdaki insan düzelmediğinde siz de yavaş yavaş dibe batıyorsunuz. Bizim durumumuz da eşimle böyle oldu denilebilir. Her ne olursa olsun bana yapmaz dediğim şeyleri yapmış olduğunu öğrenince beynimden vurulmuşa döndüm. Meğer kocamın bir sevgilisi ve başka bir hayatı varmış. Bunu kocamın en yakın arkadaşından duymak da daha büyük yıkım oldu. İş yerindeki mesai arkadaşıyla bir süredir birlikteymişler ve kendisine ev açmış, araba almış. Bunu duymak elbette hiç kolay olmadı. Kocamla yüzleştiğimde o kadını da bırakamadığını söyledi. Ben boşanmamaya ve bu yuvayı kurtarmaya kararlıydım. İşler daha kötüye giderken karşıma hocamızı bilen bir büyüğümüz çıktı. Ben bana nasıl yardımcı olacağını bilmediğim için önce pek gönüllü değildim. Sonrasında soğutma büyüsünün işe yarayacağından söz etti. Böylece bir sürece girdik. Kocam belli bir süre sonra beni aradı ve eve gelmek istediğini, kadından yeterince soğuduğunu söyledi. Kabul ettim ve artık hocam sayesinde yuvam sanki yeniden kuruldu. Kendisinden Allah bin kere razı olsun. O olmasaydı ben hala çaresizlik içinde kocamın eve dönmesini bekleyecektim. Hocamın sayesinde yeniden hayata karıştık ve birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi her zaman söylemeye başladık. İyi ki kendisiyle bu yola çıkmışım.
21-08-2020

   Ahu Çelik - VAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Maddi manevi hiçbir sıkıntı yaşamadan geçinip giderken hayatımın bu yönde gideceğine hiç ihtimal vermezdim. Eşimin önceleri hiçbir kötü alışkanlığı olmamasına rağmen sonraları işler çok değişti. Eşimi alkol nedeniyle tanıyamaz hale geldim. O iyi huylu adamın yerini sanki başka biri aldı. Her gece körkütük sarhoş şekilde eve geliyor ve huzursuzluk yaratıyordu. Çocukların bundan etkilenmesi elbette işi daha da olumsuz hale getiriyordu. Kimseye derdimi anlatamayacak duruma geldim. Hem maddi hem manevi olarak gücümüz tükeniyor, çocuklarımın psikolojisi giderek bozuluyordu. Hayatım daha da zor hale geliyordu artık. İçkiyi bırakamayan eşim için pek çok yol denedim, tedaviye gitmeyi teklif ettim, arkadaş ortamından ayrılmasını istedim. Hiçbiri işe yaramadığı gibi, ben bunları söylediğimde zıtlaşmaya da başladı. Sonrasında işlerin bu kadar güzel gelişeceğini düşünmemiştim. İyi ki karşıma çıkmış dediğim insanlardan biri olan hocam sayesinde her şey daha güzel oldu. Kimseye zarar vermeden bu sorunu çözmek istiyor ancak tereddüt ediyordum. Keşke kendisiyle daha önceden tanışmış olsaydım. Eşim alkolden tiksinmeye başladı. Hızla hayatından alkolü çıkardı. Hem maddi hem manevi olarak sanki yeniden bir hayat kurmaya başladık. Soğutma büyüsü sayesinde eşim eskisi gibi bana ve çocuklarına ilgili ve sevgi dolu bir insan haline geldi. Hocamın elleri dert görmesin. Kendisini en kısa zamanda ziyaret edeceğim. Ömrüne bereket olsun sevgili hocam.
10-03-2020

   Zeynep Karasu - KAYSERİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Eşimin memuriyetinden dolayı görev yerlerimiz sıklıkla değişir ve ülkenin her yerinde mutlaka komşularımız, tanıdıklarımız olurdu. Kayseri’ye atamamız çıkınca oraya yerleşme durumumuz hasıl oldu. Eşyalarımızı toparlayıp yola çıktık ve yeni bir hayata başladık. Güzel ve sıcakkanlı insanlarından dolayı burayı çok sevdik. Burada kaldığımız süre boyunca yeni insanlarla tanıştık. Buraya alışmış ve bir çevre edinmiştik. Çevremizdeki ailelerle sık sık bir araya geliyor ve keyifli toplantılar yapıyorduk. Böyle olunca buranın her şeyine daha da alışmıştık. Komşumuzun genç kızı annesiyle birlikte sık sık bize geliyor ve bu toplantılarımıza eşlik ediyordu. Biz de onu kendi kardeşlerimizden ayırt etmiyorduk ancak bu kızda beni rahatsız eden bir şeyler olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Yaşından büyük tavırları ve cazibesini ön plana çıkaran kıyafetleriyle sanki buradan değil gibiydi. Öyle olunca benim için rahatsız edici oluyordu. Sonrasında her şeyi değiştirenin o kız olacağını kesinlikle bilemezdim. Eşim hayatında birinin kızına, karısına bakmış biri değilken bu kızla meğer ilişkiye başlamış. Nasıl olduğu konusunda en ufak bir fikrim yoktu öncesinde ama sonradan öğrendiğime göre eşimi sürekli takip etmiş ve iş yerine, gittiği her yere gitmiş. Önceleri eşim istememiş olsa da işler değişmiş. Bunu öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı. Hocamızla tanışmamızda tam da bu döneme denk geldi. Üzerimizde soğutma büyüsünün olduğu ve eşimin evine gelmek isteyip de gelemediğini hocam sayesinde öğrendim. Allah iyi ki onu karşıma çıkardı ki, yuvamı soğutma büyüsünü bozduğunda kurtardım. Bastığı yer incinmesin hocamın ki daha benim gibi pek çok insana umut olsun.