Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?
Sabun büyüsü günümüzdeki büyü çeşitleri arasından en tehlikeli olan büyülerden biridir. Bu büyü çok farklı amaçları gerçekleştirmek için günümüzde yapılıyor. Kişiler bu büyüyü yaptırarak sevmedikleri kişilerin kötü günler yaşamasını sağlayabiliyor. Hatta sabun büyüsüne maruz kalan kişi kanser hastalığına da yakalanabiliyor. Antik Mısır’dan günümüze kadar gelen bu büyü en eski büyü çeşidi olma özelliğine sahiptir.
Uzman medyumlar tarafından yapılan sabun büyüsü oldukça çetrefilli bir büyü türüdür. Bunu yaptıracak olan kişilerin en az 10 kere düşünmeleri gerekiyor. Çünkü büyünün sonuçları çok ağır olarak gerçekleşebilir. Geri dönüşü olmayan sonuçların gerçekleşmesine yol açan sabun büyüsü hiçbir şekilde yapılması ve yaptırılması önerilmeyen sayılı büyüler arasındadır.

Sabun Büyüsü Kimlere Yapılıyor?
Sabun büyüsünü kişiler birçok etmene bağlı olarak yapabiliyor. Özellikle düşman olduğu bir kişiye acılar çektirmek için kişiler bu büyüyü yaparlar. Büyü yapılan kişi ciddi boyutlarda hem psikolojik hem de fiziki acılar çeker. Böylelikle büyüye maruz kalan kişinin hayat kalitesinde ciddi seviyede düşüş meydana gelir. Bu süreçte kişi hayaller görmeye başlar. Mistik sesler işitir ve mistik varlıkların ruhani etkisi altında kalır.
Ve bir süre sonra büyüye maruz kalan kişi hayatına son verebilir. Sabun büyüsü günümüzde intikam büyüsü olarak da bilinir. Büyüyü yaptıran kişiyle beraber yapan kişi de çok büyük külfet altına girmiş olur.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?
İlk başta söylememiz gerekir ki sabun büyüsü kendinizin yapacağı bir büyü çeşidi değildir. Son derece özel tılsımlar ve büyülü sözcükler aracılığıyla yapılan bir büyüdür. Dolayısıyla bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız mutlaka uzman bir hocadan yardım almanız gerekiyor. Ancak günümüzdeki birçok hoca bu büyüyü yapmak istemeyebiliyor. Bu sebepten ötürü büyüyü yaptıracağınız bir hoca bulmak oldukça zor olacaktır. Geniş kapsamlı bir araştırma yaparak büyüyü yaptıracağınız hocayı bir şekilde bulabilirsiniz.
Sabun büyüsünün yapımı sırasında katı sabun kullanılır. Katı sabunun üzerine iğneler ve çiviler çakılır. Sonrasında ise sabun sıcak bir ortama bırakılır. Sabun erimeye başladıkça büyüye maruz kalan kişi fiziksel anlamda acılar çeker. Sabun tamamen eridiğinde ise kişi artık hayatta olmayacaktır.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?
Eğer ki sabun büyüsü yaptırmışsanız şunu söylemek gerekir ki, bu büyüyü bozdurmak çok zordur. Büyüyü bozdurmak için ilk öncelik sabun nesnesini erimeden hocaya götürmeniz gerekiyor. Eğer sabun eridiyse büyü hiçbir şekilde bozulmaz. Dolayısıyla süre dolmadan sabunu hocaya götürmeniz gerekiyor. Hocalar tılsımlı sözlerle sabunun üzerine işledikleri iğneleri ve çivileri çıkarır. Ancak bu işlem bile büyünün çözümü için %100 düzeyde yeterli değildir.
Günümüzde ne yazık ki %100 sonuçta bozulmayan tek büyü sabun büyüsüdür. Hocalar her ne kadar büyüyü bozduğunu iddia etseler de büyüye maruz kalan kişinin hayatı büyüden sonra bambaşka düzeyde olacaktır. Kişi ağır bir depresyon sürecine girerek şizofreni olma yolunda ilerleyecektir. Böylelikle kişi için kaçınılmaz son gelecektir. Sabun büyüsü yaptırmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Bu büyünün tehlikelerini, geri dönülmez sonuçlara yol açacağını öğrenmeniz gerekiyor.
Sabun büyüsüne maruz kalan kişi sürekli mistik varlıklar tarafından rahatsız edilir. Kulağına duymaktan hiç hoşlanmayacağı sözler söylenir. Bunun yanında kişiye birtakım halüsinasyonlar gösterilir. Bu dönemden sonra kişinin psikolojisinde büyük bir yıkıntı meydana gelir. Ve bir süre sonra kişi intihar etme yollarını düşünebilir. Kişiler psikolojik olduğu kadar fiziksel olarak da büyü sonucu birçok acıya maruz kalır. Kanser başta olmak üzere birçok ağır hastalığa kişiler maruz kalabiliyor.

Müşteri Yorumları

09-05-2022

   Esma Yıldırım - BİTLİS

Konu:Sabun Büyüsü

Siz hiç aldatıldığınız adamı geri kazanmanın çaresizliğini yaşadınız mı? Esma ben, 40 yaşındayım ve gözümü eşimde açtım. 4 çocuğum var ellerinizden öper. Benim hocamla tanışmam, eşimin beni gençten bir kızla aldatması ile başladı. Kızdan bahsediyordu yanımda, aşağılıyordu beni. Çok geceler eve gelmiyordu. Bana kadın olamadığımı, kırıştığımı söylüyordu ama ona o kadar çocuk verip kahrını ben çekmiştim, doğal değil mi bu? Hocamı tanıdığımda işler gerçekten kötüydü. Dayaklar, küfürler, kadınlığıma hakaretler… Komşum Zeynep, hocama kayınvalidesinin kendine yaptırdığı büyüyü bozdurmak için rastlamış. Bana önerdi. Allah razı olsun Zeynep’ten de hocamdan da. Hocamızdan duyduğum kadarıyla, o kız zengin olduğu için kocamı elde etmek istemiş. Benden soğuması için soğutma büyüsü yaptırmış. Hocamla birlikte çalışarak bu büyünün etkilerinden kurtulmak için uygulamalar yaptık. Rabbime şükür sadece 7 gün içinde evliliğim kurtuldu. Hocamızın dediğine göre bu iş sade inanmak ve duaların tılsımlarını bilenden doğru ilacı almakla olacakmış. Dediğini yaptım. Kalbimle inandım ve söylediklerini harfiyen yerine getirdim. Eşim çok pişman, çok üzgün. Benim yuvam hocamız sayesinde kurtuldu, ben çocuklarımla sokakta kalmadım. Allah bin kere razı olsun. Eğer siz de işini bilen, dürüst ve ilim sahibi bir medyum arıyorsanız, işleme girmeden hocamıza da bir kez danışın. Siz de fark edeceksiniz ki diğer sahtekârlar gibi uydurma işlemler yapmıyor. Ne yapacağını biliyor ve olmayacak işlem için çalışmıyor.
25-01-2022

   Berat Akdamar - ANTALYA

Konu:Sabun Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce Deste hocamla ilk kez tanışmıştım. Kızımı bir trafik kazası sonucunda kaybetmiştim. Kızım okula giderken yaya geçidinden karşıdan karşıya geçerken 150 hızla gelen bir araç sahibi tarafından hayattan koparıldı. Araç sahibi kızıma çarptıktan sonra kızımı hiçbir şekilde hastaneye götürmemiş, kızımı oracıkta ölüme mahkum etmişti. Kızım o gün o cani yüzünden hayatından oldu. Hukuki süreç neticesinde kızıma çarpan cani hiçbir ceza almadan elini kolunu sallayarak tahliye oldu. Bu durum beni psikolojik olarak çok etkilemişti. Psikolojik bozulmuş, depresyon ilaçlarıyla ayakta duran bir kişi haline gelmiştim. Sürekli rüyamda kızımı görüyor hayat benim için yaşanılmaz bir hale gelmişti. Kızımın intikamını bir şekilde almam gerekiyordu. Bütün hayat hikayemi Deste hocaya anlattıktan sonra beraber sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Sabun büyüsünün içeriği hakkında Deste hoca beni detaylı olarak bilgilendirdi. Sabun büyüsünün ne kadar tehlikeli ve işlevsel bir büyü olduğunu Deste hoca bana anlattı. Deste hocadan sabun büyüsü hizmeti aldıktan sonra o cani adam için hayat tamamen olumsuzlaştı. Kızımı hayattan koparan katilin ruh dengesi bozularak intihar etti. Böylelikle intikamımı Deste hoca sayesinde almış oldum. O caninin ölüm haberini alınca mutluluktan havalara uçtum. İçimdeki intikam ateşi tamamen söndü. Böylece artık kızım mezarında daha rahat uyuyabiliyordu. Kızımın kanı yerde kalmamıştı. Deste hocamın sabun büyüsünü mağdur olan herkese tavsiye ederim.
16-12-2021

   Naz Şahmer - ISPARTA

Konu:Sabun Büyüsü

Etrafımızda parmakla gösterilen örnek bir çift olan eşim ve ben son 6 aydır falan birbirimize aynı evin içinde adeta yabacı gibi olmuştuk. Onun hareketleri bana benim hareketlerim ise ona batıyor ve birbirimize resmen sinir oluyorduk. İletişimimiz koptu kopacak o derece yani. Eskiden o işe giderken sabah erkenden kalkıp çay demler, etmeyeceğini bile bile özene bezene kahvaltı hazırlardım. Son 6 aydır yüzünü görmeye tahammül edemez hale geldim. Ya O. Resmen bana kötü davranıyor hatta davranmıyor bile. Yok sayıyor resmen. Ha evde herhangi bir eşya ha ben. Pardon bazı eşyalara benden daha çok değer veriyor. Allah’ım hergün hergün kavga etmekten bağırışıp durmaktan çok yorulduk. Hayır kavga etmek sorun değil de kavga ederken o kadar ileri gidip öylesine kırıcı oluyoruz, birbirimize karşı öylesine çirkinleşebiliyioruz ki. Eskiden başkalarının yanında hiç değilse ayıp olur düşüncesiyle kavga etmezken son dönemde yabancıların yanında da kavga eder hale geldik. Oturup konuştuk ve boşanmaya karar verdik. Boşanma kararımızı ablama anlattığımda bana değerli medyum hocamızdan bahsetti. Son bir kez de hocaya gidelim ne kaybedersin dedi. Benim de aklıma yattı. Ablamla birlikte eşimden habersiz Allah O’ndan razı olsun. Çok değerli medyum hocamıza gittim. Bize sabun büyüsünü bağlama ve muhabbet arttırma amacıyla uyguladı. Bugün 8. gün ve hiç kavga etmemek bir yana inanır mısınız muhabbet ettik. Dahası da var akşam işten gelirken tatlıyla bir demet çiçek almış. Öyle mutluyum ki adeta ayaklarım yere basmıyor. Canım hocama sosuz teşekkür ediyorum.
24-10-2021

   Şengül Görkem - ESKİŞEHİR

Konu:Sabun Büyüsü

Komşularımla otururken sohbet esnasında büyüler, medyumlar, büyülerin etkileri gibi konulardan bahsedildi. Ben de arkadaşlar saçma sapan şeylere inanmayın öyle şey olmaz falan dedim. Komşumun biri sabun büyüsü ile ilgili yaşadığı bir olayı anlattı. Başarılı bir doktor olan kızının başarısını kıskanan bir doktor arkadaşı diyemeyeceğim. Arkadaş arkadaşa asla bunu yapmaz. Ona ancak fesatlık denir. Sonradan ortaya çıktığına göre aynı hastanede çalışan bir doktor kız başarılı yükselişinin başhekim olarak sonuçlanmasından endişe etmiş. Allah’ım ne korkunç doktor biri nasıl yapar bunu. İnsan değil böyle bir şeye kalkışmak aklına bile getirmez. Komşumun kızına sabun büyüsü yaptırmış. Zavallı genç doktor nedenini bilemeden günden güne hastalanmış. Eriyormuş adeta. Komşum olayı anlatırken adete gözlerinde çaresizliğini okudum. Olayı anlatırken yeniden yaşar gibiydi. Sonra doktor arkadaşlarından biri Deste Hoca hakkında duyduklarını anlatmış. Başlangıçta çaresizlikten ulaşmışlar. Ama iyi ki de yollarımız kesişti dedi arkadaşım. Kızını neredeyse yarı baygın olarak götürmüşler hoca hanım kızın yüzüne bakar bakmaz büyü yapmışlar umarım çok geç değildir demiş. Hemen dualarını falan okumuş. Arkadaşımın kızı 12 gün olduğunda büyünün etkisinden tamamen kurtulmuş. Meğer sabun büyüsünü ölüm için yaptırmış. Arkadaşım Deste Hoca olmasa kızını kaybedecekmiş. Ve şimdi arkadaşım her yerde kıymetli hocadan bahsediyor. Yer gök duayla ayakta duruyor diye hep minnetle bahsediyor. Allah kimsenin yolunu kötülere düşürmesin. İyi ki varsın Deste Hocam.
28-08-2021

   Ezgi Kaleli - TRABZON

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocamla tanışmam bundan yaklaşık olarak 5 ay önce oldu. Hocamla tanıştıktan sonra hayatım birden değişiverdi. Deste hocam benim en büyük dostum oluverdi. Eşim beni ortada hiçbir sebep yokken sürekli olarak darp ediyordu. Ondan boşanmak istiyordum ancak beni sürekli olarak ölümle tehdit ediyordu ve çocuklarımı göstermemekle tehdit ediyordu. Hayat benim için içinden çıkılamaz bir hal almış. Deste hocayla tanışmam da bu süreçte meydana geldi. Eşimle aramamızda artık hiçbir saygı kalmamıştı. Onunla aynı evin içinde yaşamak benim için zulümdü. Onun zulmünden kurtulmak istiyor ama kurtulamıyordum. Deste hocama konu açtığımda bana tebessüm etti ve teselli de bulundu bana. Üzülme sorununun üzerinden beraber gelicez, dedi. O anda Deste hocama tam teşekküllü olarak güvenme kararı aldım. Ona güveniyordum, bana bütün süreç boyunca yardımcı oluyor, telefonla beni arayarak uzun uzun dertleşiyordu. Canım hocamla beraber yapmış olduğumuz uzun istişareler sonucunda sabun büyüsü yaptırmaya karar verdik. Sabun büyüsünü daha önce birkaç kez duymuştum. Bir intikam büyüsü olarak biliniyordu. Mistik gücü son derece kuvvetliydi. Deste hoca bana tüm süreç hakkında bilgi verdi. Sürecin nasıl işleyeceğini, aşamalarını, sonuçları hakkında beni bilgilendirdi. Sonrasında ise benden onay aldıktan sonra sabun büyüsünü yapmaya karar verdi. Sabun büyüsünü yaptıktan sonra hayatımı zindana çeviren eşimin ruh hali tamamen bozuldu, psikolojisi alt üst oldu ve delirdi. Böylelikle intikamı Deste hoca vasıtasıyla almış oldum.
26-07-2021

   Şerife Dağ - EDİRNE

Konu:Sabun Büyüsü

Kardeşim ergenlik çağındayken delikanlı ne de olsa anneme babama kızıp evi terk etmişti. Aylarca kardeşimden haber bile alamadık neredeyse. Çok üzüldük annem mahvoldu. Sonra komşumuz bir gün anneme demiş ki sabun büyüsü yapan güvenilir bir medyum hoca tanıyorum onunla tanıştırayım mı seni? Demiş. Annem sabun büyüsü hakkında hiçbir şey bilmiyor tabii. Ne faydası olacak diye sormuş annem. Olur mu ne faydası olacak demiş kadın. Sonra da sabun büyüsünün çok kuvvetli bir büyü olduğunu ve ne niyetle yaptırılırsa o konuda etkili olduğunu söylemiş. Sabun büyüsü gideni geri getirebilecek kadar güçlü bir büyüdür demiş annem pek itibar etmez böyle şeylere ama çaresizlik kadın ne yapsın. Komşuyla birlikte annem hoca hanıma gitmişler. Hoca hanım öylesine etkilemiş ki annemi. Normalde bu tür konular annemin tarzı değildir ama hoca hanımı görür görmez bir güven oluşmuş annemde anlatmış derdini. Medyum hocam anneme demiş ki hiç merak etme sen. Bir dahaki geldiğinde oğlunun bir eşyasını getir bana gerisini bekle ve gör demiş. Annem hemen ertesi gün kardeşimin bir parça kıyafetini götürmüş. Medyumumuz anneme 12 gün daha sabretmesini söylemiş. Ama aslında 10 günde kardeşimin geleceğini de hesaplamış. Ne kadar ince bir düşünce. Annem kardeşimi daha gelme vakti var diye düşünüp ona göre sabırsızlanırken 10. Gün de kardeşim anahtarıyla kapıyı açmış. Annem canım benim bu mutluluğun daim olsun. Allah medyum hocamdan razı olsun.
26-07-2021

   Şeyma Kale - HATAY

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocamla tanıştığımda intikam ateşim tamamen sönüvermişti. Canım hocam bana her zaman her konuda yardımcı oldu. Deste hocayla tanışmadan önce hayat benim için hiçbir şeyi ifade etmiyordu. Hayattan tat almıyor, yaşamak istemiyordum. Yaşamak benim için zulümdü. Bu zulmün sorumlusu ise eşimdi. Eşim beni en yakın arkadaşımla aldatmıştı. En yakın arkadaşım olan kişiyi çocukluğumdan beridir tanıyordum. Birlikte yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. O kişiden böyle bir ihanet görmek beni derinden sarsmıştı. Depresyon ilaçlarıyla ayakta durmaya çalışıyor, geceleri kabuslar görerek uykularımdan uyanıyordum. Bu zorlu süreçte o mükemmel insanla tanışıverdim. O mükemmel insan Deste hocadan başkası değildi. Deste hocam sorunlarımı dinledikten sonra beni teselli etti. Üzülme intikamını çok güzel ve kolay bir şekilde alacaksın, dedi. Samimi tavırlarıyla Deste hoca benim en iyi arkadaşım olmuştu. Birlikte uzun uzun konuştuktan sonra sabun büyüsü yaptırmaya karar verdik. Hem eski eşime hem de bana ihanet eden çocukluk arkadaşımdan intikamımı bu vasıtayla alacaktım. Deste hocam bana sabun büyüsünün bütün ince detaylarını anlattı. Bu büyünün geri dönülmez sonuçlar doğuracağını ve tesirinin çok kuvvetli olacağından bahsetti. Ben de kabul ederek büyünün yapım aşamasına başlanılmasını istedim. Deste hocam sabun büyüsü uygulamasını gerçekleştirdikten sonra bana hayattaki en büyük darbeyi vuran o iki insan için hayat simsiyah oldu. Her ikisinin de ölümcül bir hastalığa yakalandığını duydum. Böylece Deste hocam vasıtasıyla intikam ateşim sönmüş oldu.
09-06-2021

   Tuğba Dursun - OSMANİYE

Konu:Sabun Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 2 yıl öncesinde bir gece vakti işimden eve giderken arkamdan yaklaşan cani bir tecavüzcü tarafından tecavüze uğramıştım. O günden sonra psikolojik dengem tamamen bozuldu. Tek isteğim hayatı benim için yaşanılmaz bir hale getiren o sapığın layığını bulmasaydı. O sapık hukuki yollardan yargılandı. Ancak hukuki yollardan yargılandıktan sonra ceza evine girmeden dışarı çıktı. Böylelikle elini kolunu sallaya sallaya dışarılarda gezmekteydi. Benim için ise hayat tamamen simsiyahtı. Tecavüze uğradıktan sonra herkesin bana bakış açısı değişmişti. Ancak ben her şeye rağmen hayata tutunmayı başarmıştım. Fakat içim de sönmeyen bir intikam ateşi vardı. O kişiden mutlaka intikamımı almam gerekiyordu. Yoksa ben bu intikam duygusuyla yaşayamazdım Bu kötü günler sürecinde Deste hocamla tanışmıştım. Deste hocamı internette tesadüfen gezinirken bulmuştum Birçok kişi Deste hoca hakkında güzel yorumlarda bulunmuştu. Pek çok kişinin hayatına dokunmayı başarmış mükemmel bir kişiydi. Deste hocama hayat hikayemi anlattıktan sonra o da son derece üzüldü. Bana samimi bir tavır sergileyerek içindeki intikam ateşini söndüreceğiz dedi. Deste hocamla uzun uzun konuştuktan sonra sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Hocam bana sabun büyüsünün en etkili büyü çeşidi olduğunu söyledi. Sabun büyüsünü hocamla beraber yaptıktan sonra o sapığın hayatı tamamen değişti. Sapık olan o şahısın hayatı tamamen berbat bir duruma geldi. En sonunda o kişi delirerek akıl hastanesine yattı, böylelikle ben intikamımı Deste hocam sayesinde almış oldum.
10-04-2021

   Sezen Aydın - IĞDIR

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocam size ne kadar teşekkür etsem ne kadar ellerinizi öpsem hiçbiriyle hakkınızı ödeyemem. Deste hocadan yaklaşık 1,5 yıl öncesinde sabun büyüsü alanında hizmet aldım. Deste hocam bana sabun büyüsünün oldukça tehlikeli bir büyü olduğunu, bu sürecin mutlaka düşünülerek onaylanması gerektiğini söyledi. Benim Deste hocaya başvuru hikayemin temelinde arkadaş kazığı vardı. En yakın arkadaşım beni kandırarak banka hesabımdaki tüm birikimimi kendi üzerine geçirmişti. Benim için hayat artık bitmişti. Geceleri uyuyamıyor, kabuslar görüyordum. Eşimin ve çocuklarımın yüzüne bakamıyor, onları mağdur ettiğim için kendimden iğreniyordum. İçimde sürekli olarak beni kazıklayan kardeşim dediğim adamdan intikam alma duygusu vardı. İntikam benim için kaçınılmaz bir yoldu. Çünkü ben intikam almadan bu hayatı yaşayamazdım. İçimde yanan intikam ateşini söndürmek için arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocama başvurdum. Deste hocam benim hayat hikayemi ve sorunlarımı detaylı olarak dinledi. Beni dinledikten sonra o kişiden intikamımı en iyi sabun büyüsü aracılığıyla alacağımı öğrendim. Sabun büyüsü yaptırmadan önce aklımda sürekli olarak şüpheler bulunuyordu. Bu sürecin nasıl işleyeceği konusunda hiçbir bilgi birikimim yoktu. Deste hocam bütün süreci bana anlattı. Sabun büyüsü yaptırdıktan yaklaşık 24 saat sonra dost kazığı yediğim o arkadaşımın hayatı tamamen değişti. Ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla ondan haberdar oluyordum. Büyünün tesiri artıkça o kişinin kanser hastalığına yakalandığı öğrendim. Hayat artık onun için bitmişti. Ben ise Deste hocam sayesinde intikamımı almıştım.
28-08-2020

   Demet Yıldırım - İSTANBUL

Konu:Sabun Büyüsü

Eşim bundan yaklaşık 6 ay öncesinde beni hiçbir sebep yokken terk etmişti. Beni sevmediğini dile getirerek bana hiçbir açıklama yapmadan evden ayrıldı. Ancak yapmış olduğum araştırmalar neticesinde eşimin beni aldattığını öğrenmiştim. Bir kadın için aldatılmak hayattaki en kötü olay olarak bilinmektedir. Aldatıldığımı öğrendiğim an hayat benim için içinden çıkılamaz bir almıştı. Ben eşimi her zaman çok seven bir kadındım. Onun bana ihanet edebileceği hiç aklımın ucundan geçmezdi. Bu süreçten sonra içimde dinmek bilmeyen bir intikam ateşi süreci başladı. Sürekli olarak eşimden intikam almayı düşünüyordum. Ondan intikamımı almadan hayat benim için boş bir rüyaydı. Hayatımın kaosa döndüğü bu dönemlerde yakın arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocamla tanıştım. Deste hocama hayat hikayemi anlattığımda beni her açıdan teselli etti. Birlikte uzun uzun istişare ettik. Uzun istişareler sonucunda Deste hocamla sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Deste hocam bu büyünün geri dönülemez sonuçlara yol açacağını, dolayısıyla mutlaka kapsamlı olarak düşünmem gerektiğini bana söyledi. Bütün süreci kabul ederek büyünün yapılması için onay verdim. Deste hocam büyüyü yaptıktan sonra beni aldatan eşimin hayatı berbat bir duruma geldi. Eşim beni aldattığı kadınla da mutlu olamadı, psikolojisi alt üst olmuş duruma geldi. Sonrasında ise eski eşimin akıl hastanesine kaldırıldığını öğrendim. İntikamımı artık almıştım. Deste hocam bu süreçte benim intikam ateşimin sönmesinde doğrudan rol oynadı.
30-05-2020

   Ege Özer - KAYSERİ

Konu:Sabun Büyüsü

Başımıza gelen korkunç olaydan sonra işi iyi yapabilen ve uzman bir medyum arayışına girmek zorunda kaldık. Bu tip olaylar hep başkalarının başına gelir sanırdık. Bulduğumuz medyumun bu işi çözebileceğine de ihtimal de vermemiştik .Kız kardeşimi bir süre önce birisi sevmiş ve babamdan istemişti. Gönül bu. Kız kardeşim onu istememişti. Olay kapandı diye düşündük. Bu olaydan bir süre sonra kız kardeşimin tavırları değişmeye başladı. Hayal aleminde gezer gibiydi. Bir anı bir anını tutmuyordu. Aslında çok mülayim bir yapıya sahip olan kardeşim artık bize karşı da anlam veremediğimiz bir şekilde kötü davranıyordu. O kadar kötü davranmaya başladı ki inanılmaz bir şekilde bir gün anneme bağırdı. Bu durum kardeşimin hayatta yapmayacağı bir şey. Bu olaydan sonra onunla ilgili endişelerimiz iyice arttı. Bir komşumuzun önerisiyle profesyonel bir medyum aramaya başladık. Yolumuz Allah razı olsun Demet Hoca ile kesişti. Onun hakkında yapılan güzel yorumlar yersiz değilmiş. Kardeşimi gördü. Bakım yaptı. Kardeşimi beğenen ve babamdan isteyen çocuk ve ailesi kız kardeşime sabun büyüsü yapmış ve büyü kardeşimi etkisi altına almış. Zorla güzellik olmaz sözüne inat sinsice kardeşimin arkasından yapılan bu sabun büyüsü farkına varmasaydık kardeşimin hayatını mahvedecekti. İşinin ehli son derece yetenekli ve tecrübeli bir insan olan Deste hocam sayesinde kız kardeşimin hayatı düzeldi. İyi ki varsın hocam. Allah Deste hocamdan razı olsun.