ÇANAKKALE Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ÇANAKKALE Garantili ve En iyi Medyum


ÇANAKKALE Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ÇANAKKALE Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

28-05-2021

   Aybüke Ata - ÇANAKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam bin kez teşekkür etsem azdır size… Allah razı olsun iyi ki varsınız. Tavsiye ile sizi tanıdım fakat harika bir insansınız. Yaptığınız bağlama büyüsü o kadar sağlam bir şekilde tuttu ki.. Yapılan işlemin 3. günü her şey istediğim gibi gitmeye başladı. Eşimle 10 yıllık evliyiz fakat kayınvalidem baştan beri beni kabul etmedi. Bunun sebebini asla çözemedim. Benim yerime eşimin başka bir kız ile evlenmesini istedi. Bizi ayırmak istedi.. Fakat ben yine de saygıda kusur etmedim.. Gün geçtikçe eşimin başına ekşidi ve ayrılmamız için baskı yaptı. Daha sonra ise eşim evi terk etti.. Zamanla hiç aramamaya başladı.. Her şey durup dururken gelişti. Bu kadar kısa sürede neden bana karşı soğuk davranmaya başladı derken bir kadın olduğunu anladım.. Annesinin daha önce evlendirmek istediği bir kızdı.. Daha sonra aramaz sormaz oldu ve tamamen bitti diye düşündüm. Fakat sizi iyi ki tanımışım hocam.. Bana umutlarımı tekrar geri verdiniz.. Kocam 9.gün aradı vazgeçtiğini söyledi. Boşanmak istemediğini beni çok sevdiğini söyledi. Her şey o kadar kesin gibi gözüküyordu ki. Yaptığınız işlem tuttu hocam hem de ikinci haftada tuttu. Bu sebeple de sizden Allah razı olsun. İyi ki varsınız. İşleriniz hep rast gitsin hocam. Sizin gibi hoca tanımadım. Herkese tavsiye ediyorum. Yaptığınız işlem sayesinde yuvam yıkılmadı. Çok teşekkürler hocam.