Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü
Kişilerin evliliğe ikna edilmesi ya da çiftin bu yolda atacağı o adımlara engel çıkmaması adına evlilik büyüsü yaptırılmasına gerek duyulabilir. Bu büyü, hayırlı ve ak büyüler arasında yer alır. Dağılmış evlilik birliğinin yeniden tahsisi, aşık olunan kişinin evliliğe ikna edilmesi, ailelerin evliliğe giden yolda sorun çıkarmamaları ve farklı pek çok konu için tercih edilebilir. Doğru ve işinde uzman bir medyum ile çalışılırsa, büyü tarafların nikah akdiyle birbirlerine bağlanmalarıyla sonuçlanacaktır. Duaların zamanında okunması, niyetin halis olması ve Havass Hüddam gibi ilimlerde ehil kişilerce büyünün yapılıyor olması, sonuç alma sürecini ve büyünün tutma sürecini olumlu etkileyecektir.
Evde evlilik büyüsü yapmak riskli bir hareket olacaktır. Her şeyin olduğu gibi, dini bir ritüel olan büyülerin de gizli ilimleri vardır, kişiler bu ilme vakıf olmadıklarından, kendi başlarına işlem yapmaya çalışırken başka varlıkları kendilerine musallat etmek gibi bir problem yaşayabilirler. Pek çok büyüde, enerji boyutundaki varlıklardan ve cinlerden yararlanılır. Onları kontrol ederken kullanılan İslam ilimlerini bilmeyen veya yetersiz bilen bir kişi, herhangi bir büyüsel işlemi kesinlikle yapamaz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?
Evlilik büyüsü duası, büyünün yapılışında temel taş niteliğindedir. Bu dua kişilere ve kişinin yaşadığı durumlara göre farklı ayetler, Allah’ın 99 isminden bazıları farklı sayılarla, bazı enerji sembolleri kullanılarak hazırlanmalıdır. Havass ve Hüddam gibi ilimlerde yetkin olmak bu duayı hazırlamak için asıl gerekendir.
Bazı ciddi durumlarda, büyü yapan hoca tarafından kişiye koruyucu bir muska da verilir, ancak normalde kesin sonuç veren evlilik büyüsü yapımında ekstra bir muska gerekli değildir.
Büyünün yapılış aşamalarından bahsedecek olursak:
• Dua, gerçek bir medyum hoca tarafından hazırlanır
• İşlem için tütsü, mum, ateş veya medyumun duruma uygun olarak seçtiği materyal eşliğinde, fotoğraflar veya çizimler üzerine medyum tarafından büyü işlemi yapılır.
• Yapılan büyü, insanın uğramayacağı bir ortamda 7 gün bekletilir. Bekleyeceği ortama 7 gün boyunca büyüyü hazırlayan kişi dahi girmemelidir.
• Büyü yaptıran kişi, medyum hoca ile beraber, hocanın söylediği zamanlarda ve söylediği sayıda duayı tekrarlar.
• Riskli ya da büyü yapılacak kişiyle iletişimin yok denecek kadar az olduğu durumlarda hoca, büyüyü yaptıran kişiye bir muska hazırlar, bu muskayı belirli gün sayısında üzerinden çıkarmamasını isteyebilir, büyünün kesin sonuç vermesi için bazı durumlarda bu elzemdir.
• Büyü yaptıran kişi, büyü ritüeli tamamlanıncaya kadar kesinlikle temiz gezmelidir…
İşlemin detayları, İslam alimlerince farklı şekillerde bizlere anlatılır. Bu nedenle tek bir duruma ya da olaya göre duayı burada vermemiz olanaksızdır. Evlilik büyüsü yapan hocalar arasından güvenilir biriyle çalışmalı ve kendi durumunuza uygun olan işlemi onunla yapmalısınız.

Evlilik Büyüsünün Belirtileri Nelerdir ve Nasıl Bozulur?
Büyünün yapılış sürecinde olduğu gibi, bozulması için de uzman bir medyum şarttır. Üzerinizde evlilik büyüsü yapıldığına dair bazı belirtiler görüyorsanız, kesinlikle bir hocadan yardım alabilirsiniz:
• Kabuslar görerek uyanma
• Bir kişiyi adeta taparcasına sevme hali “normalde bu duygu bu kadar abartılı değilse”
• Aileye ve çevreye karşı hırçınlaşma
• Kapalı ortamlarda yalnız kalamama
• Bazı kişilerde, yanında dua okunmasına ya da dini bir ritüel yapılmasına katlanamama
Belirtiler genel olarak bunlardır, ancak evlilik büyüsü belirtileri bazı kişilerde kendini farklı hissettirebilir. Şüphe duyulduğu anda, garantili bir medyuma başvurmanız yararınıza olacaktır. Medyum hoca, evlilik büyüsü bozma işlemi için sizinle birkaç uygulama yapmak zorunda kalacaktır. Ortalama 10 gün içinde, büyü etkilerinden tamamen kurtulabilirsiniz. Büyü bozma sürecinde hatalı bir işlem yapılmaması adına güvenilir bir hoca ile görüşmeye özen gösteriniz. Hocamız, evlilik büyüsü yaptırma ve bozdurma konusunda yıllardır danışanlarına hizmet vermeye devam eder. Siz de bu büyüyü yaptırmak ya da üzerinizde varsa etkilerinden kurtulmak için kendisine danışarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.