SİİRT Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SİİRT Garantili ve En iyi Medyum


SİİRT Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SİİRT Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

20-04-2020

   Ceyda Kır - SİİRT

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Maddi durumumuz ayrı bir ev için yeterli olmadığı için kayınvalidemlerle birlikte yaşıyoruz. Eşim iflas etmeden önce her şey çok güzeldi. Ayakkabı dükkanımız hayli hayli bize yeterli kazanç getiriyordu. Eşimin arkadaş çevresi çoktur. İş yoğunluğu ve stresiyle onu devamlı alkollü ortamlara davet eden arkadaşlarının yanına gitmeye başladı. Önceleri hiç böyle alışkanlıkları olmayan adam eve sarhoş geliyor, bana bir zararı olmasa da yavaş yavaş ailesinden uzaklaşıyordu. Önceleri neden böyle olduğu konusunda soru sorabilirken, giderek eve çok nadir uğramaya başladığı için sorgulama da yapamamaya başladım. Paramız günden güne bitmeye, dükkandan elde ettiğimiz kazanç günlük olarak eve girmeden bitmeye başladı. Günümüzün malum krizi nedeniyle de artık dükkan da kalmadı. Sonradan öğrendim ki, eşimin hayatında başka biri daha varmış. Bu beni maddiyattan daha fazla etkiledi. Elimizde avucumuzda hiçbir şey kalmayana kadar tükettik ve eşim artık o kadına gitmişti. Benim sürekli maddiyat sıkıntısı konuşmalarımdan rahatsız oluyormuş. Kayınvalidem de bu konuda çok üzgün olduğu için araştırmaya başladı. Komşusu medyumumuzu önerdikten sonra denemekten ne çıkar dedik. Geri getirme büyüsü üzerine çalışmaya başladıktan sonra kesinlikle hayatımız düzeldi. Eşim o kadından ayrılıp eve dönmek istediğini, affetmem için gerekirse ayaklarıma kapanacağını söyledi. Eve geldi ve artık her şey eskisinden daha iyi. Dükkanı toparlayana kadar kayınvalidemlerle yaşıyoruz ama mutluyuz. Her şey oluna girecek. Hocamın şifasından yararlanmayı herkese tavsiye ediyorum.