ARDAHAN Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ARDAHAN Garantili ve En iyi Medyum


ARDAHAN Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ARDAHAN Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

24-04-2021

   Fatma Akbaş - ARDAHAN

Konu:Papaz Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce Deste hocayla tanışmıştım. Hocamla tanışmadan önce çok kötü günler geçiriyordum. Geçirmiş olduğumuz kötü günlerden dolayı psikolojim alt üst olmuştu. Hayat benim için çekilmez bir vaziyetteydi. Kocam benimle ilgilenmiyor, sürekli beni aldatıyor, beni sevmiyordu. Yuvamız adeta içinden çıkılamaz bir kaos durumundaydı. Deste hocam tanışmadan önce ben yaşayan bir ölüydüm. Kocamla olan evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Neredeyse bitti bitecektir. Ve en sonunda kocamla boşanma kararı almıştık. Kocama ne kadar yalvarsam da boşanmaktan vazgeçiremiyordum. Onu çok seviyordum, onsuz bir hayat düşünemiyordum. O benim her şeyimdi. Bu evliliğin sonlanması benim için hayatın sonu olacaktı. İşte böyle bir ruh hali içerisinde ben Deste hocayla tanıştım. Deste hocaya ilk gittiğimde kafamda birçok soru işareti vardı. Açıkça söylemem gerekirse bu işlerden pek anlamıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Deste hocamla tanışmıştım. Deste hocam samimi tavırlarıyla, sempatik halleriyle bana cana yakın bir dost gibi davrandı. Deste hocaya bütün derdimi uzun uzun anlattım. Sağ olsun oda benim sözümü kesmeden bütün sorunumu dinledi. Deste hocayla istişare ettikten sonra papaz büyüsü yapmaya karar verdik. Bu büyünün ismini daha önce duymuştum, ama içeriği hakkında pek bilgim yoktu. Deste hocam papaz büyüsünü yaptıktan sonra kocamla aramızdaki bütün ilişki 360 derece birden dönüverdi. Artık kocam bana daha çok ilgi duyuyor, sanki ilk günkü gibi bana aşık oldu tekrardan.