Harmura Celbi

Harmura Celbi

Harmura Celbi eski zamanlardan günümüze kadar gelen etkili bir aşık etme çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Harmura Celbi etkileri oldukça yüksek olan ve etki süresi de oldukça kısadır, tabi uzman bir medyum hoca tarafından yapıldığı takdirde. Harmura Celbi ilk olrak amacı iki kişi arasında var olan aşkın güçlenmesini sağlamak amacı ile yapılır. Bu nedenle çok fazla bir şekilde tercih sebepleri arasında olmasını sağlamaktadır.

Yalnız bir takım art niyetli kişiler tarafından da harmura celbi yaptırmak isteyen insanlarda bulunmaktadır. Hocamız bu gibi art niyetli insanların niyetlerini direk olarak algıladığından dolayı bu insanlara cevap bile vermemektedir. Lakin kimi durumlarda karşıdaki kişi ile edilen sohbet sonrasında hocamız ikana olursa bu işlemi gerçekleştire bilir.

 

Harmura Celbi Neden Yapılır

En çok tercih edilen aşk büyüleri arasında yer alan harmura celbi iki kişi arasında olan bağların kuvvetlenmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Bu şekilde bağlarında sorun yaşayan evli, nişanlı, sözlü veya sevgili olan kişilerin aralarındaki bağın en yüksek seviyeye gelmesini sağlayarak aralarında ki aşk bağını da güçlendirir.

Bu işlem sırasında kadın veya erkek fark etmezsizin harmura celbi için medyum hocalardan destek almaktadırlar. Aynı zamanda aileler çocuklarının mutluluğu ve saadetleri için bu işlemi gerçekleştirmek istemektedirler.  

Herhangi bir ilişkisi olmayan bekâr olan kadın veya erkeği kendilerine bağlanması içinde harmura celbi yapılabilmektedir. Bunun tam olarak iyi veya kötü niyetli olduğunu anlamak gerekir, bazen ise kaderinizin o kişi ile bağlı olması ama bir şeylerin harekete geçirmesi gerektiğinden dolayı harmura celbi yapılmaktadır.

 

Harmura Celbi Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri, aşk celbi gibi çalışmalar hayatınızın aşkını elde etmek için yapılan işlemlerdir. Bazı insanlar ise hayatlarında olan insanların tavırları, konuşmaları, davranışlarından memnun olmamasından dolayı ve bunların düzelmesini istemesinden dolayı da harmura celbi yapılmaktadır.

Harmura celbi metafizik bilgisi olan medyumlar tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Yapımı esnasında metafizik varlıklardan yardımlar alarak işlemler gerçekleştirilir, bu şekilde etkileri çok daha güçlü olacaktır. Bundan dolayı nefisi kuvvetli olan ve havas ilimlerinden anlayan aynı zamanda hüddam kabiliyetlerine sahip olan medyum hoca ile çalışmak harmura celbi etkilerini tam ile görmenizi sağlayacaktır.