Aşk Muskası

Aşk Muskası
Medyumlar, hayatımızın belli bir yerinde genellikle olan insanlardır. Aşk, ayırma vb. konularda onlara çoklukla ihtiyaç duyarız.  Onlar, ruhani varlıklar ile bizlerin istediklerini yaratıcıya ulaştırırlar. Aşk muskası, genel olarak  birbirine aşık olan çiftlerin aşklarını alevlendirmek için kullanılsa da kimi zaman da kısmeti açılmayan bireylerin kısmetinin açılması için uygulanır. Tüm bunlardan önce, büyünün ne amaçla olduğu fark etmeksizin, başarıya ulaşması için en önemli kriter tabi ki garantili medyum bulmaktır.
Aşk muskasının pek çok farklı yapılışı vardır. Öyle ki, muskanın yazılışı bile birbirinden farklıdır. Bir muskanın nasıl yazılacağını medyum belli kurallar çerçevesinde belirler. Kişinin durumu, büyünün yapılış amacı, tutma süresi bu kurallar arasındadır. Muska safran ile, kalem ile ya da farklı mürekkepler birbirine karıştırılarak yazılabilir.
Aşk Muskası Nasıl Yapılır?
Bir muskanın tutması için en önemli etken işleme başlanmadan önce olay örgüsünün hocaya eksiksiz ve doğru anlatılmasıdır. Eski sevgiliye yapılan muska ile karşılıksız bir aşk için yapılan muska aynı olmayacaktır. Bunun yanında aşık olduğunuz insan size aşık değilse ya da sizi hiç tanımıyorsa hayatında biri var mı? Evlimi gibi sorularda dürüst olunması önemlidir. Zaten siz yalan söyleseniz de medyum bunu görecektir. Güvensiz başlayan bir işlemin tutmasını beklemek çok da doğru olmaz değil mi? Hocamız aldığı bilgilerden sonra
• Muskayı yazma işlemi sırasında :etmesi gereken duaları sessiz ve karanlık bir ortamda eder. Bunun nedeni ruhani varlıklarla karanlıkta daha iyi iletişim kurmasıdır.
• Sevgi için pek çok tılsımın olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. Hocamız bu tılsımlar arasından anlattığınız duruma en uygun olanı seçer.
• Muska bitiminde Allah’ın güzel 99 isminden muskaya uygun olanları yüksek sesle okur ve yazdığı kağıdı özenle katlar.
• Okumanın kaç gün süreceği olaya bağlı olarak değişir. Minimum 3 gün, maximum 7 gün okumayı sürdürür.
• Tüm nu süreçte sizin yapmanız gerekenleri de ayrıntılı olarak aktarır ve sizinle uyum içerisinde işlemleri yapar.
Bir muskanın tutması için yapılan işlemlerden daha çok inanmak önem taşır. İşleme başlarken tutmayacağına inanırsanız tutmama ihtimali yüksektir.

Aşk Muskası Tutma Süreci
Güvenilir medyum farkı ile yapılan muskalar en az 7, en geç 21 gün içinde tutar. Tabi ki karşı tarafın durumu bu süreçte etkendir. Eğer içinden çıkılamayacak bir durumu yoksa çoğunlukla 7 gün sonunda ilk belirtiler alınmaya başlanır. Ancak 7 günde net olarak tutup tutmayacağı medyumun yaptığı işleme bağlıdır. Muska yapıldıktan sonra dikkatli olunması gerekir. Olası bir kaybolma, zarar görme durumunda medyumunuza ulaşarak muskayı yeniletmeniz gerekir. Aksi taktirde işlem etkisini kaybeder. Yaptığınız onca şey boşa gitmiş olur.

Aşk Muskası Belirtileri Nelerdir?
Öncelikle bu belirtileri kendi üzerinizde görüyorsanız size yapılan bir aşk muskası olup olmadığıyla ilgili bir medyuma başvurmanız gerektiğini vurgulamak istiyoruz. Muska yaptırdığınız kişideki belirtilere göz atacak olursak:
• Size olması gerekenden daha fazla bağlanır. Bağlanır. Rüyalarında, hayallerinde her an siz olursunuz.
• Kişiliğinde ciddi değişiklikler olur. Sevdiğiniz sakinse fazla sinirli olabilir. Bu durumun tam tersini de görebilirsiniz.
• Muska yazılan kişinin vücut dirayetine bağlı olarak ellerde titreme, halsizlik, baş ağrısı gibi belirtiler görülmesi mümkündür.
• Kişi aşkının esiri olur. Sizinle ilgili söylenen en ufak bir olumsuzluğu takmaz, siz hayatının merkezi olursunuz.
• Yaptığınız hataları gözü görmez, sevmediğinizi söylerseniz dünyası alt üst olur. Bu nedenle sevmediğiniz birine bu muskayı yaptırmamanızı öneriyoruz. 
Bu belirtileri kendinizde görüyorsanız, en garantili medyum için hocaya başvurabilirsiniz. Hoca, aşk muskası yapmakta olduğu kadar bozmakta da ilmi kuvvetli bir insandır. Kendisinin üstün bilgisi sayesinde hayatınızı mümkün olan en kısa sürede eskisi gibi huzur dolu günlere döndürebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

14-08-2022

   Hazal - BURDUR

Konu:Aşk Muskası

Merhabalar arkadaşlar, benim adım, Hazal. Ben bir bayan kuaföründe çalışıyorum. Patronum Ahmet Bey ve eşi ile de çok iyi anlaşıyorum, eşi de bizim kuaföre geliyor, benimle konuşup zaman geçiriyor. Bir gün Ahmet beyler köye pikniğe gideceklerdi, köyleri yakın olduğu için beni de çağırdılar, kabul ettim ve gittim. Orada çok yakışıklı bir erkek gördüm ve direkt benim dikkatimi çekti, Ahmet beyin eşine onun kim olduğumu sordum ve bir akrabasının oğlu olduğunu öğrendim. Konuşmak için hemen yanına gidip bir konu açtım. Aramızda çok hoş bir konuşma geçti ve sosyal medyalardan birbirimizi ekledik ve geçti. Oğlanın hakkında bir araştırma yaptığımda, onun her kızla sevgili olmaya çalışıp, diğer günde aldattığını öğrendim. Bu duruma üzüldüm, çünkü bu kadar yakışıklı bir oğlan neden böyle bir şey yapıyor da bir kızla mutlu bir ilişki yaşamıyor diye düşündüm. Sonra hayallere daldım ve bunu başarmaya, onu bir ilişkiye sokmaya karar verdim. Neden o kız ben olmayayım ki diyerek kendime aşık etmeye çalıştım, etkilemeyi başardım, fakat zaten oğlanın yaptığı şey bu, etkileniyor, fakat âşık olmuyordu. Denemelerim hep başarısızlıkla sonuçlandığı için bu işi bir bilene sorarak yapmanın daha doğru olabileceğini düşünüp, psikiyatriden bir seans aldım ve yanına gittim. Fakat oradan öğrendiğim şeylerde işe yaramayınca büyüye başvurdum. Bunun için iyi bir araştırma yapacak, dolandırılmadan, herhangi bir sahtekarlıkla karşılaşmadan, oğlanı kendime aşık edecektim. Sonunda uzun süreli bir araştırmadan sonra Deste hocayı buldum. Aradım ve konuştuk, Yanına gittim ve ona inanmamı, güvenmemi, kalbimi çürütmeden söylenenleri eksiksiz uygulamamı söyledi. Dediklerini eksiksiz bir şekilde yaptım ve bunu başardı. Size sonsuz teşekkürler hocam, Allah sizden razı olsun, sayenizde 4 aydır süren bir ilişkimiz var.
08-01-2022

   Fazlı Keser - AYDIN

Konu:Aşk Muskası

Selamlar hocam benim bir derdim var sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 28 yaşında bekar bir bayanım ve birine aşık oldum. Aşık olduğum kişi 33 yaşında ama evli. Anladığım kadarıyla mutlu bir evliliği yok. Bunu onun hareketlerinden anlayabiliyorum çünkü aynı iş yerinde çalışıyoruz. Her zaman işe geldiğinde mutsuz ve hiç eşiyle telefonda konuştuklarına da rastlamadım. Demek ki bazı problemler var. Ona ilgi duyduğumu hissettirmeden onu daha çok sevmeye başladım. Çünkü konuşmaları ve tavırları tam benim aşık olacağım türden. Şunu sormak istiyorum hocam ona aşk büyüsü yaptırmam doğru olur mu? Neticede yuvasını yıkmak gibi bir düşüncem yok ama onun benimle daha mutlu olacağını hissediyorum. Sanki o hayatımda olsa daha iyi bir eş oluruz gibi geliyor. Büyülere karşı biraz merakım var. Hatta bir arkadaşımla evde büyü yapma gibi bir yanlışa bile düştüm. Amacım şimdi kendim bu tür yanlışa düşmeden sizden yardım almak. Bu konudaki fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum. Sevdiğim erkeğe evli olmasına rağmen aşk büyüsü yaptırmalı mıyım? Yoksa her zaman olduğu gibi onu uzaktan mı sevmeliyim? Ya da diğer bir seçenek onun boşanmasını mı beklemeliyim? Bütün bunlar kafamda dolaşıp duruyor. Bazen de hislerimi ona açmak istiyorum ama kafası daha çok karışır ya da beni ret eder diye düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Hürmetler hocam…
14-12-2021

   Fatih Kulla - KARS

Konu:Aşk Muskası

Çok sevdiğim karımla lise yıllarından beri tanışıyoruz ve severek evlendik. Hayatımızla ilgili çocuk ve taşınma gibi konularda birlikte karar alırken aramızda tartışmalar, birbirimizi kırmalar başladı. Bunun sebebini her ne kadar anlayamasak da, dönüm noktası olan kavgamızdan sonra eşim annesinin evine gitti ve bende yaşadığımız evi terk etmeden dönmesini beklemeye başladım. 2-3 ay kadar bir süre böyle ayrı evlerde ve küslükle geçti. Eşimi ne kadar çok sevsem de dönmeyeceğini ve artık eskisi gibi katiyetle olamayacağını söyleyip durdu ve bu durum oldukça yıpratıcı oldu. Hayatımız birden değişti ve çocuklarla ben çaresiz şekilde beklemeye başladık. Benim için artık süreç dayanılmayacak noktaya geldiğinde artık ne yapabileceğim konusunda ciddi efor sarf etmeye başladım. Kendimi artık manen neler yapabileceğim konusunda bir yola sevk etmek istiyordum. Sadece para için değil, gerçekten insanlara yardım edecek birini aramak için her yere başvurdum ancak istediğim şekilde bana şifa olacak birini Deste Hocayla tanışana kadar bulamadım diyebilirim. Kendisi benim için en uygun yolu bulup, ona göre neler yapabileceği konusunda görüşmeler yaptı ve tüm hayatımı kısa süre içinde derledi, topladı. Yaptığı her şeyden oldukça memnun kaldım ve çalışmaları sonucunda eşimle aramı en güzel şekilde düzelttim. Bana temiz duygularla açtığı yol için Allah kendisinden razı olsun. Kendisi benim gözümde bu işi şarlatanlığa döken insanlardan çok farklı bir yerdedir. Kendisine şükran borçluyum.
14-12-2021

   Batuhan Burunsuz - ANKARA

Konu:Aşk Muskası

Herkesin kendine yediremediği bir hikayesi olduğu gibi benim de asla unutamadığım bir kandırılma hikayem var. Etkisini uzun süredir üstümden atamadığım gibi bana bunu yaşatan kişinin beni hiçe saymasını da kabullenemiyordum. İki ay önce ilk kez aşk büyüsünü duydum. Büyüye inanırım ancak beni çok korkutur. Yine de cesaretimi toplayarak aşk büyüsünü yaptırmaya karar verdim. İnternette aşk büyüsü yaptırılacak yerleri araştırırken Deste hoca ile karşılaştım. Deste hocanın yaptığı büyülerin övgüsünü duyunca ben de ona danışmak ve büyüyü nasıl yaptırabileceğimi sormak istedim. Sağ olsun deste hoca bana ciddi anlamda yardımcı oldu. Diğer kişilerin de söylediği gibi ilk etapta insan korkuyor ve aklında soru işaretleri oluyor ancak hocamız tek tek soruları cevaplayıp yapılması gerekenleri anlatınca tüm soru işaretleri ortadan kalkıyor. Aşk büyüsünü yeni yaptırdığım için etkilerinden, sonuçlarından ya da geri dönüşten şu an için bahsedemiyorum. Ancak bana verdiği hissiyat kesinlikle kötü değil ve günlük hayatımda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım. Deste hocamın yapmam gerektiğini söylediklerini yerine getiriyorum ve birkaç gün geçmesini bekliyorum. Karşı tarafın pişmanlığını görmek bana kesinlikle iyi gelecek. Deste hocama bana yol gösterdiği, bilmediklerimi öğrettikleri ve gerekenleri eksiksiz bir şekilde ilettiği için teşekkür ederim. Benim için oldukça ilginç bir deneyimdi ama sonucunun olumlu olacağından hiçbir şüphem yok. Hocama yardımlarından dolayı binlerce kez teşekkür ederim.
21-09-2021

   Fikret Güneş - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Aşk Muskası

Sevdiğim kadın çok gelgitleri olan, bir öyle bir böyle deyip ilişkiyi bulandıran bir yapıya sahipti. Bu konuda ona kızamıyordum pek, ailevi konularda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle kavuşmamız büyük sorun oluyordu. Ben onun için her şeyi yapsam da aramızdaki uçurum sanki giderek açılıyor gibi hissediyordum. Büyük bir çıkmazdaydım ve artık ne yapacağımı bilemez bir hale gelmiştim. Bu nedenle araştırmalar yapıyor, neler yapabileceğim konusunda fikir almak için çabalıyordum. Bu şekilde birkaç ay daha ilişkimiz uzak-yakın, mesafeli şeklinde devam etti ve ben kesinlikle mutlu olduğum için bu konuda taviz vermek ve sevdiğim insanı bırakmak istemiyordum. Sonrasında hiç böyle konulara inanmasam da karşıma pek çok hoca çıktı ve söyledikleri şeyler kesinlikle beni tatmin etmiyordu. Karşıma Deste Hoca çıkana kadar mucizelere inanmazdım diyebilirim. Şu an kendisinin en büyük duacısı olduğumu söyleyebilirim. Bütün hayatımı sanki sıfırladı ve uyguladığı aşk büyüsü yöntemiyle kız arkadaşım artık bana sadık ve bağlı, bir yandan da gelgitlerinden kurtulmuş biri olarak ilişkimizi sürdürüyor. Çok kısa bir süre sonra evlenme kararı aldık. Şu an çok mutluyuz ve kendi adımıza açtığımız perdeci dükkanında birlikte çalışıyoruz. Sevdiğim insanın artık her an yanımda olduğunu Deste Hocam sayesinde hissediyorum ve bu konuda sıkıntı yaşayan pek çok insanın sorununa çözüm bulduğunu Deste Hoca ile problem çözmeyi deneyimleyen insanlardan da görüyorum.
12-09-2021

   Fikret Duman - AĞRI

Konu:Aşk Muskası

Çok ağır şeyler yaşamış ve aşk konusunda hiç yüzü gülmemiş biri olarak söylüyorum ki aşk büyüsü Deste hocanın en etkili büyülerinden biri! Oldukça zor bir dönemde yolum Deste hocaya çıktı ve onunla karşılaştıktan sonra aşk hayatım yoluna girdi. Ben böyle bir etki böyle bir büyü görmedim de duymadım da. Daha önce defalarca kez kalbi kırılmış, hak ettiğini almamış ve insanlar tarafından haksızlığa uğratılmıştım. Hepsinin bir çözümü olduğuna inansam da insanlar tatlı dille bir şeylerin olacağını düşünmüyordu. Gerçekten de tatlı dille bana yapılanların karşılığını alamadım. Sonra Deste hocamla karşılaştık. Kendisi bana neden bunları yaşadığımı, bu olaylara karşılık nasıl bir tepki vermem gerektiğini ve aşk büyüsünü anlattı. Aşk büyüsü denilince insanın aklına yalnızca birini kendine aşık etmek falan geliyor. Ancak bu büyünün etkileri yalnızca birini kendine aşık etmekle sınırlı değil. Bir haksızlığa uğradıysanız, başınıza hiç istemediğiniz bir olay geldiyse, mutlu olmanızı engelleyen birisi varsa da aşk büyüsünden yararlanabilirsiniz. Deste hocam sayesinde iki ay içerisinde hayatım değişti. Gerçekten ağır şeyler yaşadığınıza, karşı tarafın çok hatalı olduğuna inanıyorsanız deste hocamla iletişime geçin. Kesinlikle önerimdir bu kadar etkili olacağına ben de inanmıyordum ama böyle bir etkisi olduğu için çok memnunum. Bedensel bir etkisini karşı tarafta gördüğümü söyleyemem ama ruhsal olarak büyüden etkilendiği gözle görülebilecek kadar keskin.
27-08-2021

   Rabia Katı - YOZGAT

Konu:Aşk Muskası

Nişanlımla birlikte evlilik planları yaparken, bir yandan da ileride birlikte işleteceğimiz aile dükkanının düzenlemeleri hakkında konuşuyorduk. Dükkâna alınacak elemanlar, teknolojik aletler konusunda gece-gündüz plan yaparken maddi anlamda da geleceğimiz için daha iyi neler yapacağımız konusunda kafa yoruyorduk. Düğünden sonra evimizin yakınındaki iş yerimizi kayınpederimden devraldık ve çalışmaya koyulduk. Eşim para konusunda çok titiz bir insandır ve bu konuda iyi bir muhasebeci almayı daha uygun görüyordu. Birkaç ay sonra iş başvurusu yapan bir muhasebeci hanım görüşmeye eşim tarafından çağrıldı ve o gün bütün dengeler değişti. Eşim ve kadının yakınlaşmalarını fark ediyordum ancak anlamlandıramıyordum. Bu nedenle kimseyi de zan altında bırakmak istemedim aslına bakılırsa. Sonrasında ikisinin mesajlaşmalarını yakaladığımda beynimden vurulmuşa döndüm. Eşime sorduğumda artık beni hayatında istemediğini, o gençliğimizdeki büyük aşkın bittiğini söyledi ancak ben hala ilk günkü gibi ona aşıktım ve ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu. Çok üzgündüm. Çok yakın bir arkadaşım Deste Hocayı bana tavsiye edene kadar. Deste Hocaya randevu aldım ve arkadaşım ile birlikte gittik. Yaptığı aşk büyüsüyle birlikte çok kısa bir süre sonra eşim yine bana eskisi gibi aşkla bakmaya başladı. Muhasebeciyle yaşadığı tüm olayları anlattı ve artık ne işte ne hayatında onu istemediğini söyledi. Şimdi eskisinden çok daha mutluyuz. Allah Deste Hocamın ayağına taş değdirmesin. Allah ondan razı olsun. Benim hayatımı düzeltti. Her gün dualarımdasın hocam.
17-08-2021

   Buse Karahan - ZONGULDAK

Konu:Aşk Muskası

Deste Hoca çok uzun süredir araştırdığım ve yatırmak istediğim aşk büyüsünü yaptı. İlk etapta yaptırıp yatırmamak konusunda oldukça kararsızdım. Etki gösterecek mi? Etki gösterecekse ne zaman gösterecek? Acaba bir zararı olur mu? Gibi sorular kafamı kurcalıyordu. Aşk büyüsü öncesinde bana yapmam gereken her şeyi anlatarak içimin rahatlamasını sağladı. Büyü sonrasında da uygulamam gereken her şeyi anlatınca içim bir nebze olsun rahatladı diyebilirim. Şu an büyünün 5. Günündeyiz. Beni aramayan, sormayan eski nişanlımdan uzun süre sonra ilk kez mesaj ve hediye aldım. Büyünün etkisini bu kadar kısa süre içerisinde göstereceğine hiç inanmazdım. Deste hocam her ne kadar bana söylese de ben uzun bir sürenin sonunda haber, mesaj ya da geri dönüş alacağımı düşünüyordum. Eğer aklınızda soru işareti varsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız deste hocanın aşk büyüsünü öneririm. Aklınıza takılan her soruyu, korkularınızı ve endişenizi dile getirebilirsiniz. Maddiyat düşkünü olup sorduğunuz soruların cevabını alamadığınız hocaların aksine elinden geldiği kadar yardımcı oluyor. Böyle bir konunun ve aşk büyüsünün şakaya gelmeyeceğini düşünüyorum. Aşk büyüsünü deste hocama yaptırmam verdiğim en doğru kararlardan biri diyebilirim. Büyüden sonra ne endişem, ne korkum ne de herhangi bir soru işaretim kaldı. Geriye sadece arkama yaslanmak ve beni yarı yolda bırakan eski nişanlımın kapımda ağlamasını, af dilemesini ve kendini affettirmek için çabalamasını izlemek kaldı.
23-07-2021

   Halil Yaman - MANİSA

Konu:Aşk Muskası

Merhaba benim adım Halil ve 45 yaşındayım. Eşimden ayrılalı 2 yıl oldu. Artık kadınlara güvenim kalmadı. Çünkü eski eşim sorumsuz ve evine bağlı değildi. Benimle ilgilenmiyor ve hep dışarıda gezmeyi seviyordu. Ne sevgi ne ilgi ne de aşk kalmamıştı ki bu aşamada boşandık. Şimdi rahatım kafam da rahat diye düşünürken iş yerindeki bir bayana ilgi duymaya başladığımı fark ettim. Arzu 35 yaşında alımlı bir bayan. Ama nedense hiç evlenmemiş. Belki aradığını bulamadı bilmiyorum. Çünkü bu konuları henüz onunla konuşacak kadar samimi sohbetler etmedik. Ondan hoşlandığımı biliyordum ama amacım onun bana aşık olması ve bana ilgi göstermesi idi. Eşimden görmediğim ilgiyi onun göstermesini arzuluyordum. Şimdi yanına gitsem ve duygularımı açıklasam benden uzaklaşır diye korkmaya başladım. Tercih edilmeyen erkek olmak yerine aşık olunan erkek olmayı istiyordum. Bu düşünceler içerisinde ne yapabilirim diye düşünürken ona aşk büyüsü ya da aşk tılsımı yaptırmak gibi bir şeyler aklıma geldi. Bu konularda bir şeyler duymuştum. Karşınızdaki kişiyi büyü ile kendinize aşık edebiliyormuşsunuz. Hemen internetten araştırma yapmaya başladım. Medyum hocam ile o zaman tanıştım. Önce telefon ettim. Uzun uzun konuştuk. Sağ olsun benimle çok ilgilendi. Ondan uzakta olduğumu söyledim. Uzaktan aşk büyüsü uygulamasından bahsetti. Bu daha iyi dedim ve onun dediklerini harfiyen uyguladım. Şimdi ne mi oldu? Arzu bana deli gibi aşık. Böyle bir aşkı çok özlemişim. Sağ olun hocam…
12-07-2021

   İpek Parlak - EDİRNE

Konu:Aşk Muskası

Pek çok insanın hayal ettiği gibi başlayan ilişkimiz dünyanın bir ucu Amerika’da evlilikle neticelendi. Hayatın nereye götüreceğini düşünmeden Amerika’da evlendik ve oraya yerleşme kararı aldık. Ailemizi, sevdiklerimizi Türkiye’de bırakarak ve kim ne der diye düşünmeden başka bir ülkede hayat kurduk. Eşim ve ben iyi derecede İngilizce biliyorduk ve uzun süre iş aradıktan sonra bulamayınca ne yapacağımızı düşünmeye başladık. İkimizde lise mezunuyduk fakat kursa gidip yabancı dilimizi geliştirmiştik. Birbirimize çok aşık olduğumuzdan, nerede ve nasıl bir hayat kuracağımız çok önemli değildi. Bir arkadaşımız vasıtasıyla Amerika’ya gittik ve oraya yerleşme kararı aldık. Böylelikle büyük rüya başlamış oldu. Bulduğumuz işlerden elde ettiğimiz kazanç bizi tatmin ediyordu. Güzel bir evde, dostlarımızla birlikte güzel bir hayat kurmuştuk. Böylece 5 yıl kadar evliliğimiz Amerikan rüyası gibi devam etti. Sonrasında her şey değişmeye ve kavgalarımızda artık doz aşımı yaşanmaya başladı. Eşimle birbirimizi gördüğümüzde sanki iki düşmanmışız gibi davranmaya başlıyorduk. Halbuki hiç öyle bir durum söz konusu bile değildi. Neden böyle oluyordu, kesinlikle anlam veremiyorduk. Artık bir kadın olarak ne yapacağım konusunda araştırma yapmaya başladım ve sonunda araştırmalarımız sonunda Deste Hocaya ulaştım. Randevu aldığımız günde birkaç gün önce Türkiye’ye döndüm ve Deste Hocayla çalışmaya başladım. Güvenilir tavrı bize her şeyin yolunda gideceğini düşündürdü. Bu süreçte ailemin yanında kalmaya başladım ve aşk büyüsü ile kısa bir sürede eşimin beni artık yanına çağırması bir oldu. Tekrar denemek için Amerika’ya döndüm ve Deste Hocanın ne muradı varsa gerçekleşmesi için dua etmeye başladım. Her şey yoluna girmişti. Hocam sayesinde hayata döndüm.
05-07-2021

   Ahmet Kardelen - BURSA

Konu:Aşk Muskası

Arkadaşlar normalde böyle medyum ve büyü konusuna çok uzaktım. Asla inanmaz büyü yaptıranlara karşı da önyargılı davranırdım. Gerçekten kimseyi yargılamamak ve yapılan şeylere karşı da önyargılı davranmamak gerekiyormuş. Hayatım öyle bir anda tepetaklak oldu ki ne yapacağımı şaşırdım. Son çarem bir arkadaşımın önerisiyle Deste hocaya gelmek oldu. Deste hoca işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve son derece açıklayıcı bir şekilde çalışan biri olması sebebiyle gönlüm çaldı. Hayatında birbirinden bağımsız bir şekilde çok fazla tersine giden olay vardı. Aşk hayatımda yolunda gitmiyordu, iş hayatım tepetaklak olmuştu. Yıllardır birlikte zaman geçirdiğim insanlarla olan ilişkilerim bozulmuştu. Deste hocamın aşk büyüsü sonrasında yalnızca aşk hayatım ve ilişkilerim değil iş hayatım da değişti. Benim gibi bir durumda olan kişiler için tek önerim deste hocam ile en azından bir kez konuşmalarıdır. Bulamadığınız çözümü bulacağına ve sizin rahatlamanızı sağlayacağına eminim. Herkese tavsiyemdir ben böyle bir etki alacağımı düşünmezdim ancak her şey istediğimden de iyi oldu. Medyum arıyorsanız ve büyü konusunda daha önce deneyiminiz yoksa tercihinizi deste hocadan yana kullanabilirsiniz. Deste hoca büyü öncesinde ve sonrasında tüm bilgileri vererek sizlere gerekli yardımı yapacaktır. Bu sayede herhangi bir endişeye düşmeden aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra gördüğünüz etkilere şaşıracağınıza eminim. Her türlü konuda büyü yaptırabilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
29-04-2021

   Zeynep Piraye - SİNOP

Konu:Aşk Muskası

Adım Zeynep. Henüz 21 yaşındayım ama hoşlandığım birisi bulunmakta. Şunu açıkça söyleyeyim ki aşık olduğum kişi ile aramızda yaş farkı var. Bu yüzden de arkadaşlarım bana onay vermiyor. Ben onları dinlemeden açıkçası kalbime söz geçiremediğimden aşkımı tek taraflı yaşıyorum. Cemal aşık olduğum kişi ve 38 yaşında. Eşinden boşanmış bir tane çocuğu var ama annesinde kalıyormuş. Cemal ile komşuyuz ve onu ilk gördüğüm zamanlarda evli idi. Sonra da boşandığını duydum ve içimde ona olan ilgi daha da arttı. Geleceğe dair planlar bile yapmaktayım. Ama Cemal benimle ilgili değil. Sanıyorum hem yeni boşandı hem de beni çocuk olarak değerlendiriyor. Onun bana aşık olmasını ve benim onu sevdiğim gibi sevmesini istiyorum. Tam bu düşünceler içinde iken nasıl oldu bilmiyorum büyülere merak sardım. İnternette araştırma yaparken hocamın sitesine giriş yaptım. Aşk büyüsü hakkında bilgi edinirken, bu büyünün Cemal ve ben için uygun olduğuna karar verdim. Hele ki medyum yorumlarını okuyunca aşk büyüsü yaptırmış ve olumlu sonuçlar almış kişilere rastladım. Neden olmasın diye düşündüm ve medyum hocanın yolunu tuttum. Derdimi hocama anlattım. Bana kararında emin misin dedi. Emin değilsen yapmayalım diye sağ olsun beni düşündü. Ben de emin olduğumu başka yol bulamadığımı belirttim. Aşk büyüsü yaptı ve sonuç için 2 hafta sabırlı olmamı istedi. 2 hafta sonunda ne göreyim Cemal benimle çok ilgili ve o da bana aşık. Şimdi çok mutluyum.
14-03-2021

   Aycan Mermer - SİVAS

Konu:Aşk Muskası

Aslında benim hikayem çok büyük aşkla başladı. Çocukluğumdan beri sevdiğim insanla kavuşma günü bir düğün değil, peri masalıydı diyebiliriz. Evlendik ve çocuklarımız oldu ama aşkımız sevdiğim adamla dolu dizgin gidiyordu. Sonrasında kocamın uzun iş seyahatleri, şehir ve ülke dışı iş toplantıları, açılmayan telefonlar beni şüpheye düşürse de adatma durumunun söz konusu olmadığına kanaat getirdim ve bu eşimle bu durumu konuştuğumuzda benden soğuduğunu ve beni içten içe ne kadar sevse de artık eskisi gibi görmediğini söyledi. Her ne kadar böyle şeylere inanmasam da, annemin arkadaşı aracılığıyla gittiğim Deste Hoca bana elinden gelen desteği verdi. Eşimle aramın düzelmesinde büyük katkısı bulunan Deste Hocaya canı-ı gönülden dua ediyorum. Benim için yuvamın kurtulması hayati bir durumdu ve artık yapılacak bir şey kalmamıştı. Son çare olarak gittiğim Deste Hoca elinin şifasıyla kısa sürede sorunuma derman oldu. Deste Hoca ile karşılaştıran Allah’a şükürler olsun ve yaptığı aşk büyüsüyle eşimle artık eskisinden daha fazla birbirimize aşığız ve aramızdaki soğukluk yerini daha da tutkulu bir aşk bıraktı. Bu işler oldukça hassasiyet isteyen işler olduğu için kesinlikle güvenebileceğiniz bir yere gitmenizi tavsiye ediyorum. Sonuçta kalbinin temizliğine inanabileceğiniz ve insanlara gerçekten şifa olmak için bu işi yapan insanlarla bu yola çıkarsanız, benim gibi mutlu sona ulaşırsınız. Değerli hocamı sıkıntısı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
25-02-2021

   Yüksel Kılıç - AFYON

Konu:Aşk Muskası

Hocam ile geçen yıl tanıştım. Uzun süren bir evlilik sonrasında aniden eşimin bana karşı tavırlarının değiştiğini fark ettim. Sekiz yıllık evlilik, hiç sorun yaşamadan, saygı ve sevgi çerçevesinde sürerken bir anda her şeyin tersine dönmesi insanı şaşırtıyor. Beni de şaşırttı ve ne yapacağımı bilmez hale geldim. Normalde sorunlarımı karşı taraf ile özellikle eşimse hiç çekinmeden konuşarak çözerim ama ben sorunlarımızı anlatırken beni hiç dinlemediğini, değer vermediğini ve önemsemediğini fark ettim. Bu durumun üzerine nereye gitsem, kimden yardım etsem bana yardımcı olamadı. Sanki bir el bizim konuşmamızı birbirimize derdimizi anlatmamızı engelliyordu. Eşimin bana olan sevgisinden emin olmasam asla bu durumu önemsemez ve beni artık sevmiyor diye çabalamayı bırakırdım ama eşimden öyle emindim ki onunla aramızda olan problemi çözmek için çok araştırma yaptım. Karşımda hocam çıktı. Ben onun hakkında ne söylersem söyleyim az kalır. Bana yol gösterdi neyi nasıl yapmam gerektiğini tek tek söyledi. Üzerimizde büyü olduğunu, bizi ayırmak için çabalayan kişinin varlığını bile bilmiyordum. Kötü kalpli insanların eşim ve bana yaptığı büyüyü öğrendikten ve bozduktan sonra üstüne aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi konuştuğumuzda eşim o zaman yaptıklarına hayret ediyor. Ben ben değildim, ne yaptığımın farkına bile değildim diyor. Evliliğim hocam sayesinde kurtuldu. Şimdi çok şükür hayatımda sorun haline getirdiğim herhangi bir şey yok. Hocam ile geçen yıl tanıştım. Uzun süren bir evlilik sonrasında aniden eşimin bana karşı tavırlarının değiştiğini fark ettim. Sekiz yıllık evlilik, hiç sorun yaşamadan, saygı ve sevgi çerçevesinde sürerken bir anda her şeyin tersine dönmesi insanı şaşırtıyor. Beni de şaşırttı ve ne yapacağımı bilmez hale geldim. Normalde sorunlarımı karşı taraf ile özellikle eşimse hiç çekinmeden konuşarak çözerim ama ben sorunlarımızı anlatırken beni hiç dinlemediğini, değer vermediğini ve önemsemediğini fark ettim. Bu durumun üzerine nereye gitsem, kimden yardım etsem bana yardımcı olamadı. Sanki bir el bizim konuşmamızı birbirimize derdimizi anlatmamızı engelliyordu. Eşimin bana olan sevgisinden emin olmasam asla bu durumu önemsemez ve beni artık sevmiyor diye çabalamayı bırakırdım ama eşimden öyle emindim ki onunla aramızda olan problemi çözmek için çok araştırma yaptım. Karşımda hocam çıktı. Ben onun hakkında ne söylersem söyleyim az kalır. Bana yol gösterdi neyi nasıl yapmam gerektiğini tek tek söyledi. Üzerimizde büyü olduğunu, bizi ayırmak için çabalayan kişinin varlığını bile bilmiyordum. Kötü kalpli insanların eşim ve bana yaptığı büyüyü öğrendikten ve bozduktan sonra üstüne aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi konuştuğumuzda eşim o zaman yaptıklarına hayret ediyor. Ben ben değildim, ne yaptığımın farkına bile değildim diyor. Evliliğim hocam sayesinde kurtuldu. Şimdi çok şükür hayatımda sorun haline getirdiğim herhangi bir şey yok.
10-02-2021

   Bahri Aynihan - BATMAN

Konu:Aşk Muskası

Kız arkadaşım kendini çok beğenmiş, burnu havada gezen bir tip olarak pek çok erkeğin olduğu gibi benim de dikkatimi çekmeyi başarmış, güzelliğinin de farkında olan biriydi. İş yerine yeni gelmiş bir eleman olarak onun ilgisini çekmek benim için gün geçtikçe daha da önemli hale geliyordu. Bu böyle aylarca devam ederken, benim özgüvensiz ve ezik halim de hayatımı da olumsuz etkiliyordu. Güzelliği beni daha da fazla etkilemeye başlamış, artık iş yerinde ondan başka kimseyi gözüm görmez olmuştu. Ne yapıyor ediyor, öğle yemeklerinde onunla birlikte olabilmek için gittiği restorana gidiyor, dikkatini çekmek için karşısına oturup, onunla göz kontağı kurmayı kendime bir görev biliyordum. Günler böyle geçtikçe beni daha da stres sarıyordu. Artık iş hayatımdaki mutluluğum giderek ona endeksli hale gelmişti. Bu şekilde beni görmezden geldiği süre boyunca ne yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilemez şekilde her yeri deli gibi araştırdım. Hiçbir çözüm bulamadığım gibi, aşık olduğum kızın bir sevgilisinin olduğunu da öğrendim. İşte bu durumdan sonra işler çığrından çıktı ve o arada Deste Hocanın karşıma çıkması ve yaptığı aşk büyüsüyle tüm hayatımı tam tersine çevirdi. Arkadaşıma aşık olduğum kızdan bahsettiğimde Deste Hocayla tanışmam ve ondan randevu almam gerektiğini söyledi. Önce çekimser olsam da şimdi bu kızla nişanlılık yoluna girdiğimi düşününce iyi ki Deste Hoca gibi insanlar var diye düşünüyorum. Varlığıyla hayatımda çok şeyler değişti. Allah Deste Hocadan razı olsun.
05-02-2021

   Şefkat Uygun - TOKAT

Konu:Aşk Muskası

Eski sevgilim ile aramızın bir anda açılması üzerine aşk büyüsünden yararlandım. Hocama başvuru gerçekleştirmeden önce ne yalan söyleyeyim hiçbir olumlu dönüş alacağımı düşünmüyordum. Kendisinden yardım aldıktan sonra elimden ne geliyorsa yaptım. Büyünün sınırları dışına çıkmadım hocam ne söylediyse ona göre davrandım. İnanmayanlar vardı bana da kimse inanmadı ama hayatımda ne olursa olsun ben hep inançlı davrandım. Bu yüzden büyünün kısa süre içerisinde faydasını gördüm diyebilirim. Her ne olursa olsun size zulmedildiğini düşünüyorsanız hocama gidin. İlk aşamada yalan herkes kararsız kalıyor büyü konusunda ama etkilerini gözünüzle gördüğünüzde inanamayacaksınız. Ben kısa süre içerisinde etkisini gördüğüm için şanslılar arasında sayılırım ancak hocam ne derse eksiksiz bir şekilde yerine getirdim. Şimdi beni kötü gösteren, yolda bırakan eski sevgilim bana dönmek için elinden geleni yapıyor. Ha işler değişti ama ben ona dönmeyi falan istemiyorum. O istediği kadar pişmanlık duysun, peşimden koşsun o benim için şu saatten sonra herhangi bir şey ifade etmiyor. Aşk büyüsünü bulana da yapana da gerçekten minnettarım. Hocamın anlayışı, gösterdiği incelik, yol göstericiliği ve daha fazlası ile her konuda harika olduğunu söyleyebilirim. Aşk büyüsü konusunda endişe duyan ve etkilerinden korkan varsa herhangi bir kötülüğünü görmediğimi söyleyebilirim. Ama endişeleniyorsanız hocamızla iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Hocam randevu oluşturarak en kısa süre içerisinde dönüş yaptığını söylemişti eminim size de gerekli bilgilendirmeyi yapar.
08-01-2021

   Nehir Nurdoğan - AKSARAY

Konu:Aşk Muskası

Eşimle uzun yıllar bir evin içinde yabancı gibiydik. Görücü usulü evliliğin verdiği birbirini daha az tanıma ve çekimserlik bizim hayatımızda adeta buzlaşmış bir hal almıştı. Haliyle bir sıcaklık ve samimiyet de söz konusu olmuyordu. Gün içinde pek konuşmuyor ve akşam işten eve geldiğimize de yemeklerimizi yiyip, bir köşeye çekiliyorduk. Bu uzun süre bu şekilde devam etti. Hayatımız uzun yıllar iki yabancı gibi devam etti. Artık çıldırma noktasına geldiğimde ne yapacağımı bilemez halde sağa sola sormaya, danışmaya başladım. Bir çözüm bulamadığım gibi daha da kötü duruma geliyordum. Ne yapacağımı bilemez halde çocukluk arkadaşıma evliliğimin gidişatından bahsettim. Her şeyin çözümü olduğunu, Deste Hoca diye birinin bu konuyu çözebileceğini söyledi. Apar topar Deste Hocadan randevu talep ettim. İçten içe nasıl bu işin çözüleceğini düşünsem de güven verdi. Aşk büyüsüyle karı-koca arasındaki bağlılığı arttırdı ve artık biz görücü usulüyle evlenmiş, birbirini tanımayan iki yabancı olmaktan çok birbirini dinleyen, anlayan ve gün geçtikçe sevmeye başlayan iki genç olarak hayatımıza devam ediyoruz. Deste Hocayı karşıma çıkaran Allah’a her gün şükrediyorum ki, onunla yollarımız kesişti. Yaptığı çalışmalar esnasında size her şekilde yardımcı olup, sizi rahatlatmak için uğraşıyor ve tedirginliğinizi üstünüzden atmak için elinden geleni yapıyor. Aşk büyüsü denildiğinde kesinlikle emin ellerde olacağınızın teminatıyla Deste Hocamla görüşmenizi gönülden tavsiye ederim.
12-12-2020

   Döndü Kaldrım - MUŞ

Konu:Aşk Muskası

Annemle babam çok severek evlenmiş bir çift ve ben onların ilk çocuğu olarak hiçbir sorunlarına bu zamana kadar şahit olmadım. Çok mutlu bir yuvada, mutlu bir çocukluk yaşadığımı söyleyebilirim. Hayatımız güllük gülistanlık giderken pek çok insanın başına gelen bir durum bizim de başımıza geldi ve anneme kanser teşhisi kondu. Ben henüz bu konuyu tam anlamıyla sindirememişken annemin gözünün içine bakan babam evden bir hayli uzaklaşmaya başladı. Annemi hala çok sevdiğini hepimiz bilsek de eve gelmemeye ve bu durumu içine sindirmeye çalıştığına dair bana mesajlar atmaya başladı. Her ne kadar durumu annem ve ben anlamlandıramasak da bunun psikolojik bir durum olduğunu düşünüp üzerine gitmediysek de süreç giderek uzamaya ve annem de daha fazla üzülmeye başladı. Artık hayatımız bir yandan hastalık ve bir yandan da babamın yokluğu olarak devam ediyordu. Bu konuda neler yapabilirim diye düşünürken anneannemle birlikte Deste Hocayı keşfettik. Deste Hocayla aşk büyüsü üzerine çalışmaya başladığımızdan kısa bir süre annemi yalnız bırakmayacağını ve içindeki soğukluğun yine eskisi gibi aşka döndüğünü söyleyip duruyor. Annem babamın desteğiyle birlikte daha da iyileşmeye ve kanseri yenmeye başladı. Doktor her şeyin yolunda gittiğini ve büyük oranda bu illeti yeneceğini söylüyor. Deste Hocamın desteği tüm hayatımızı daha da güzelleştirdi. Tüm aile onun için devamlı dua ediyoruz ve kendisini her zaman tavsiye ediyoruz.
12-06-2020

   Ceren Yaldıran - İSTANBUL

Konu:Aşk Muskası

Merhaba benim adım Zehra ve eşim beni terk etti gitti. Halbuki ben onu çok seviyordum. Artık sevmediğini ve benimle birlikte olmak istemediğini söyleyerek arkadaşının evine taşındı. Yakında boşanma için mahkememiz de var. Ama ben onsuz bir hayat düşünemiyorum. Ne dediysem de onu kararından döndüremiyorum. Hocam size sormak istiyorum dağılmak üzere olan bu aileyi kurtarmak için ne yapılabilir? Ben aşk büyüsü yapılarak kocamın bana eskisi gibi aşık olmasını hedefliyorum. Eğer bana tekrar aşık olursa boşanmaktan vaz geçer. O zaman da yuvamız dağılmaktan kurtulur. Aşk büyülerinin eşler üzerindeki etkilerini okudum. Size aşk büyüsü yaptırmak isterim fakat ben farklı bir şehirdeyim. Acaba eşim için nasıl aşk büyüsü yapabilirsiniz? Uzaktan aşk büyüsü de oluyormuş bu konuda da bilgi verir misiniz? Size herhangi bir malzeme göndermem gerekiyorsa kargo ile gönderebilirim. Benim yapacaklarım varsa harfiyen uygulayabilir. Amacım eşimin geri gelmesi ama bana aşık olduğu için geri gelmesi. Geri döndürme büyüsü istemiyorum çünkü onun beni sevmeden geri gelmesini istemem. Aramızda olan o eski aşk canlansa ve eşim bana tekrar aşık olsa bu benim için daha iyi olur. Evliliğimiz daha yeni sayılır. İlk yıllarda alınan bu kararlar yanlış olabilir sonradan pişman da olabiliriz. O yüzden yuvamız yıkılmadan önce sizin yardımınıza ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Şimdiden teşekkür ederim hocam. Bana faydalı olacağınızı ve etkili bir aşk büyüsü yapacağınızı düşünüyorum. Selamlar.
27-05-2020

   Sunay Işık - SAMSUN

Konu:Aşk Muskası

Öyle kötü bir ihanet yaşadım ki bu ihanetin ardından hayatım hiç beklemediğim bir yöne evrildi. Bir sene geçmeden insan ilişkilerimim tamamı yıkıldı. Böyle bir sarsıntıyı yaşayacağımı hiç beklemiyordum. Ailem, arkadaşlarım ve tüm yakınlarım bana suçluymuşum gözüyle baktı. Kendimi öyle çok suçladım ki sanki ihaneti eden de tüm hataları yapan da bendim. Tüm zararın kendime olduğunu ve kendime eziyet ettiğimi çok sonra anladım. Bu ayrılıkla ilgili arkamdan çok fazla konuşuldu sanki ben ihanet etmişim gibi iftiralar atıldı. Ben bu süreçten nasıl çıkacağımı bilemedim sonra internette hocamın ismini gördüm. Hocama gittim ve ilk etapta sadece danışmak istedim. Neyi nasıl ne zaman yapacağımı ne zaman nasıl davranacağımı bana söyledi. Öyle çok döktüm ki içimi ağlaya ağlaya anlattım tüm başıma gelenleri. Ben anlattıkça o beni dinledi ve ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini söyledi. Büyüye bulaşacağımı, büyü yaptıracağımı hiç düşünmezdim ama benim psikolojimi bozan insanların yaptıklarının yanına kalmasını istemedim. Hocamdan aşk büyüsünün zararlarını, yan etkilerini ve diğer tüm etkileri öğrendim. Bana yapılanların yanlarına kalmayacağını, gerçekten haksız olduklarını kesinleştirdikten sonra büyüyü yaptırdım. Arkadaşlar tam üç ay. Üç ayın sonunda bana öyle bir dönüş oldu ki! Başıma gelen her şeyin hayra dönüşünü gördüm. O bana iftira atan insanlar, bana ihanet eden eski eşim hepsi bana muhtaç oldu. Hocamı herkese öneriyorum. Haksızlığa uğradıysanız hakkınızı savunun.
27-05-2020

   Deniz Çeçen - ARTVİN

Konu:Aşk Muskası

Hocamla aşk büyüsü için iletişime geçtiğimde ilk andan itibaren bana yardımcı oldu. Büyü yaptırmak isteyen ancak bu konuda endişesi olan kişiler için kısa bir şekilde tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Aşk ilişkim de dahil olmak üzere insan ilişkilerim çok kötü bir haldeydi ancak aşk büyüsü sonrasında sıkıntı olarak tanımladığım her şeyden kurtuldum. İlişkilerimin ne kadar iyiye gittiğini anlatsam inanmayacağını bildiğim o kadar çok insan var ki ben bile nasıl bu hale geldiğime inanamıyorum. Gerçekten yaşamayan bilemez diyebilirim. Bu büyü sektöründe de oldukça kötü yoruma sahip olanlar var ve bu durum ya kandırılırsam korkusunu da beraberinde getiriyor. Deste hocamdan yardım alırsanız bu korkuyu yaşamayacağınıza garanti verebilirim. Benim her istediğimi sanki biliyormuş gibi söyledi, yerine gelmesi için neler yapmam gerektiğini söyledi ve her aşamada bana öyle yardım etti ki kendisine sadece aşk büyüsü için değil tüm yardımları için ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk aşamada insan biraz ürküyor ne yalan söyleyeyim ancak sonra her şey yerli yerine oturuyor. Ben aşk büyüsü ile sorunumu çözebildiğim için şanslıyım ancak siz her türlü büyü için hocamızdan yardım alabilirsiniz. Eminim aşk büyüsü gibi diğer büyülerde de pek çok kişinin yardımına koşacaktır. Büyü için araştırma gerçekleştiriyor ancak kime yaptıracağınız konusunda endişe yaşıyorsanız hocamızla iletişime geçin ve size yardım etmesini isteyin.
13-04-2020

   İrem Doğan - ANKARA

Konu:Aşk Muskası

Deste hoca, deste hoca, deste hoca! Diyecek tek bir sözüm bile yok. Kendisi ile tanıştıktan sonra hayatım değişti. O kadar kötü olayın üzerine öyle güzel bir denk geliş oldu ki kendisine ne diyeceğimi, hakkında ne konuşacağımı bilmiyorum. İlk kez geçen yıl yaşadığım sarsıcı bir olayın ardından büyüye başvurmaya karar verdim. Böyle bir kararı vermek vicdanen insanı bir nebze kötü hissettiriyor ve biraz korkutuyor ancak deste hocamın açıklamaları ile birlikte her şet daha da kolaylaştı. Sayesinde aşık olduğum kişiye ulaştım ve istediğim gibi bir ilişki yaşıyorum. Kötü şeyler yaşadığım ve bu yaşananlar sonrasında yıkıldığım için üzerimde kötü bir etkisi olmayacağını biliyordum ancak hocamla konuştuktan sonra içim çok rahatladı. Neredeyse 10 ay oldu aşk büyüsü sonrasında her şeyin yoluna girdiğini zaman içerisinde hissetim. İlişkimin çarpıcı bir yönünün olduğunu biliyordum, birbirimize zaman zaman zarar verdiğimizi de biliyordum ancak şu an karşı taraf ateşe dokunmaya korkar gibi üzerime titriyor. Amacım üzerime titremesi ya da aşkımdan ölmesi değildi ancak deste hocamın da söylediği gibi hem istediklerim oldu hem de ekstra güzellikler yaşadım. Bu büyüden mi bilmiyorum ama beni aşkıma kavuşturduğu için minnettarım. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve bir medyum arıyorsanız aşk büyüsü için en profesyonel kişinin deste hoca olduğunu söyleyebilirim. Deste hoca için ne söylesem az kalır ne söylesem eksik kalır.
17-02-2020

   Başak Berre - KIRŞEHİR

Konu:Aşk Muskası

Mahallenin en yakışıklı çocuğuna aşık oldum ve ne yapacağımı bilemez bir hale geldim. Her gün işten gelmesini bekliyor, geleceği saate yakın her şeyi bir kenara bırakıp mahallenin başında gelmesini bekliyordum. Heyecandan ölecek gibi olsam da onu görmek isterdim. Bu benim mahallenin başında beklemelerim ve beni fark etmemeleri birkaç ay kadar sürdü. Ne yaptıysam kendimi ona fark ettiremedim. Bazen önümden geçer yine de kafasını kaldırıp bana bakmazdı. Bu aşk gittikçe çıkmaza giriyor ve beni zorluyordu. Ne yapacağımı bilemez halde beklemeye devam ettim. Sevdiğim çocuğa hiçbir zarar vermiyor, yalnızca beni fark etmesini istiyordum. Beni fark etmediği süre için de çok araştırmalar yaptım. Çok insanlara danıştım. Ancak Deste Hocanın varlığını bilmeden geçen zamana şimdi ne kadar üzüldüğümü söylesem az diyebilirim. Ne yaparsam yapayım olmadığını düşündüğüm bu durumda Deste Hocamın varlığı beni mutlu etti. Böyle durumlar insanı bir nebze de olsa tedirgin etse de içime Deste hocayla ilgili bir ışık doğdu ve bu sefer olacağını düşündüren bir içgüdüyle randevu aldım. Bu şekilde devam eden sürenin sonunda sevdiğim çocukla göz göze gelmeyi başardık. Hafif tebessümle başlayan sıcaklık şimdi evli, mutlu, çocuklu olarak devam ediyor. Deste hocamın yaptığı aşk büyüsü sayesinde mutluluğu yakaladım. Bu işi para yapan insanlardan uzak durarak Deste Hocam gibi insanlarla çalışmak ve profesyonel hizmet almak için tereddüt etmeyin derim.